Bugün ne giydin? Çek görelim..

mutfak robotu paçaların çok uzun gelmiş ayakkabıların pek uyumlu olmamış boleran da öyle...kızma ama...
pinkmari resim birass küçük ama pantolonun çok yakışmış dar paçayı herkese yakıştırmıyorum kendim de dahil ayakkabıların da güzelll saçların beline kadar mııı
barbie elbisen çok güzel bolerayla daha güzel olur saçlarına bayıldımm

Mutfakrobotu resimlerini hep sildigin icin yeni kiyafetine yorum yapmiyacagim cünkü iki üc gün sonra benim yorum öylesine duracak ve senin kiyafet upppps olacak ...

sahsa özel degildir duydugum rahatsizligi belirtmek istiyorum :
Arkadaslar burda defalarca uyari verildi... resimler eklendikten sonra silinmesin diye ..madem tereddütleriniz var eklemeyin resim..

Bu topik anlik yasanan bir topik degilki, bazi arkadaslarimiz birkacgün girmeyip sonra bakiyorlar kiyafetlere
Eklenen resimler silinince bizim o kiyafet hakkinda yaptigimiz yorumlar havada ucusuyor, ve diger arkadaslar neye yorum yaptigimizi görmüyorlar, ve ben bunu hic uygun bulmuyorum..

Xzgim elbisen hosuma gitti, cokta yakismis canim ,babetlerde sirinmi sirin olmusun , resmi ceken biraz yukardan cektigi icin senin boyunu kisa gözükmesine sebep olmus,

gece kuşumm kombinini beğendim emmee spor değil bence bu :kedi:
ezgicimm sana boşuna elbise güseli demiyorum ben:kedi: emme papilerini beğenmedim bebişimmbilmiyorumkismile
selayhus'umm bebişimmm,tıkla kötü içerik butonuna,uzaklaştırma cezası alsınlar.böyle uzun uzun uyarmakla yorulmasın parmacıklarınn,sen yorulacağına onlar üzülsün

teşekkür ederim:)

kontes, barbi, ezgi, gece kuşu

barbim ne güzel bir renk öyle

ezgicim elbisenin özellikle üst bölümü çok hoş durmuş
selaycıma katıllıyorum üstten çekince biraz basık çıkmış foto ama güzelliğini gölgeleyememiş canım

barbim elbisene bayıldım ve içindeki badini bile faredemedim hiç kötü durmuyo
maşşallah benim güzel arkadaşıma
xzgim elbisen çok yakışmış hele pozun çok güzel
gecekuşu ne iyi ettnde geldin leoparlı bluzun çok hoş lila bluzunda
kkontes =ikoncan çok tatlı ve şıksın

aşkitom minik kalp atışını yerim benim temizlik halim felakettir bravo

Son düzenleme:

sonuna kadar haklısın canım.
kaldıracaksan eklemeyeceksin.

barbiş badiyle olmamış.
ama elbise süferrrrr
xzgi aynı elbiseden bende alcadım şişkoyum gitmez diye almadım
sana çok yakışmş kuzum

Sayın Üyeler,

Kadınlar Hamamı bölümü sizin talebiniz üzerine açılmış bir bölümdür.
Sizler siteye gelen ziyaretçiler tarafından yorumlarınızın okunamayacağı,fotoğraflarınızın görülemeyeceği bir yer istediniz,bunun üzerine Kadınlar Hamamı açıldı,açılırken Kazen,bu bölümdeki paylaşımlarınızı silmemenizi,silerseniz gerekenin yapılacağını söyledi,özellikle Bugün ne giydin? Çek görelim.. topiği müdavimleri ziyaretçilere kapalıysa madem bizde silmeyiz diyerek Admin'e söz verdi ama malesef ne oldu,söz havada kaldı.
Silinen mesajlar,fotoğraflar Konu/Mesaj boşaltma uyarısı alıyor,ilkinde uyarı olarak kalır,2.sinde banlanırsınız.

Lütfen kurallara uyunuz,uymayanları KÖTÜ İÇERİK'le bildirmeye devam ediniz,gereken yapılıyor,yapılmaya devam edilecektir.

Saygılarımla...

Son düzenleme:
xzgi elbisen güzelmis, sende incecik olunca cok yakismis bayanssulusmile
:kedi: sey kem kum cok tesekkur ederım
ezgim bayıldım elbisene çok yakışmış kuşuuummm
senın ben cok yakısmıs dıyen parmaklarını yerım
sonuna kadar katılıyorum selayhusum,lutfen kurallara uyalım,uymayanları uyaralım
Xzgim elbisen hosuma gitti, cokta yakismis canim ,babetlerde sirinmi sirin olmusun , resmi ceken biraz yukardan cektigi icin senin boyunu kisa gözükmesine sebep olmus,
benımkıne soylıcem kesın cırkın cıkayım dıye yapıyor arkadanda cektırmıstım o hıc guzel degıldı
ya sen benım papılerıme neden taktın neden sewmedın
tesekkur ederım kontesım o elbısenın altına cok daha sık bır ayakkabı gıyerdım ama bugun beyaz esya bakmaya gıttık babetten baskasını gıyemezdım hem babetlerım mordu cıkmamıs nısanlıma kızıcam benı cırkın gostermeye calısıyor

:kedi: :kedi: gogus kısmım bırazcık kabarık durmus bu hosuma gıttı
bu resmın hesabını yarın sorucam ben benımkıne canım

şeyy o birazcık aşk pozuydu şımarık pozlarımda var ayburum sana ozel cekıp gondereyım
sonuna kadar haklısın canım.
kaldıracaksan eklemeyeceksin.

barbiş badiyle olmamış.
ama elbise süferrrrr
xzgi aynı elbiseden bende alcadım şişkoyum gitmez diye almadım
sana çok yakışmş kuzum

lmaz: lmaz: suan acayıp bır kızgınlık hıssettım sana karsı
sen sıskomusun sen sen?
fıstık gıbı gacısın masallah
benı karıstırıyosun ben sıskoyum falan deme hıc senı cok ıyı bılıyorum aklinialirimsmile

ezgicim bebişimm babeti uydurdum emme ben o babeti sevemedim:kedi:
bakmasınlar sana diye yapıo di miii,çakal enişteekaydirigubbakcemile3

ezgicim bebişimm babeti uydurdum emme ben o babeti sevemedim:kedi:
bakmasınlar sana diye yapıo di miii,çakal enişteekaydirigubbakcemile3

şimdi anladımm o yuzden topuklu gıyme daha sırınsın dıyoooo
sewdırıcem zorla sana babetlerımıı
saka bı yana tesekkurler kontescımm
sımdı muhabbete cevırdıgımız ıcın bızde kodese gıtmeyelım
neyse gecmıs kombınler hakkında konusur,zıyaretcı beklerız laelaelaelaelae

askıtooo canım cok seker olmuşun yine :lepi:
barbicim elbisen çok yakısmıs badiylede kötü durmamış yine cok güzelsin :lepi:
gecekuşu canım sende yine cok hoş görünüyosun :lepi:
ezgicim elbisen üzerinde çok zarif durmuş ve sanada cok yakışmış :lepi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…