Bugün ne giydin? Çek görelim..

kizlar cok cok tsk ederim güzel mesajlariniz ve repleriniz icinnn..
darisi isteyen herkesin baSINA..

gecekusu ben leopar desenli seyleri cok severimm.. sanada cok yakismiss..

kontesimm pek hanimm gördüm senii

ben de biraz sala$ halimi koyuyorum..

temizlik yaparken durup bi foto cekindim ::)))

inşalahhhh tatlımmmmm

aşkitomtom yorma bakim kendini sen , kocan yapsın temizliği
eşofman altının lastiklerini yesinler

mutfak robotu paçaların çok uzun ve bol gelmiiş, ayakkabılarında o kotun altına olmamış bence bilmiyorumkismile

barbi o paçalar şimdi öyle değil bu biraz eski bir foto ...
kilo verdim ben de bir on kilo kadar :)) kilo verdiğim zaman ilk başlarda pantolonlarım hep böyle kalmıştı ...
aşağı çekince paçalar böyle uzadı işte :))

yorum yapan herkese teşekkür ederim...
ya boleroyu mecbur giydim ramazan die.
sonra çıkarıverdim zaten:)
bej bolerom yoktu malesef ama bu da demek oluyoki alacak listesine ekle kuş:)
aşkitoo ben nefret ederdimm leopardan ama bu sene bişiler oldu bana libidom kayniiii heralde:)
öpüyorum hepinizi canlar...

CYLNTSDMR
Tweety'm :asigim: :kedi: gri siyah ne çok yakışmış yavrum bea aklinialirimsmile
Askito'm :lepi: :lepi: tebrik ederimm canmmmm inş bi kızın olur :Saruboceq:
Darkolive yerimseniben spor ve hoş yerimseniben

teşekkür ederim canımmmopuyorumnanaktan
barbicimmmmmmmmmmmmmm çok beğendimmmmm Şeniz
gece kuşu leoparlı halini çok beğendim
kontesim çok uyumlu ve hoş olmuşsun balım
handem annenin ve senin ellerine sağlık çok güzel bir elbise olmuş sende çok güzel taşımışsın bayanssulusmile

tivitim sağolasın bebişimmm :kedi:
barbicimm mükemmel bir elbiseee:1shok: ba-yıl-dımmm
(markası ne:kedi:)
emme neyi eleştireceğimi biliyorsun:kedi:

kontesim güzel sade hos mu hos olmusun seni begendim... barbiminde dedigin gibi cok uzun bacak yapmis bu pantalon sana yakismis

barbicim elbisene bayildim canim cokta yakismis manken ötesi olmus... normalde elbise ici badi cok sevmiyorum ama senin icine sectigin badi tamamlamis ve göz tirmalamiyor... is yerine onu ön arka acik giymiyecegin icinde süper bir kombin oldugunu düsünüyorum

Son düzenleme:
tivitim çok sağol canımm Şeniz

kontess bluzünün yakası çok hoşmuş canım, akkabılarını da çok beğendim
gece kuşu leopar deseni ben pek sevmem ama renklerin çok uyumlu görünüyor boleron da kahve veya bej olsaymış daha hoş olurmuş
barbim elbisenin rengi çok güzelmiş ya çok yakışmış
içteki badinin rengini de güzel uydurmuşsun ama askılı yada kolsuz falan olsaymış keşke işyerinde giyebiliyo musunuz bilmiyorum gerçi :uhm:

kızlar tşk ederimm.. normalde ben bu elbiseyi içteki badimin renginde straplezle giyiyorum ama işyerindeyim malumm eyvahedigeldismile askılı falan yasak bizde.. boleroda bu elbisenin modelini çok çok bozuyor ben sevmiyorum. normalde bende elbise içi badiyi sevmem ama bu elbisemde sırıtmıyor bana göre.. tabi dıştan nasıl göründüğününde pek farkında diilim kontescim markası Zara .. geçen sezonun malıydı şimdi taklitlerini her mağazada görüyorum :sinifsinif:

ay ben hiç görmedim
süpermiş modeli+vücuduna cuk oturmuşşboshayallersmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…