Bugün ne giydin? Çek görelim..

Kkontesscim elbisen cok yakismis canim, cok begendim seni bugün:nazar:
Bikiniyle elbise uyumun da süper yerimseniben

CYLNTSDMR ben elbiseyle converse`i ve badi üstüne elbise sevmiyorum.
Elibseni bolero ve sandaletle giyseydin daha güzel olurdu bence...

canım elbisem in önü fazlasıyla açık olduğu için mutaka birşey giyilmesi gerekiyor o yüzden badiyle giymeyi tercih ettim birde conversle daha rahat ettiğim için o şekilde giydim kaydirigubbakcemile5zemuszemus

Ceylancığım çok tatlı olmuşsun. . Şeniz

canımm çok teşekür ederimm opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

AŞKİTO=Tünik kazağına bayıldım
Özellikle yakası çok hoşmuş
Sende çok güzel taşımışsın:nazar:
Bu arada kutlarım ablacığımŞeniz
Sağsalim kucağına alırsın inşallah:lepi:
KONTESS=Vay canına ne renk bikini giyersen ona uygun elbise
Plaj nikoncanısın sen:nazar:Şeniz

eheheh saol ablacımm:kedi:zemuszemus

aa kontes yeşil plaj elbisenin badi hali bende varr.rengi modeli herbişeyi aynı opuyorumnanaktan o yüzden çok sefdimm :KK1: :KK1:

ezgitom pek bi kibaysın, hanım hanımcıksın,, eteğin çok accık daha kısa olsaymış keşke :kedi:
akkabıların harikaa olumunekankayizsmile

aşkitoooo üstündeki ne olummm, yandım seni görünceeee laelaelaelaelae
kışmı geldi oralara
efemin sarı kafasıne kurbannn sırnaşık şey

merci kuşummmopuyorumnanaktan bir gün koy da görelim üzerindee :KK3:

kontesscim o badime yada onun aynısının turanjı var ikisinden birine çamaşır suyu damlattığım için kullandıklarım arasından kaldırmış, temizlik kombinlerim arasına koymuştum :KK1: oraya gitmediyse çeker eklerim aklinialirimsmile

Gece kusu bluzun hosuma gitmedi .. cantan ayakkabilarin ve ayakkabilarin uyumlu

Konstescim bikinileri koymaya baslamisin :KK1: cok uyumlu renklerin ... o elbisende pek güzelmis

Barbimm üzerinden cikartiyorsun hepsini ayakkabilarinda dahil ,yikamana bile gerek yok kargoya veriyorsun , adresi özelden hemen gönderiyorum , haftaya ben bu kiyafetlerle cekinecegim resim :KK1:
Ne kadar güzel olmusun .. herseyini cok uyumlu buldum..
Dün Ezgi bugunde sen hoplattiniz beni bebekler

Askitom giydiklerinin renkleri güzel , efede birakmamis seni :KK1: yapismis , dünkü animasyonun güzeldi artik hep görelim

Son düzenleme:
Gece kusu bluzun hosuma gitmedi .. cantan ayakkabilarin ve ayakkabilarin uyumlu

Konstescim bikinileri koymaya baslamisin :KK1: cok uyumlu renklerin ... o elbisende pek güzelmis

Barbimm üzerinden cikartiyorsun hepsini ayakkabilarinda dahil ,yikamana bile gerek yok kargoya veriyorsun , adresi özelden hemen gönderiyorum , haftaya ben bu kiyafetlerle cekinecegim resim :KK1:

ayy dierlerini dşününce bikini koymş sayılmıyorum pekkaydirigubbakcemile3
teşekkürler bebişimmmzemuszemus

barbim akkabıların ne kadar hoşkıyafeti 10 numara saçın çok uyumlu olmuş bayıldım:nazar:
xzgim eteğin ne kadar güzel hele akkabıların harika fizik desen maşşallah:nazar:
aşkito alamanya çokmu soğuk efecikte minik kardeşinin kalp atışlarınımı dinliyo
cylntsdmr çok tatlı görünüyon amma badi ve akkabı uymamış gibi
kkontes artık şu tatili bitir yaaa:eek:klava:içimiz gidiyo seni görünce:1hug: plaj elbisen çok tatlı bikininin desenide öyle
akşamki kombininde çok hoştu saatini beğendim:nazar:
gecekuşu hoşgeldin plaj için uygun giyinmişsina.s.

barbim akkabıların ne kadar hoşkıyafeti 10 numara saçın çok uyumlu olmuş bayıldım:nazar:
xzgim eteğin ne kadar güzel hele akkabıların harika fizik desen maşşallah:nazar:
aşkito alamanya çokmu soğuk efecikte minik kardeşinin kalp atışlarınımı dinliyo
cylntsdmr çok tatlı görünüyon amma badi ve akkabı uymamış gibi
kkontes artık şu tatili bitir yaaa:eek:klava:içimiz gidiyo seni görünce:1hug: plaj elbisen çok tatlı bikininin desenide öyle
akşamki kombininde çok hoştu saatini beğendim:nazar:
gecekuşu hoşgeldin plaj için uygun giyinmişsina.s.

teşekkür ederim bebişimm ama kötü bi haberim var
tatilim 15 eylüle kadar sürecek:gitme:

barbie çok çok hoş olmuşsun:)
aşkito inşallah bir kızın olur:) yakınında bebeğine yardımcı olucak birileri var mı ailen yakın mı?

delikafadulden:enbuyukkk::hooray:

ÖNÜMÜZDEKİ HAFTA KONUĞUNUN BELRİLENMESİ İÇİN ANKETTE GÖRMEYİ ARZU ETTİĞİNİZ ADAYLARINIZIN NİCKLERİNİ ÖZEL MSJLA BEKLİYORUM

CUMA AKŞAMI ANKETİ AÇICAM
(büyük harfle yazdımkusura bakmayın ,dikkat çeksin diye yani:) sonra ben görmedim duymadım kabul etmem :p )

ouff bu papilerini çok beğeniyorum barbimm sempatiksalakcinni
bluzun de çok değişikmişş
çok beğendimm :nazar:bayanssulusmile

opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

kopegın olsun be selayımm, hemen hemennn.. kargoyla değil jetle gönderiorum bebeim :KK1: msnden teşekkür ettim ama 1 kez de burdan tenkyularımı sunayımm opuyorumnanaktan

:lepi: Bayıldım kıyafette taşıyanda
çok güzeeel:nazar::nazar:yerimsenibenyerimseniben

opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan ablam saol :kedi:

opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan tşkler aybuşşumm opuyorumnanaktan

barbie süperrr :1shok: ama en cok ayakkabilarina bayildim ya, insallah bende bulabilirim bunlardan :gitme:

ne yazık ki bunlardan hiç kalmadı canım ya bende taba renginden almak için gitiiğim her mangoyu talan ettim geçenlerde ama yokkk bilmiyorumkismile tşk ederimopuyorumnanaktan

barbie çok çok hoş olmuşsun:)
aşkito inşallah bir kızın olur:) yakınında bebeğine yardımcı olucak birileri var mı ailen yakın mı?

tşkler opuyorumnanaktan aşkito için Aminn :Saruboceq:

barbicim yorumun için sağol canım
çok hoş olmuşsun kıyafetin ayakkabıların herşey çok uyumlu bluzün çok değişikmiş ne var yakasında onun boncuk gibi bişey mi onlar

X