Bugün ne giydin? Çek görelim..

ezgicim çok hoş olmuşsun canım çok beğendim

sagol meslektasım cok hanımefendı olmusum ama dımı :KK1:

kontesım tesekkurler balım ben ayakkabılarımı cok severek aldım cok bellı olmuyor zaten resımlerde cunku telefondan cekıyorum :1closedeyes:
sade ve guzelsın canım kupelerını sevmedım cunku ben takı sewmıyorum

sagol meslektasım cok hanımefendı olmusum ama dımı :KK1:

kontesım tesekkurler balım ben ayakkabılarımı cok severek aldım cok bellı olmuyor zaten resımlerde cunku telefondan cekıyorum :1closedeyes:
sade ve guzelsın canım kupelerını sevmedım cunku ben takı sewmıyorum

kız takı sefilmes mi hiçç bilmiyorumkismile

aşkıtocumm cok hoş olmuşun kuzuuuuuopuyorumnanaktan

tesekkür ederim canimmzemuszemus

aşkitomm şeker anneemm
atan kalbini yirimm , geliy mi bebişşş :kedi:
üstündeki hırkayı çoookk beğendim ,elbisen de güzel ama ikisini beraber sevmedim a.s.
saol canimm daha güzelleri senin olsunnopuyorumnanaktan

kombinini begendimm cok sekerrrr

Askitom elbisen yakismis en Taze Anne adayimiz :KK1:
Gittinmi doktora ??

gittim canimm.. 5 haftalikmis :)

ayy canım çok sağol, cici bebe mi :kedi:

aşkito hırkanı çok beğendim çok yakışmış, kalbin de çok yakışmış :KK1: allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

tesekkür ederimmmopuyorumnanaktan aminn

askıtom hamilemisin canım hayırlı ugurlu olsun tatlışım darısıda bana olsun inşallahhhhhhopuyorumnanaktan :ecrin_bebek:
amin canim.. allah isteyen herkese yasatsin bu tarifsiz duyguyu.

hanturk elbiseni çok beğendim çok yakışmış

sedefonur çok hoşsun canım

aşkitom tebrik ederim canım çok mutlu oldum senin adına
allah sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin inşallah
ve çok hoşsun yinee

amin canim cok saolkaydirigubbakcemile5
sen de cok cici olmussunn

melike ecesu opuyorumnanaktan
gnydn64 opuyorumnanaktan
miha opuyorumnanaktan
askitomm kalp süper olmuş :emir_bebek: hayırlı uğurlu olsun tatlışım a.s.
saol canim.. bu yolla söylemek istedim bu topikte :))

sedef onur iki kombinide beğendim ama lilalı dahada güzel olmuşopuyorumnanaktan
taze anne adayımız aşkitom çok hoş görünüyon
:ecrin_bebek:
opuyorumnanaktan
Aşkitoooo çok tatlı olmuş resim...
:nazar:
Maaşallah hamile misin ?
Umarım hayırlısıyla bir kız çocuğu doğurmak nasip olur... a.s
evet canim 5 haftalikk:) aminnnnnnn

canım oncelıkle tebrık ederım haberı selayhusumdan aldım ve cok mutlu oldum
Allah analı babalı buyutsun..
ustundekı hırka mı artık neyse cok cok cok guzel ver onu bana hemen alsanaalsanasmile

senden kiymetlimi canimmm :) cok saolll..

sen de cok hos olmussun.. ayakkabilar deichmanndan mi? moralini bozmak gibi olmasin :jeyyar: burda 6 euro ya düstü bunlar 2 ay önce annem aldi :))
[/B]

hanturk elbiseni çok beğendim çok yakışmış
çok sağol gnydncım a.s.

vay be yetenek bu olsa gerek
elbıse cok guzel bebegım kahve ve turkuaz renklerını nasıl sewdıgını bılıyorum
ama olmamıs o terlıkler cok basıt kacmıs bilmiyorumkismile

canımm çok teşekkür ederim opuyorumnanaktan
ya terlikler aslında dantelli kıvrımlı falan ama burda çok düz gözükmüş bide en uygun renk buydu
ben de seni çok beğendim tatlım hanım hanımcık olmuşsun ayakkabılarını hayırlamışsın güle güle kullan ama bu eteğe daha ön kısmı açık bi ayakkabı daha iyi olurmuş gibi geldi bana diz altı olduğu için

kız takı sefilmes mi hiçç bilmiyorumkismile
kucukkende sevmezmısım aglarmısıım kıyametlerı kopartırmsıım annem bana bıleklık falan taktıgı zaman cok nadır takarmısım
yavas yavas kolyeye alıstım bıde alyansımı takıyorum mecburen
kupe falan hıc takamıyorum arada kapanmasın dıye takıyorum ewde yarım saat :KK1:

tesekkür ederim canimmzemuszemus

saol canimm daha güzelleri senin olsunnopuyorumnanaktan

kombinini begendimm cok sekerrrr

gittim canimm.. 5 haftalikmis :)

tesekkür ederimmmopuyorumnanaktan aminn

amin canim.. allah isteyen herkese yasatsin bu tarifsiz duyguyu.

amin canim cok saolkaydirigubbakcemile5
sen de cok cici olmussunn

saol canim.. bu yolla söylemek istedim bu topikte :))

opuyorumnanaktan

evet canim 5 haftalikk:) aminnnnnnn

senden kiymetlimi canimmm :) cok saolll..

sen de cok hos olmussun.. ayakkabilar deichmanndan mi? moralini bozmak gibi olmasin :jeyyar: burda 6 euro ya düstü bunlar 2 ay önce annem aldi :))

gercekten moralım cok bozuldu bende ındırımlı aldım gercı ama bu kadar degıl :KK1:

çok sağol gnydncım a.s.

canımm çok teşekkür ederim opuyorumnanaktan
ya terlikler aslında dantelli kıvrımlı falan ama burda çok düz gözükmüş bide en uygun renk buydu
ben de seni çok beğendim tatlım hanım hanımcık olmuşsun ayakkabılarını hayırlamışsın güle güle kullan ama bu eteğe daha ön kısmı açık bi ayakkabı daha iyi olurmuş gibi geldi bana diz altı olduğu için

heh işte ezgicim benim de demek istediğim buydu ama adısını koyamadım
hanturkscüm duygularıma tercüman oldun wallakaydirigubbakcemile3

kucukkende sevmezmısım aglarmısıım kıyametlerı kopartırmsıım annem bana bıleklık falan taktıgı zaman cok nadır takarmısım
yavas yavas kolyeye alıstım bıde alyansımı takıyorum mecburen
kupe falan hıc takamıyorum arada kapanmasın dıye takıyorum ewde yarım saat :KK1:

gercekten moralım cok bozuldu bende ındırımlı aldım gercı ama bu kadar degıl :KK1:

aa çok entersanmışbilmiyorumkismile neyse canımm sen takısız da güselsin zatennzemuszemus

Xzgicim ben seni cok ama cok begendim ...
bunlar dünkü aldigin ayakkabilarmi ?? degil degilmi resimde birazdaha farkliydi 2. ekledigin

kontes güzelsin kokosum takmis takistirmisin yine :KK1:, saclarini neyaptin kiz , bob marley tarzmi olcan

mutfakrobotu kiyafetin kol kismini anliyamadim altinda baska birseymi var neden kabarik bir sekilde duruyor ??
beyaz mor uyumu güzel ama biraz degisik kombinler yap derim

Xzgicim ben seni cok ama cok begendim ...
bunlar dünkü aldigin ayakkabilarmi ?? degil degilmi resimde birazdaha farkliydi 2. ekledigin

kontes güzelsin kokosum takmis takistirmisin yine :KK1:, saclarini neyaptin kiz , bob marley tarzmi olcan

mutfakrobotu kiyafetin kol kismini anliyamadim altinda baska birseymi var neden kabarik bir sekilde duruyor ??
beyaz mor uyumu güzel ama biraz degisik kombinler yap derim

yok hayır askım bunlar dun aldıklarımdan degıl bunu daha once sezonun basında almıstım bunların bagcıkları var dıgerlerının yok

kızlar tek tek yorum yapmaya vaktim yok malesef ama kombinlerinize bayıldım muhteşemsiniz msj sayım dolunca ben de eklicem haberiniz ola her gün dışarı çıkıyom yandınız:KK70::KK70:

kızlar tek tek yorum yapmaya vaktim yok malesef ama kombinlerinize bayıldım muhteşemsiniz msj sayım dolunca ben de eklicem haberiniz ola her gün dışarı çıkıyom yandınız:KK70::KK70:

Mesaj Sayin dolmadanda ekleyebilirsin
Kostenlos Bilder und Fotos hochladen ohne Anmeldung!
Burdan istedigin resmi sec
Alt tarafta boyut ayarlama yerinden 640 Li olani sec sonra alt tarafta onayla .... Cikan linklerin 4. sü olan basinda für Foren yaziyor o linki buraya yapistir...
SIkI elestirilere hazir ol derim :))) topik hatunlari zor begenir... Ama yeni yuzler kombinler gormek hosumuza gider

Mesaj Sayin dolmadanda ekleyebilirsin
Kostenlos Bilder und Fotos hochladen ohne Anmeldung!
Burdan istedigin resmi sec
Alt tarafta boyut ayarlama yerinden 640 Li olani sec sonra alt tarafta onayla .... Cikan linklerin 4. sü olan basinda für Foren yaziyor o linki buraya yapistir...
SIkI elestirilere hazir ol derim :))) topik hatunlari zor begenir... Ama yeni yuzler kombinler gormek hosumuza gider

hiç önemli değil canım hemen resim koyucam 100 msj yaptı m oaray buraya girerek yazarak:KK70:

ben de bugün böyleydim kızlarr saçıma başıma pek bakmadım sahilde olunca kusuruma bakmayın:) daha sonra özenlihazırlandığım bir gün resmimi çeker koyarım
p1070863i4qh2fan.jpg
[/url][/IMG]

uyyyy ben daha yatmadım kimse de uyanmamış kalkınn kıslarrrrr kalkınnnn helee:)))) öpiciğimmm sizi bi kalkın yawww:KK70:

ezgicimmm etegin çok yakışmış ayrıca renklerde çok uyumlu çok hoş olmuşun bitanemmmopuyorumnanaktan
kontesss yine çok güzelsin balımmmopuyorumnanaktan
gecekuşu sende cok şekersin bitanemmmopuyorumnanaktan

selam kızlarrr
sıze bı ozendım kı anlatamam uzun zamandan berı resım ekleyemıorum
staj yapıorum suan cok yakında sızlerleım:)
xzgı cok hossunn bu aradaa.....

X