Bugün ne giydin? Çek görelim..

hatun canli yayin yapiyor bize hizina hayranim kontesim , aninda $ak $ak $ak vereliniortakkaydirigubbakcemile2

hatun canli yayin yapiyor bize hizina hayranim kontesim , aninda $ak $ak $ak vereliniortakkaydirigubbakcemile2

hahahah canlı yayınn güselmiş bu sevdim :roflol:

üstümdekileri daha önce farklı kombinlerle sunduğum için ayrıntılı çekim yapmadım.
paçalarımı beğenmiyorum,güzel bir terzi bulduğum an kestiricem.şuan imkansızlıktan dolayı böyle kullanıyorum:kedi:

ayyy meloşum sen ne güzel bi hatunsun öyle..
uyumunu sevsinler cnm :))
çok tatlı çıkmışsın maşallah

melikeciğim kıyafetin ayakkabıların çantan çok güzel çok uyumlu renkleri süper yani. çokta güzel çıkmışsın canım yakışmış

TWEETY =Maykıl ceksın gibi olmuşsun Çok şiriin
MELİKEECESU=Siyah ve beyaz en sevdiğim renkler Hoş ve rahat bir kıyafet
Pantolonundan bendede var çok rahat gerçekten:lepi:

jade haftanin sIkI ilan ediyorum seni:)
ayy mersi canım yaaa... :1hug:

He valla oda doğruu yaa :roflol:
Teşekkür ettim canım çok öpüyorum opuyorumnanaktan

:kedi: :kedi: çok teşekkür ederim twetim sende öylesin... opuyorumnanaktan

Melike ilk defa foto koydun sanırım canım seni gördüğüme çok sevindimm ...
Çok tatlısın çantanı falan çok beğendim rahat görünüyorsun...

evet jadecim ilk defa koydum ya alel acele bi yere gidiyoduk aslında eşimle öle bi cek demiştim sonra dünde arkadasa sordum dedim bende koymak istiyom eşimdende izin aldım sonunda paylaşmak istedim bende canım evet burası sıcak o yüzden yazın bende pantoldan ziyade bol ve rahat seler tercih ediyorum çok tesekkürler canımmmopuyorumnanaktan

kısa bir aradan sonra bugün ben

Uploaded with ImageShack.us

şapkam yakından

la tivi.bayanssulusmile..ne şeker olmuşun kızzemuszemus
çok beğendim

veeee yine bu köse yaz kösesinden selayhus
skinny lacivert ve puanlarimda lacii ... kiyafet kalmadi ekleye ekleye , degisik kombinler yaratmaya calsiyorum

fiziğe bak yaçıtır annem benimŞenizher zamanki gibi sade ve hoşsun selayımhihoyyyt
bu arada oy vermeyen varmı hatunlar
http://www.kadinlarkulubu.com/kadinlar-hamami/385916-sok-sok-sok-kazeni-sobeledik.html

Selam kızlar ben de Cumartesi günü böyleydim...
Elimdeki Beyaz Çantamı üstümdeki trikonun renklerine göre seçtim umarım beğenirsiniz..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…