Bugün ne giydin? Çek görelim..

askmelegim...elifcanm...tembeltospam... cok ama çok tesekkür ederim canlarımm :kedi: opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

oyşşş melikem resim eklemiş, ee nihayet eniştenin inadını kırdın yanii
ben seni hep esmer hayal ediyordum ama kumral çıktın :)))
çok uyumlusun bebişşşşş, devamını beklioz fotolarınn

tibitim ben çok beğendim seni ve çotlamalarını =))

ezinecim çok tesekkür ederim canım yaa sorma bebiş olsun diye ilaç alıyodum oda kilo yaptı saolsun çok soal kuzuuuopuyorumnanaktan kaydirigubbakcemile3

oyşşş melikem resim eklemiş, ee nihayet eniştenin inadını kırdın yanii
ben seni hep esmer hayal ediyordum ama kumral çıktın :)))
çok uyumlusun bebişşşşş, devamını beklioz fotolarınn

tibitim ben çok beğendim seni ve çotlamalarını =))

yaa allahallahh esmer mii hımm yoq canım kumralım saclarım sarı cakma ama küçüklügümde sarımış büyüyünce sac rengi dönüyo işte azda olsa bende röfle yaptırıom hee canım inanki zorlaaa aldım sonunda izin:KK66:)) çok tesekkürler fıstıgımmmm benimmmolumunekankayizsmile opuyorumnanaktan

hırka sonradan eklendi zaten bebişimmm.
küpesiz çok boş olcaktı,boynum uzun da benimbilmiyorumkismile en uygunu da buydu.gece kimse görmes dedim ehehehehkaydirigubbakcemile3
saolasın bebişimmmopuyorumnanaktan

Anladim canim; ama bence uymayan küpe yerine hic olmamasi daha güzel.
Tabiiki bu benim fikrim...
Sen de sagol tatlimopuyorumnanaktan

Twitosum
cokkk begendim seni tatlim:nazar:
Badin, sapkan ve kotun cok güzeller, ama bence bundan önceki sac rengin
daha güzeldi... bu da yakismis tabii orasi ayriopuyorumnanaktan

Melike_ecesuu demek enisteden nihayet izin cikti; kadinin fendi erkegi yendi sempatiksalakcinni
Renk uyumun cok hos canim.

Doragizem maasallah bayagi zayiflamissin. Selayhus`a katiliyorum: badini disariya cikartirsan daha iyi olur.

Benim adim yar im izin cikti senden :KK1:

Bana da n`oluyorsa degil mi ?! sempatiksalakcinni

Sedef elbisen hos ve sana da yakismis canim:nazar:

kontess o turuncu-gri - morlu kombinini cok begendim, bi tek küpelerin olmasaymis
yoksa herseyiyle cok uyumlu
twetty tatli olmussun, sapkada yakismis..

küpelerimi kimsecikler beğenmedi yawwkaydirigubbakcemile3
tişekkür ederim beybii görlllopuyorumnanaktan
şuan üzerimde bu gecenin kombini var ama henüz boydan fotomu çekecek bi insanoğlu bulamadımkaydirigubbakcemile3

kontes turuncu bluzünü ve çantanı çok beğendim canım, küpeler ayrı çok hoş ama by kıyafete yakıştıramadım
tiviticim çok beğendim kız kombinini şapkan çok havalı olmuş dışarda taktın dimi, ben senin saç rengini seviyodum ama bu da yakışmış
sedefonur elbisen yakışmış canım biraz toparlandın mı
melikecim seni burda görmek ne güzel canım, gayet uyumlu olmuşsun çantanı cok beğendim

teşekkr ederim dadlummmopuyorumnanaktan

hosbulduk kontescim çok ama çok tesekkür ederim kuzu inanınki çok sevindim begenmenize çok saolunnn canımın içiiiiopuyorumnanaktan

X