Bugün ne giydin? Çek görelim..

Kkontesscim cok yakismis elbisen, cok tatli görünüyorsun
Ojeleri birdaha daha güzel sür; denize yetiscem diye n`oliii öylesempatiksalakcinni

Jadecim cok begendim seni, cok hos görünüyorsun...
Anne olmana ragmen fizigin muhtesem; ayrica pantolonun cok güzel oturmus üstüne
Ben nedense üstünde insan resmi olan t-shirtleri pek sevmiyorum; ama sana cok yakismis.
Neden ben baska birisinin resmini tasiyimki üstümde, onlar benim resmimi tasisinlar, onlarda kimmissempatiksalakcinni

Selayhus canim kotun herzamanki gibi cok güzel durmus üstünde, ama puantiyeli bluzun gözümü yordu cok...

Barbicim bluzun, kotun cok güzel; üstünde de cok güzel durmuslar

Askitocum beyazli kombinin cok yakismis; sade ama cok hos

Aybur renk uyumun cok hos; yalniz arkadaslarin da dedigi gibi bonen, cantan ve ayakkabilarin da beyaz olsalarmis
cok daha güzel olurmus. Ayrica tuniginin ortasindaki yuvarlak "sey" gözümü tirmaladi...
Ama bunlara ragmen cok hos görünüyorsun

biz aslında kocaman bir tarikatız,amacımız seni de aramıza alıp tatile sürüklemeksempatiksalakcinni

teşekkürler canımm...
Bende pantalonuna bayıldım çok yakışmış bende hep bu tarz pantalon giymeyi seviyorum
tskler canim

ben çok çok beğendim canım kıyafetini, özellikle skinny kotun harika duruyor sende opuyorumnanaktan

sagol cokt barbi
selayımmm yine cok cici olmuşun kuzuuuua.s
tskler canim yine kayboldun kiz
selayhuscum puanlı bluzünü zaten çok beğenmiştim çok da yakışmış hani keltoşun nerde kız
sagol canim benim

Selayhus canim kotun herzamanki gibi cok güzel durmus üstünde, ama puantiyeli bluzun gözümü yordu cok...

tskler canim bilirsin bazen benide yoruyor ...
aman senin gözün bozuk deyip kavga cikartiyormusum
suleyhus keltosunla olan balkon pozun harika ayrica saclarini siyah saniyordum cok hosmus gunesde
bir harf bütün nickimi degistiriyormus tskler canim yeni boyadim eskiden siyahti

Son düzenleme:
sürmelii altındaki şalvar tarzı eşofmanlar çok rahat oluyorlar, bebişinde büyüyo maşallahh opuyorumnanaktan

evet canım çok rahat salkım saçak geziyorum bununlasempatiksalakcinni
tşkler teyzesiopuyorumnanaktan

sürmeli sende cok seker olmuşun canım altındaki bol pantol gibi seyden benimde var cok rahat oluyo ya özelliklede yazın a.s

tşk ederim canimopuyorumnanaktan

merciiopuyorumnanaktan

kontesss annadıydım zatiiiiiiiiii lmaz: sizi gidi siziler sırnaşık şey

benim_adım_yar teşekkürler tatlım sengözlerimebaksanab

ya bu kkdaki hatunlar nasıl doğum yapıpda böyle incecik olabiyosunuz.
sırrı nedir bunun... inceciksiniz anacım...
hiç göbüşünüz yok.
bi doğum yaptım heryerden yağ fışkırdı mübarek...
hepiniz süpersiniz bayanlar...alkisalkisalkisalkisalkisalkis

barbim mavilerrr ne yakışmış kuzuma çok hoş olmuşsun balım opuyorumnanaktan
selayhusum puanlı şeyleri sevmem ama sana yakışmış canım opuyorumnanaktan
jade sülün gibisin maşallah ne giydiğinin hiç önemi yok opuyorumnanaktan

gulsu ne hamaratsin ayol misafir gelecegi gun bile kkya vakit ayirabiliyosunya masallah:)
valla gecen gun iftara misafir aldim gece yatana kadar ayaklarima kara sular indi degil kk tuvalete gidemedim yemin ederim:)))

ayy 10 dakka girdim tatlış girmeden edemedim yoruldum ama inan ki daha yatmadım işte...:1rolleyes:

cankuşlarım ben bu gece böyleydimm,yatmadan bi kk'ya uğrayıp size sunmak istedim kombinimi.
herkese tatlı rüyalarrr muckkk :kedi:
ps : üşüyünce o uzun şeyi giymek zorunda kaldım.küpemin mor kısmı da vardı ama arkada kaldığından fotoda çıkmamış.

Kkontesscim renk uyumun harika canim; cok hos görünüyorsun
"Hirkasiz" halin cok daha güzelmis; ama cantanda da gri oldugu icin onunla da gayet uyumlu olmussun.
Yalniz küpenin yesili, mavisi, kirmizisi, (delikafadulden) yani kisaca küpen olmasaymis daha güzel olurmusyerimseniben

hırka sonradan eklendi zaten bebişimmm.
küpesiz çok boş olcaktı,boynum uzun da benimbilmiyorumkismile en uygunu da buydu.gece kimse görmes dedim ehehehehkaydirigubbakcemile3
saolasın bebişimmmopuyorumnanaktan

kontescimm takılarını ben sefmedim, takı takmayı pek sevmemm zati :kedi: ama çantanı ve badini çok beğendim..

tanya akkabıların siyahmı ? gitmemişde elbisene.. ama elbisen sade ve hoşmuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…