Bugün ne giydin? Çek görelim..

merci kuşumma.s.
KONTESS sen aşmışsın bu plaj olayını
Yine bende geçer not aldın:lepi:
Çok beğendim yine
JADE = Oyy zerafetine kurban olurum ablam
sade ama çok hoş görünüyorsunŞeniz
çok teşekkürler ablacımm:kedipuyorumnanaktan

veeee yine bu köse yaz kösesinden selayhus
skinny lacivert ve puanlarimda lacii ... kiyafet kalmadi ekleye ekleye , degisik kombinler yaratmaya calsiyorum

Skinny jeans çok güzel,bayıldım sempatiksalakcinni
Fakat puantiye benim gözümü çok yoran şeylerden..düz seviyorum zemuszemus

Askitom her iki kombininide cok yakistirdim canim eteklerini nerden aldin

Miha sende cok hos gozukuyorsun

Gulsu ne yemegiydi canim aksam icin biraz fazla Sade geldi bana?

Mavi ve beyaz kombinasyonunu hep tutmuşumdur :lepi:
Babetlerine bayıldım
Hoş görünüyorsun zemuszemus

sagolun kizlar opuyorumnanaktan

Skinny jeans çok güzel,bayıldım sempatiksalakcinni
Fakat puantiye benim gözümü çok yoran şeylerden..düz seviyorum zemuszemus
tskler ilk puantiye kiyafetim uzun yillarddir , en son cocukken bir gömlegim vardi
moda kurbaniyim
Kiz aklima geldi bir ara okypete ile bir resmin vardi orda dalli güllü bisey yokmuydu üzerinde ikinizide begenmistim kaydirigubbakcemile5 (Saldiri degil hem valla hem billa )
selayhus'um bluzun çok güzel
tam yazlık ve rahat
altındaki ile de uyumlu durmuşş

mersi bebegim kaydirigubbakcemile

Son düzenleme:
Açtığımda ilk o fotoya denk geldiğim için ona yorum yapıcam.
Bikinili foto eklemekte moda oldu.
Vücudunuzu sergilemekten başka bir anlam ifade etmiyor bana.. Ve anlaşılan rahatsızlıkta duymuyorsunuz kendinizi gösterirken.
Bakalım yarın öbür gün daha ne şekilde pozlarla geliceksiniz karşımıza.

Jade canım çok tşk ederim. büyütüyoruz bakalımsempatiksalakcinni

Ay canım bikinili poz neysede. Geçen gögüs estetiğinde bir bayan estetik olmuş göğüslerinden. Fotosunuda eklemiş. Ay görünce şok oldum. Ne kadar genişsiniz falan diyince millet üstüme yürüdü. Normalmiş nesi normalse ohaoldumsmile

barbicim gömlek çok yakışmış çantana da bayıldım ama çantayla kıyafet uyumsuz geldi bana bide pantolon daha açık ton olsa daha iyi olurmuş sanki

kısacası beğenmedim deseydin ya kız :roflol:
ee depresyondayım ben idare et, saol handemmm opuyorumnanaktan

veeee yine bu köse yaz kösesinden selayhus
skinny lacivert ve puanlarimda lacii ... kiyafet kalmadi ekleye ekleye , degisik kombinler yaratmaya calsiyorum

ben çok çok beğendim canım kıyafetini, özellikle skinny kotun harika duruyor sende opuyorumnanaktan

aşkito beyaz melenk olduun kombişinden çok hoşlaştım, aynı bolerodan cuma günü bende alcaktım denedim ama kumaşı çok kalın olduğu için daral gelir dedim almadım bayanssulusmile

miha uyumlu ve şıksın bayanssulusmile

kontesss ahh kontess ahh opuyorumnanaktan nispet yapar gibisiniz sen ve maix bitirin kızım tatilleri artık dövücem valla alsanaalsanasmile

sürmelii altındaki şalvar tarzı eşofmanlar çok rahat oluyorlar, bebişinde büyüyo maşallahh opuyorumnanaktan

jademmmmm çok hoşsun canımmm hele ayakkabılarına bayıldımmma.s
selayımmm yine cok cici olmuşun kuzuuuua.s
sürmeli sende cok seker olmuşun canım altındaki bol pantol gibi seyden benimde var cok rahat oluyo ya özelliklede yazın a.s

guerilla tanya cok seker gorunuyosun
askito etek sana cok yakismis kombinde super bence hep etek amaa ozelliklede uzun etek giymelisin cok estetik durmus
suleyhus keltosunla olan balkon pozun harika ayrica saclarini siyah saniyordum cok hosmus gunesde
kontes elbisene ve cantana bayildim
aybur34 uyum harika yalniz o yuvarlak kemer olmasaymis daha iyiymis ama sanirim o tunige ait bi parca

kısacası beğenmedim deseydin ya kız :roflol:
ee depresyondayım ben idare et, saol handemmm opuyorumnanaktan
aşkolsun kuzuum beğenmesem beğenmedim derdim zaten gömleğin çok yakışmış açık renk pantolonla kendini daha gösterirmiş diye dedim Şeniz
selayhuscum puanlı bluzünü zaten çok beğenmiştim çok da yakışmış hani keltoşun nerde kız

gulsu ne hamaratsin ayol misafir gelecegi gun bile kkya vakit ayirabiliyosunya masallah:)
valla gecen gun iftara misafir aldim gece yatana kadar ayaklarima kara sular indi degil kk tuvalete gidemedim yemin ederim:)))

suleyhus değil kız Allah seni napmasın güldürdün beni :roflol:
Selayhus a.s

şaka yapıorum bebişimm , öyle şey düşünürmüyüm hiç alla sen :roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…