Bugün ne giydin? Çek görelim..

Miha darkolive ve miskokulum tesekkurler
Darkolive canim senin bebekte kocaman olmustur uzun zaman goremedim seni buralarda

Barbim bronzlasmis kontescik bence. Kontescimm ustundeki hos Baska bir kombindede gormek Isterim minikkusum

bilmiyorumkismile o zaman benim mönitorumun ekran piksel miksel ayarlarından kaynaklanıyor, ben pek bronz göremedimde selayhusum a.s

Darkolive canim senin bebekte kocaman olmustur uzun zaman goremedim seni buralarda

Barbim bronzlasmis kontescik bence. Kontescimm ustundeki hos Baska bir kombindede gormek Isterim minikkusum

:)) büyüdü canım büyümezmi sıpa :)) arada bir uğruyorum, genelde diyet topiğindeyim bi 10 kilom kaldı bu kış onu da halledersem süper olucak, maşallah senin doğum sonrası kilo milo derdin yok, aman nazar değmesin sempatiksalakcinni

benim için yorum yapan herkese çookk merci canlarımm =)

ayburcum çantan hariç beğendim kuşumm,çantanın hem rengi uymamış hem de çok kaba kaçmış bence :kedi::nazar:

selayhus'cum gömlek+yelek uyumun süper olmuş kuşummm:nazar:

dopiez'cim ,saçlarını yolmak istiyorum :roflol: bluzünü çok beğendimm :nazar:

aşkitomm sadece fularını beğenmedim bebişimm,renk olarak tabiki de uymuş ama gri şeysin kısa olduğu için fular ile duruşu acayip geldi gözüme.off ne biçim de anlatamadım haa:roflol::nazar:

selayhuz giyimini cok begendim klasik bir tarz üzerine yakismis
dopiez üzerindekiler fizigine cuk diye oturmus

seni ne zaman atlamışım ya :uhm:
fiziğin süper maşallah, çok da tatlı olmuşsun a.s.

Selayhus canim bayildim sana son kiyafetinde; bastan asagiya süper olmussun:nazar:
Saclarin sana degisik bir hava katti; daha bi havali oldunyerimseniben
Ayrica rep verecektim, ama maalesef veremedim...

Dopiez saclarin cok güzel; maasallah...

Kkontess kirmizi elbiseli ve plaj halini cok begendim:nazar:

Gnydn canim cok tatli görünüyorsun:nazar:

Maix tatlim herzamanki gibi fizik süper; elbisen de yakismis:nazar:

Pensawn gene siyah gene çok hoş :)
tanya badin şıkır şıkır çok tatlı yüzün daha tatlı.
maix fizik güzel elbise güzel ayakkabı ı ıhhhhhhhhhhhhhhh
aşkito hayırdır sadeleşiyon mu kokoşum :)
günaydın badin çok tatlı ama daha önce dediğim gibi sen sadece gülüşünü koy yeter
selayhus mankenim saçlar süper oldu kıyafette çok güzelmiş.
dopiez kıyafet ve fizik güzelde o saçları bu sıcakta nası açık bırakıyonus :)
ve ve ve ayburummmmmmmmmm çok şıksın o krem çanta beyaz olsaymış süper ötesi olcakmış :)
senin gibi sade ve uyumlu giyinen tesettürlü bayanlara bayılıyorum ne güzel yakıştırmışsın. opuyorumnanaktan

hantürksss eteğin tarzım değil ama badini sevdim şekerim zemuszemus

maix akkabılar olmamışş guclubacismile, herkes aynı yorumu yapıyormuş ciddiye al bence canım kötü duruyor çünkü :kedi:

tanya, üstündekileri göremedikki bilmiyorumkismile elbisenin üstü ve küpen güzel görünüyor

ayburum eşarplarına kurban olduum, bayılıyorum eşarplarına opuyorumnanaktan ama çanta ıı ıhh yani uymamış :kedi:

selayhusum saçın badin yeleğin hepsini çok çok beğendim, keltoşuma zaten aşığım olumunekankayizsmile

aşkito kıyafetini beğenmedim ama suratın duduşların oğlun yetiyo be kaydirigubbakcemile5

pen kırmızı rujj aklinialirimsmile kıyafat belli değil ama siyah badi siyah pantolon ne kadar kötü olabilir ki.. çok severim siyahı ama bu sıcakta yakmıyomu bilmiyorumkismile

dopiez çok çıtır duruyosun kıyafetin saçın falan bayanssulusmile

günaydınım ayaklarını soktuğun yeri görür görmez burası Altınoluk Hasanboğuldu dedim :KK3: buz gibidir oranın suyu harikadır , içine birde bi karpuz attınmı dadından yinmez aklinialirimsmile badinde çok hoşmuş, çok afacan çıkmışsın o ayrı aklinialirimsmile

Baştan aşağı çok şık ve uyumlusun ablam:nazar:
Çanta hariç Acilen beyaz bir çanta edin

Oy mankenim benim
yeni saçın perfect olmuş:lepi:
Gün geçtikçe güzelleşiyorsun Maşallah:nazar:
İçimdem keltoş oğluşunu sıkıştırmak geldi:nazar:yerimseniben
benim yerime onu sıkıştırıp koklarmısın annesi

Yeni bir mankenimiz daha olmuş
:lepi::nazar:

dopiez,waşşş diyorum başka da bir şey demiyorum aklinialirimsmile
Ayakkabıların mikemmmelll boshayallersmile

nikoncanım, benimadımyar, tembelim, barbim teşekkür ederim canlarımm Şeniz a.s.

ayburcum çok beğendim sadece çanta beyaz olsa dahada güzel olacakmış canım

selaycım saçların çok yakıştı sana kıyafetlerinde çok hoş canımm

dopiez çok hoş görünüyorsun

olsun bebegim biraz idare edersin ama sadece biraz ... ayrica diger yorumumda söylememisim moru laciverti sana cok yakistiriyorum , birde sade giyinmen cok hosuma gidiyor

tsk ederim

daha dari tayt oluyor :KK1: resmi abi cekti zaten :KK1: ... sagol güzel annem seni de görmek istiyoruz sahalarda

sagol canim tatli yorumun icin

tskler canim , rep te sanirim belirli araliklarla oluyor

tosbikim yorum eylemis amanin sagolsun varolsun olumunekankayizsmile

ben taki cok nadir takiyorum, bazen küpe takiyorum oda bazen bi ara takiyordum onuda oglum cekeliyordu vazgectim, genelde pantalon giyiniyorum, yaz aylarinda yani hava sicak olunca belki etek veya elbise ama oda nadir oluyor

oda büyüyünce kesin sana asik olacak :KK1:
sagol cot arkadasim kanka

ablam güzel yorumlarinla mutlu ediyorsun tskler ederim kocaman kocamanda öperim

tsk ederim canim kaydirigubbakcemile5

tsk ediyorum Pen_Swan
sIKmak isirmak serbest :1hug:

bütün kel kafamizi kemirmek isirmak isteyenler tabiki öpüp koklayabilirsiniz :KK1:

dopiez saclarin ve ayakkabilarin hosuma gitti canim
Gnyd ve kontes kizlar yorumlarinizi sonradan gördüm sizlerede tesekkür ediyorum

aybur34 özellikle esarbini begendim, sade ve hos olmussun
Selayhus yine cok kibar görünüyorsun boshayallersmile
dopiez woww hele ayakkabilar cok seksi

herkese teşekkr ederm, becerdm heralde bu sefer toplu alıntı yapmayı :)
ayrıca sizlere layık olmaya çalıştım, baka baka öğreniyoruz nolcak
:))zemuszemus

ben plaj için hazırımmmm,hadi isteyen gelsinn benlee :kedi:

ayy buluzuna bayıldım özellikle rengi çizgisi süper sanada vücudunada cuk oturmuş valla bayıldım,yaa ben neden resim yüklüyemiyorum ,pek beceriksizmişim bende,accık yardım edin el atın yaaa,bende cicilerimle çekindiklerimi paylaşım sizlebayanssulusmileopuyorumnanaktan

aweweeg0v5f67.jpg

asdasdrw9sgufi.jpg

hihoyyyt

dök yeawrum dökkk bayanssulusmile
walla her yerlerde indirim var zaten bu ara,içim gidiyyy sempatiksalakcinni
hemde ne indirim
bgn yine çok hoşsun
kız ne kadan çok plaj kıyafetin var:lepi:

ayburcum çok beğendim sadece çanta beyaz olsa dahada güzel olacakmış canım

teşekkürler güzel öğretmenim çanta konusunda hemfikirizvereliniortak
aybur çok güzel uyumlu giyinmişim eşarbın da çok hoş...
kontes sırt dekoltene bayıldım ayrıca sırtın da çok güzel görünüyorr pürüzsüzz....
maix elbisen çok güzel puantiye bende çok severim...
çok teşekkürler canımopuyorumnanaktan
aybur34 özellikle esarbini begendim, sade ve hos olmussun
Selayhus yine cok kibar görünüyorsun boshayallersmile
dopiez woww hele ayakkabilar cok seksi
eşarbımı bende çok seviyorumopuyorumnanaktan
ayyyyy güzelim benim yaaaaa nasıl yakıştırmışsın kendine tütütüt maşallah canım benim o başörtüden bende istiyim banane banane=(bebem çok iyi gözüküyorsun tek hata çanta renkiiiiiiiii anadın sen onu=)kaydirigubbakcemile5
istediğin eşarp olsun :eek:

barbiiiiii kuzucanım:1hug:
çok güzel olmuşsun çantana bayıldım kotunda çok güzel gömleğin rengide çok hoş
ara verme yaaaa
:nazar:
dopiez saçların çok gzel elbisede çok yakışmış:lepi:

kontescim içimi açıyorsun valla, ramazan bitsin bende hemen denize havuza koşmak istiyorumm :eek:
arkandaki kurdele detayı gerçekten çok hoşmuş , ama hala bronzlaşamadın kaç gündür tatildesin bilmiyorumkismile

ay bebişimm çok teşekkür ederimm =) mutlu oldumm...
koş wallahi çok çok iyi geliyor bu sıcaklarda.
2haftadır tatildeyim bebişimm , beyaz tenli olduğum için kremlerle filan çıkıyorum güneşe.o yüzden bronzlaşmam çok yavaş oluyor.aksi taktirde kıpkırmızı ıstakoz olurum da ben kaydirigubbakcemile3

hemde ne indirim
bgn yine çok hoşsun
kız ne kadan çok plaj kıyafetin var:lepi:

teşekkürler güzel öğretmenim çanta konusunda hemfikirizvereliniortak

çok teşekkürler canımopuyorumnanaktan

eşarbımı bende çok seviyorumopuyorumnanaktan

istediğin eşarp olsun :eek:

teşekkür ederim ayburcumm,,alış veriş hastası olunca çok kıyafet oluyor evet ama bazen de fenalık geliyor insana onca eşyadannbilmiyorumkismile

ayy buluzuna bayıldım özellikle rengi çizgisi süper sanada vücudunada cuk oturmuş valla bayıldım,yaa ben neden resim yüklüyemiyorum ,pek beceriksizmişim bende,accık yardım edin el atın yaaa,bende cicilerimle çekindiklerimi paylaşım sizlebayanssulusmileopuyorumnanaktan

teşekkür ederim canımm =)
ben image shack uploader diye bir program kullanıyorum
istersen onu kur pc ne
çok rahat

inşallah bebişimm:kedi:
azcuk bronzlaştım ebett,senden de bi şey kaçmıyor kızzzsempatiksalakcinni

barbiiiiii kuzucanım:1hug:
çok güzel olmuşsun çantana bayıldım kotunda çok güzel gömleğin rengide çok hoş
ara verme yaaaa
:nazar:
dopiez saçların çok gzel elbisede çok yakışmış:lepi:

gömleğimle kotum aynı renk çıkmış resimde önlük gibi durmuş ama alakası yok aslında :KK1: tşk ederim kuzucanım araa vermemekmii şeyyy :kedi:

barbie gömlegin cok hos gercekten boshayallersmile

tşkler mihaopuyorumnanaktan

ay bebişimm çok teşekkür ederimm =) mutlu oldumm...
koş wallahi çok çok iyi geliyor bu sıcaklarda.
2haftadır tatildeyim bebişimm , beyaz tenli olduğum için kremlerle filan çıkıyorum güneşe.o yüzden bronzlaşmam çok yavaş oluyor.aksi taktirde kıpkırmızı ıstakoz olurum da ben kaydirigubbakcemile3

çantana bayıldımm barbicimmm:nazar:
gömlek de üzerine cuk oturmuş maşallahhh
saçlara zaten laf edilemezzopuyorumnanaktan

koşucamda oruç tuttuğum için koşamıyorum, yoksa gerçekten sıcaklar inanılmaz cop cop denize giresi geliyo insanın :KK1:
gömleğim aslında büük gelmeye başlamıştı ama likralı olduğu için pek çıkmadı resimde bolluğu, cuk oturmuş gibi duruyorkaydirigubbakcemile3
tşklerrr opuyorumnanaktan

X