Bugün ne giydin? Çek görelim..

selayım gömleğine yeleğine saçının rengine en çokta yüreğine:asigim: bide keltoşuma bayıldım:nazar::nazar:
Canim guzel yorumun icin tesekkur ederim cok tatlisin
Kiyafetlerini simdi gordum beyazla laciverti Birbirine cok yakistiririm ama bejle beyazi degil sanirim ikiside acik renk diye kullandin. Ama ayakkabi canta ve esarbindaki bej uyumu ayrica guzel. Ama senin hosuna gitmesi onemli olan canimmmm
selayhus çok uyumlu olmuş üstündekiler bir de saçını cok begendiim :) ne renk ?

Tsk ederim , kuafor uc rengi karistirdi karamel istedim . Birde sacimda siyah boya oldugu icin acici kullandi. Istedigim renk oldu ama sonucta

Canim guzel yorumun icin tesekkur ederim cok tatlisin
Kiyafetlerini simdi gordum beyazla laciverti Birbirine cok yakistiririm ama bejle beyazi degil sanirim ikiside acik renk diye kullandin. Ama ayakkabi canta ve esarbindaki bej uyumu ayrica guzel. Ama senin hosuna gitmesi onemli olan canimmmm

a

çok doğru bir yorum olmuş
krem çanta benimde gözümü tırmaladı kaydirigubbakcemile5 bide çanta büyük olduğu için daha kötü duruyoa.s
ama uzun bi dönem beyaz çantam olmıyacak gibi yoksa eşim beni:eek:klava: böyle idare etcem bi dönem selayım:1hug::1hug:

bu da benden
yenilerde çekilmedim bu da 1 2 hafta oluyor kızlar
2 3 fotodur stokları tüketiyorum
SUPERNATUREL :lepi: bayılıyorum bu söze :lepi: söylenişi süper oluyor da aklinialirimsmile
sen de süper doğal olmuşsun gülüşünü yidiğim Şeniz
çok beğendim, tişörtünü de pantolonunu da pozunu da çok beğendim a.s.
aşkito oğluna hastayım, çok fena bi oğlan çook aklinialirimsmile
sen de çok tatlısın yine, rujun da dudakların da pörfecto aklinialirimsmile
epeydir foto yüklemiyodum bgnki ben
şu işe bak ne zaman foto yükledin sen alsanaalsanasmile
nereye gidiyordun dadaşın gızı aklinialirimsmile çok şık olmuşsun dememe gerek yok heralde aklinialirimsmile
o çanta ne zaman krem oldu gı :uhm:
sabah buz gibi olan balkonumda ögle sonu günesler acti...
ve keltosumla ben ..
yeni imaj daha belirgin burda :icecream: çok tatlı olmuşsun kız :dance: o pantolonun daha darı yok muydu :mymeka: neyse abiden izin çıktıysa bana laf düşmez di mi kaydirigubbakcemile
iyi ki şu sarı kafam var keyif verdi bana onu görünce opuyorumnanaktan

Selayhus canim bayildim sana son kiyafetinde; bastan asagiya süper olmussun:nazar:
Saclarin sana degisik bir hava katti; daha bi havali oldunyerimseniben
Ayrica rep verecektim, ama maalesef veremedim...

Dopiez saclarin cok güzel; maasallah...

Kkontess kirmizi elbiseli ve plaj halini cok begendim:nazar:

Gnydn canim cok tatli görünüyorsun:nazar:

Maix tatlim herzamanki gibi fizik süper; elbisen de yakismis:nazar:

selayhus kıyafetlerin çok yakışmış,özellikle yeleğine bayıldım,çok hoş görünüyorsun.bebeğin de ne kadar tatlı maşallaha.s

Pensawn gene siyah gene çok hoş :)
tanya badin şıkır şıkır çok tatlı yüzün daha tatlı.
maix fizik güzel elbise güzel ayakkabı ı ıhhhhhhhhhhhhhhh
aşkito hayırdır sadeleşiyon mu kokoşum :)
günaydın badin çok tatlı ama daha önce dediğim gibi sen sadece gülüşünü koy yeter
selayhus mankenim saçlar süper oldu kıyafette çok güzelmiş.
dopiez kıyafet ve fizik güzelde o saçları bu sıcakta nası açık bırakıyonus :)
ve ve ve ayburummmmmmmmmm çok şıksın o krem çanta beyaz olsaymış süper ötesi olcakmış :)
senin gibi sade ve uyumlu giyinen tesettürlü bayanlara bayılıyorum ne güzel yakıştırmışsın. opuyorumnanaktan

selay saçlar çok yakışmış..benimde saçlar senin ki gibi koyu kestane siyah gibi..aynı renge boyamayı düşünüyordum çok hoş olmuşsun..giyim tarzın benimkine çok yakın ama ben elbisede çok giyerim bide takı çok severim model model çeşit çeşit..sen çok sevmiyorsun galiba..

aşkitom yavrum kokoşum benim yine güzelsin...

maix çok cici olmuşsun çantanı çok beğendim..

aybur öncelikle geç kalmış bir geçmiş olsun diyeyim,sende çok tarz olmuşsun üstündekini çok beğendim

hantürksss eteğin tarzım değil ama badini sevdim şekerim zemuszemus

maix akkabılar olmamışş guclubacismile, herkes aynı yorumu yapıyormuş ciddiye al bence canım kötü duruyor çünkü :kedi:

tanya, üstündekileri göremedikki bilmiyorumkismile elbisenin üstü ve küpen güzel görünüyor

ayburum eşarplarına kurban olduum, bayılıyorum eşarplarına opuyorumnanaktan ama çanta ıı ıhh yani uymamış :kedi:

selayhusum saçın badin yeleğin hepsini çok çok beğendim, keltoşuma zaten aşığım olumunekankayizsmile

aşkito kıyafetini beğenmedim ama suratın duduşların oğlun yetiyo be kaydirigubbakcemile5

pen kırmızı rujj aklinialirimsmile kıyafat belli değil ama siyah badi siyah pantolon ne kadar kötü olabilir ki.. çok severim siyahı ama bu sıcakta yakmıyomu bilmiyorumkismile

dopiez çok çıtır duruyosun kıyafetin saçın falan bayanssulusmile

günaydınım ayaklarını soktuğun yeri görür görmez burası Altınoluk Hasanboğuldu dedim :KK3: buz gibidir oranın suyu harikadır , içine birde bi karpuz attınmı dadından yinmez aklinialirimsmile badinde çok hoşmuş, çok afacan çıkmışsın o ayrı aklinialirimsmile

epeydir foto yüklemiyodum bgnki ben
catshy.jpg

Baştan aşağı çok şık ve uyumlusun ablam:nazar:
Çanta hariç Acilen beyaz bir çanta edin
sabah buz gibi olan balkonumda ögle sonu günesler acti...
ve keltosumla ben ..
Oy mankenim benim
yeni saçın perfect olmuş:lepi:
Gün geçtikçe güzelleşiyorsun Maşallah:nazar:
İçimdem keltoş oğluşunu sıkıştırmak geldi:nazar:yerimseniben
benim yerime onu sıkıştırıp koklarmısın annesi
Yeni bir mankenimiz daha olmuş
:lepi::nazar:

GÜLSU=
HANTURK=Güzel ve uyumlu renkler çok beğendim:nazar:
çok teşekkürler barçman ablacım a.s.

[B
hantürksün annenin ve senin eserin olan kıyafetine bayıldım çok hoşsun:1hug:

ayburum çok sağol canım, ben de seni çok beğendim çok havalı çok uyumlu olmuşsun :nazar: çantayı bende yakıştıramadım ama kuzum çok büyük diye heralde dediğin gibi

hantürksss eteğin tarzım değil ama badini sevdim şekerim zemuszemus

çok sağol şekerim a.s.

selayhuscum yeni tuniğin çok yakışmış yelekle çok hoş durmuş canımm, keltoşun da kelini yerim ben Şeniz

Son düzenleme:
Pensawn gene siyah gene çok hoş :)
tanya badin şıkır şıkır çok tatlı yüzün daha tatlı.
maix fizik güzel elbise güzel ayakkabı ı ıhhhhhhhhhhhhhhh
aşkito hayırdır sadeleşiyon mu kokoşum :)
günaydın badin çok tatlı ama daha önce dediğim gibi sen sadece gülüşünü koy yeter
selayhus mankenim saçlar süper oldu kıyafette çok güzelmiş.
dopiez kıyafet ve fizik güzelde o saçları bu sıcakta nası açık bırakıyonus :)
ve ve ve ayburummmmmmmmmm çok şıksın o krem çanta beyaz olsaymış süper ötesi olcakmış :)
senin gibi sade ve uyumlu giyinen tesettürlü bayanlara bayılıyorum ne güzel yakıştırmışsın. opuyorumnanaktan

Teşekkür ederin tospaaam Şeniz

pen kırmızı rujj aklinialirimsmile kıyafat belli değil ama siyah badi siyah pantolon ne kadar kötü olabilir ki.. çok severim siyahı ama bu sıcakta yakmıyomu bilmiyorumkismile

Tatlım aylardan Nisandı ,tarihin tozlu raflarından çıkarttım,dün resim koyan olmayınca sempatiksalakcinni

X