Bugün ne giydin? Çek görelim..

no comment olmamis ablacigim üstündeki cok salas ve ütüsüz gibi duruyor , bu tip uzun tuniklerin altina dar pantalonlar veya giyinebiliyorsan taytlar güzel oluyor, niyetim hevesini kirmak degil nacizane tavsiye vermek istedim...

susu hos olmusun sade ve incecik :KK1:

Yok ablacımmm ne demeeek aslında üstümdeki pantolon oldukça dar bi pantolon ama ben zayıfladığım için kıyafetlerimin hepsi artık bol geliyor malesef.opuyorumnanaktan

susu : çok yakışmış.
no_comment : bende selayhus gibi düşünüyorum. üzerindeki olmamış gibi geldi tatlım, alınma sakın.

hepiniz çok hoşsunuz :nazar: sadece takip edebiliyorumm çünkü dışarı çıkmıyorum sürekli evdeyim hafta sonundan hafta sonuna çıkıyorum :hulya: bi dahakine ben de paylaşmak istiyorum bayanssulusmile

özellikle Barçman abla,
düş,
barbieveken,
selayhus...
süpersiniz :lepi:

kendi adima cok tesekkür ederim, ev hallerinlede bekleriz aramiza :lepi:

no comment resimleri degistirip durma kizz , yorum yaptik eski kiyafetine yorumumuz havada kaldi elinde oklavali smili ile kovalarim bak seni :KK1:

balik etli susuucuk --- oldumu böyle :KK1:

Son düzenleme:
selayhusçum kotunun rengi çok güzel canımcım boshayallersmile
susu çok ciciş olmuşsun kaydirigubbakcemile2
barbiveken en sevdiğim renkler :lepi:
no comment üzerindeki hoşmuş, eminim beyaz pantolonunla da çok güzel durmuştur zemuszemus
tembeltospiğim bluzun çok hoş bayanssulusmile
barçman ablacığım elbisen çok güzel. böyle siyah elbiseleri sade daha çok seviyorum,işlemeler siyaha pek yakışmıyor bence, bu çok hoşuma gitti opuyorumnanaktan
düş çantan harika boshayallersmile
betülmeva uyumu yakalamışsın tatlım a.s
zuzum 24 elbisenin rengi ve desenleri güzelmiş canım opuyorumnanaktan
zoia kolyen çok hoş bi hava katmış kıyafetlerine hoş olmuşsun canım boshayallersmile

Tembeltosbacim bluzun cok tatli; eger bluzunda sari puantiyeler de varsa, ayakkabilarin/terliklerin cok uyumlu olmus:nazar:

Barcman ablacigim herzamanki gibi cok hos olmussun:nazar:
Bilmesem 25lik citir hatun var kasimda zannedicem. Gerci 25 dogru olmasa da, citir kismi dogru:1hug:

Susucum cok tatli görünüyorsun; begendim. Yalniz sortundaki cep kisimlarindaki "kahverengiler" kolyenle uyumlu olmus olsalarda gözlerimi tirmaladilar.

Selayhuscum
resim görünmemis demekkiCADIARZU Ama aslinda sen anladin benim tarif ettigim kemeri; senin dedigin gibi sal tarzinda olanlardan bahsediyorum...

Susu gayet şıksınnnn canımmm

opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan teşekkurler canımmm
susu : çok yakışmış.
no_comment : bende selayhus gibi düşünüyorum. üzerindeki olmamış gibi geldi tatlım, alınma sakın.
opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
kendi adima cok tesekkür ederim, ev hallerinlede bekleriz aramiza :lepi:

no comment resimleri degistirip durma kizz , yorum yaptik eski kiyafetine yorumumuz havada kaldi elinde oklavali smili ile kovalarim bak seni :KK1:

balik etli susuucuk --- oldumu böyle :KK1:

:roflol: oldu tabııı böylee
susu çok güzel olmuşsun tatlım

:1hug:tesekkur ederim tembeltospamm

pembiş pembiş barbimi
puantiyeli tospişimi
kuğu gibi barçman ablamı
zoiayı
çok beğendim

Son düzenleme:
pembiş pembiş barbimi
puantiyeli tospişimi
kuğu gibi barçman ablamı
zoiayı
çok beğendim

Kuğu gibi demek
Çok hoşuma gitti bu tanımlamlama teşekkürlerimi sunuyorumŞeniz

Tembeltosbacim bluzun cok tatli; eger bluzunda sari puantiyeler de varsa, ayakkabilarin/terliklerin cok uyumlu olmus:nazar:

Barcman ablacigim herzamanki gibi cok hos olmussun:nazar:
Bilmesem 25lik citir hatun var kasimda zannedicem. Gerci 25 dogru olmasa da, citir kismi dogru:1hug:

Susucum cok tatli görünüyorsun; begendim. Yalniz sortundaki cep kisimlarindaki "kahverengiler" kolyenle uyumlu olmus olsalarda gözlerimi tirmaladilar.

Selayhuscum
resim görünmemis demekkiCADIARZU Ama aslinda sen anladin benim tarif ettigim kemeri; senin dedigin gibi sal tarzinda olanlardan bahsediyorum...
Oy oy çok teşekkürler ablacığımŞeniz
Yaş kısmı çıtıra uymasada ben kendimi çıtır gibi hissediyorum:roflol:

selayhusçum kotunun rengi çok güzel canımcım boshayallersmile
susu çok ciciş olmuşsun kaydirigubbakcemile2
barbiveken en sevdiğim renkler :lepi:
no comment üzerindeki hoşmuş, eminim beyaz pantolonunla da çok güzel durmuştur zemuszemus
tembeltospiğim bluzun çok hoş bayanssulusmile
barçman ablacığım elbisen çok güzel. böyle siyah elbiseleri sade daha çok seviyorum,işlemeler siyaha pek yakışmıyor bence, bu çok hoşuma gitti opuyorumnanaktan
düş çantan harika boshayallersmile
betülmeva uyumu yakalamışsın tatlım a.s
zuzum 24 elbisenin rengi ve desenleri güzelmiş canım opuyorumnanaktan
zoia kolyen çok hoş bi hava katmış kıyafetlerine hoş olmuşsun canım boshayallersmile

Sağol ablacığımŞeniz

hepiniz çok hoşsunuz :nazar: sadece takip edebiliyorumm çünkü dışarı çıkmıyorum sürekli evdeyim hafta sonundan hafta sonuna çıkıyorum :hulya: bi dahakine ben de paylaşmak istiyorum bayanssulusmile

özellikle Barçman abla,
düş,
barbieveken,
selayhus...
süpersiniz :lepi:
Teşekkürler ablacığımŞeniz
Senide aramızda görmek beni mutlu eder

Terra Teşekkür ederiiiimmm :)
tembeltospa ablacım bence öyle çok kafaya takılcak bi kilonuz yok ayrıca çok şık olmuşsunuz

Barçman ablacım zaten sana söylicek kelime bulamıyorum nasıl harika bir zevktir bu bi insan her giydiğini üstüne böyle nasıl yakıştırır Harikasınnnnnn:nazar:
Sağolasın ablacığım harika olan sizin güzel görüşlerinizŞeniz

öf coktandir giremiyorum ya dogru dürüst neyse buda benden
sam0243b9t436q1.jpg

Tezer moru sevmem ama sana çok yakışmış.
Harika uyum sağlamış o açık renk kotla.
Daha iyisi olamazdı herhalde. Süpersin. yerimseniben

barçman abla elbiseni çok beğendim çok yakışmış çok severim böyle elbiseleri efil efil, ucundaki oyalar da çok hoş :nazar:
tembeltospa bluzün çok güzelmiş canım yakışmış sana :nazar:
susu çok enerjik çok cici görünüyorsun :nazar:

X