Bugün ne giydin? Çek görelim..

zoia cok tatli olmusun .... fit duruyorsun

zuzum 24 elbisen civil civil hos boleroda üzerine güzel olmus nerden aldin boleronu ??

ezel 01. cok tatli bir yüzün var , elbisende cok güzel eger gelin istediyse bu renk elbiseyi no problem :KK1:, tam hosuma giden tarzda abartisiz bir abiye

benim adim yar tskler canim tarif ettigin kemer $al gibi olanlarimi diyorsun tam cikartmadim ama ben
??

canım görümcem benm aynı zamanda 7 yıllık en yakın arkadasım:) böyle olmasını basta istemedm ama o cok istedi:))

buda klasik berbat halim sırnaşık şey sabah köydeydm köydede anca böyle olunur :dance:

no alıntı ltfen :))

Son düzenleme:
selayhus manken gibisin çok begendim
ezel çok güzel olmuşun
barbişim beenmedim tek renk çok boğmuş ama model olarak güzel olmuş fizik zate güzel
karalahana başartü farklı olabilirmiş ne bilim garip geldi onun haricinde beendim
kesin gene birilerini atladım ama yaşlılık :KK43:

ezel.01 ben seni buraya resim ekleyen bir arkadasimiz vardi burcucum ona benzettim

tembelim tosbagm tskler ederim sanada, ay sendede tombisim diyorsun yasliyim diyorsun hicbirisi dogru degil :roflol: yasin kacki cok merak ettim benden dahami yaslisin sen

haa birde benden abla tavsiyesi yüzünü kapat ezel.01 canim buraya resim eklerken ne olur ne olmaz tamamiyle karalamasin bile bir sekilde kamufle et , burdan resim almak 2 saniye

ezel.01 çok güzel olmus bana cok tanıdık geldin sonra baktım yaşadıgın yere adanaymıs :KK70:aynı yerdeyz o yüzden karsılasmısız

zoia cok tatli olmusun .... fit duruyorsun

zuzum 24 elbisen civil civil hos boleroda üzerine güzel olmus nerden aldin boleronu ??

ezel 01. cok tatli bir yüzün var , elbisende cok güzel eger gelin istediyse bu renk elbiseyi no problem :KK1:, tam hosuma giden tarzda abartisiz bir abiye

benim adim yar tskler canim tarif ettigin kemer $al gibi olanlarimi diyorsun tam cikartmadim ama ben
??

takko diye bir magazdan almisdim

ezel.01 ben seni buraya resim ekleyen bir arkadasimiz vardi burcucum ona benzettim

tembelim tosbagm tskler ederim sanada, ay sendede tombisim diyorsun yasliyim diyorsun hicbirisi dogru degil :roflol: yasin kacki cok merak ettim benden dahami yaslisin sen

31 ime dogru hızla ilerliyorum
ben kendimi dövmeyi çok severim alsanaalsanasmile
:eek:

:lepi::lepi::lepi: :asigim::asigim: :nazar::nazar::nazar:
barbim çok sağol canım beğenmene sevindim, ben de seni çok beğendim renk çok yakışmış ayakkabılarına bayıldım, ama sanki baştan aşağı aynı renk fazla olmuş gibi
zoia çok hoşsun canım bence daha fazla kilo verme, saçının rengi de çok tatlı
zuzum24 elbisenin deseni güzelmiş
ezel01 elbiseni çok beğendim böyle tüllü abiyeler çok hoşuma gidiyor yüzün de çok hoş ama kapatıp koysan daha iyi olur

$Fotoğraf0457.jpg nasılım kızlar

Zuzum elbisen hos, sana da yakismis...

Ezel cok dogal tatli bir güzelligin var, maasallah. Dügünde de sade ama sIk olmussun, begendim:nazar:

benim adim yar tskler canim tarif ettigin kemer $al gibi olanlarimi diyorsun tam cikartmadim ama ben[/B] ??[/QUOTE]
Rica ederim canim. Bak bu tarz
kemer.th.png
[/URL][/IMG]
Ama tabii dedigim renklerde; bunlarin tül gibi olanlari da var. Görünce hatirlamissindir zaten...

Benim resimlerimin bulundugu sayfa ve yorumlar silinmis mi yoksa benim pc`de mi bi problem varCADIARZU

Son düzenleme:
Arkadaşımın evine giderkeeeen :) Bluzumu kimse beyenmesede etrafımda ben çok seviyorum sempatiksalakcinni[/COLOR][/I]

hayıır cnm bluzun çok hoooşş ama dapdar beyaz bi pantolonla giysen daha şık olur... sandaletin siyahıyla pantolonda beyazıyla uyum sağlar:lepi:..taytlada giyebilirsin tişörtünün boyu uygun..bencebayanssulusmile

benim adim yar malesef yükledigin kemer gözükmedi canim :KK43:

düs cok sade ve hos olmusun

betulmeva birazcik büyük eklesen resmini büyültüp bakmaya calistim ama yeterli olmadi

X