Bugün ne giydin? Çek görelim..

kıraçın eşine benzettim seni
resimler eski zamanamı ait? göremedim ben gerçide
platinden daha güzel bence orijinal rengin canım

kıraçın eşine benzettim seni
resimler eski zamanamı ait? göremedim ben gerçide
platinden daha güzel bence orijinal rengin canım

hayır resimlerim bu seneye ait.resimleri neden görmemedinizkii CADIARZU CADIARZU
son paylaştığım resimdeki gibiyim şu an :roflol: :roflol: yarı platin yarı kendi rengii yanii:roflol:

cennet ne o surat gı sirke satıyorbilmiyorumkismile kombinin hoşopuyorumnanaktan
gülçin seninde resimleri göremedim cnm bilmiyorumkismile

Ben geldiiimm Ankara'dann
İşte ilk gün Anıtkabir'de böyleydim

3895.jpg

3949.jpg

Akşam yemeğe inerkenn

24864_1181209665425_1683712589_348869_7180330_n.jpg

düşüm tam nıcın gıbı kareler fındıgım acına katmı attırdın supersın yıne yırtıcı panterım gozlerınıde koysaydın bluzunle cok bağdasırdı aklinialirimsmile bır oncekı resmıne yorum yapamadım beyaz muz corabına bayıldım cok şirindin

düşüm tam nıcın gıbı kareler fındıgım acına katmı attırdın supersın yıne yırtıcı panterım gozlerınıde koysaydın bluzunle cok bağdasırdı aklinialirimsmile bır oncekı resmıne yorum yapamadım beyaz muz corabına bayıldım cok şirindin

Teşekkür ederim canım :kedi:
Bu arada tatlım dediğin gibi saçlarıma kat attırdım baya bi değişik oldu sevdim bu halini :)

beste nasıl ya en incesi mi alla alla yasakkelime yasakkelime bende de war rowenta mor renkli ince ama böle köy düğünlerinde gelin başının yanına iki tane ayırıp kıwırırlarya aynen o incelikte oluyo benimki -tatlicadiarzu- ya bi kalını war oda öyle duruyo ay yada bende sac cok die karısıomu akannehir zaten saçım kıwırcık yada masamı begenmiorum resimin üstünden cektim kötü oldu aama görünüoo azcık

bendeki mor renkli değil, siyah başlıklı...ben maşayı yaptıktan sonra birgüzel karıştırıyorum saçlarımı, ( ısısı gider gitmez)...yoksa bendede komik oluyor, kıvır kıvır..

alkisalkisalkisalkisalkisalkis Çok hoşsun canım

teşekkürler canımopuyorumnanaktan
herkes hoş guselkaydirigubbakcemile3 barbie siyah etekli halin cok guseldi
beste kot ve botlar cok uyumlu olmus cok gusel durmus

opuyorumnanaktan

barçmandan sonra beğendiğim ikinci kişi. çok güzel ve zevklisin. bayıldım.:nazar:

çok teşekkür ederim canım benim.. senin kadar olmasada :kedi:eek:puyorumnanaktan

bestee 2006bayanssulusmile

opuyorumnanaktan

X