Bugün ne giydin? Çek görelim..

Bu sene tulumlara takmış durumdayım
Çünkü çok rahat oluyorlar
İşte tatil için aldığım iki salaş tulum
Dayanamayıp giydim:roflol:

Oyy Barçman ablam süper ikisi de ama ilkini çok çok beğendim :lepi:
Giyen güzel olunca tabii...
boshayallersmile

tembeltosbacıım elbisen çok güzelmiş canım sanada çok yakışmış bence ben baylıyorum
bu tarz elbiselere bendemi alsam diye düşünüyorum şu maxi elbiselerden CADIARZU

aşkitomm kırmızı bluzuna bittim vallahi kız ne güzel giyiniyorsun vallahi maşallah canım tarzın çok hoş cool ve sempatiksin bence opuyorumnanaktan aslıcıım çok hoş olmuşsun canım ama sanki bluzunu kahverengi ya da krem bir tayt ile giysen çok daha hoş olacak gibi geldi bana seyhan canım eşarbın çok güzelmiş ayrıca çantanda ama sanki altınada kahverengi giysen çok daha güzel olurmuş ama yinede çok şıksın canım terra canım bilekliğin çok gzüelmiş ama eklediğin resimler çok küçük biraz daha büyültüp eklersen çok daha ii olur bence hepinizi ayrı ayrı kocaman öpüyorum ayhhh herkes birbirinden şık olmuş vallahi opuyorumnanaktan olumunekankayizsmile Şeniz

aslıcıım çok hoş olmuşsun canım ama sanki bluzunu kahverengi ya da krem bir tayt ile giysen çok daha hoş olacak gibi geldi bana

aslihasan fizigin düzgün ve kiyafetlerinde cok hos sedefonura katilip kahve tonlarinda taytla dene diyorum canim

aslıcım bluzun güzelmiş bebeğim sana ne giysen yakışıyor Şeniz

aslıcımmm çok cici ve cok seker olmusun canımmm hele pozlarına bayıldım kuzummma.s

aslıcım bluzün çok güzelmiş canım, pozlar da süper

Aslıhasan çok güzel olmuşunnnnnnnn

teşekkür ederim cancağızlarım..

valla bencede daha güzel olurdu kahverengi taytla ama kahverengi taytım yoktu işte hiçte rast gelmiyorum bulsam alıcam vallahi boshayallersmile

Barçman ablacığım bayıldım tek kelimeyle zerafet diye buna derim ben :lepi:

terra renkler çok hoş görünüyor pantolonun da güzelmiş
barçman abla tulumlar acayip yakışmış özellikle birincisini çok beğendim

çok güzel tatil fotoları koyacaktım ama malesef kayboldular :sinifsinif:
bunu gitmeden önce çekmiştim bi arkadaş da o gün aynı renkleri giymiş diye aynı olsun istemedim ve koymamıştım şimdi koyayım bari dedim

Barçman ablacığım bayıldım tek kelimeyle zerafet diye buna derim ben :lepi:

Teşekkürler ablacığımŞeniz

terra renkler çok hoş görünüyor pantolonun da güzelmiş
barçman abla tulumlar acayip yakışmış özellikle birincisini çok beğendim
Sağolasın ablacığımŞeniz

yerimseniben Sende kırmızı beyazlarla yakıyorsun

sagol canim altimdaki pantolonunmda ayakkabimda kahve tam belli olmamis sanirim :) senin gecenki krem pantolondan ariyorum ya cok hosuma gitti ^^

hanturks canim uyum icindesin kirmizi beyaz kirmizi beyaz ayakkabilarndacok cici kolyende aynen
barcman ablacigim tulum cesaret i§i öncelikle bu cesaretinden dolayi kutlamak gerek ve birde böyle güzel yakistirdigin icin kendine 2. kez kutlamak istiyorum cok hossun cook

Hanturks canım aşırı beyendim seni bugün :lepi:

Son düzenleyen: Moderatör:
barçman tulumların süper cnm özellikle ilk fotodakine bittim..
hanturks teşekkür ederim tatlım..kombinasyonun çok hoşuma gitti beyaz pantolonu çok seviyorum bende alcam ilk fırsatta bi tene:jeyyar:
selc cnm o bilekliği ablamdan zorla almıştım vakti zamanda çok kıymetlidir o yüzden :jeyyar::jeyyar:

hanturks canim uyum icindesin kirmizi beyaz kirmizi beyaz ayakkabilarndacok cici kolyende aynen
çok sağol selayhusum sen kolyemi beğendin ya daha ne isterim yerimseniben opuyorumnanaktan

Hanturks canım aşırı beyendim seni bugün :lepi:
çok teşekkürler canım benim, çok sevindim opuyorumnanaktan

hanturks teşekkür ederim tatlım..kombinasyonun çok hoşuma gitti beyaz pantolonu çok seviyorum bende alcam ilk fırsatta bi tene:jeyyar:
teşekkür ederim canım, almanı tavsiye ederim bende herşeyle güzel uyum sağlayabiliyor

terracım kotunla giydiklerin hoş olmuş canımmma.s
seyhancım sende cok uyumlusun canımmm kahverengi rengi bende cok severima.s
barcman ablacımmm tulumlarında sende süpersinnnna.s
hanturkscummm
beyaz pantol çok yakışmış kırmızıylada çok uyumlu olmuşsun balımmma.s

hanturks, çok yakışmış kırmızı-beyaz...fiziğin de çok güzel maşallah! boshayallersmile

sagol canim altimdaki pantolonunmda ayakkabimda kahve tam belli olmamis sanirim :) senin gecenki krem pantolondan ariyorum ya cok hosuma gitti ^^

canm ben ankarada oturuyorum pantolonumuda mango outlet bahçelievler şubesinden 19.90 gibi cazip bir fiyata almıştım canım

hanturk çok cici olmuşun
incişim afeti devranım idolüm boshayallersmile
Tembeltospişim canımıniçiŞeniz

Sağol ablam benimŞeniz

Teşekkürler canımŞeniz

Sağol ablacığımŞeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…