Bugün ne giydin? Çek görelim..

aşkitom elbisene bayıldım çok güzel yaww..çok yakışmış sanada..heee bide şapkana bittim..

selayhus pantolon harika,çok seviyorum bu tarz pantolonları çok rahat..

askıtocum ilk halinde cıvıl cıvıl ikinci halinde cok hoş her iki halinide begendim özellikle de azmine maşallah gittikce inceliyosun iyice bitanema.s
aslıcımmm çok cici ve cok seker olmusun canımmm hele pozlarına bayıldım kuzummma.s

dünden ben anneme giderken.
saçlarını dağıtırsın rüzgarlara bırakırsın, sen sevmeye yakışırsın seni sevmeyen ölsün kaydirigubbakcemile3
çok tatlı olmuşsun selayımm pozunu yirim Şeniz
buda ben. annemlerdeyim bugün.
göbeğim yok aslında ama var gibi çıkmış.
vay be whay be'yi de gördük kaydirigubbakcemile3 çok tatlısın canım Şeniz
eccüg şişko çıkmışım ama idare edin
ay ne takıntılı hatun oldum ben ya :)
tospam çok güzel olmuşsun içim açıldı görünce Şeniz
Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

biri sabah , biri aksam p

elbisemi yeni aldimm.. kollari kivriliyor aslinda. kivirmayi unutmusum.. hayal gücünüze birakiyorum :)
elbise çok yakışmış aşkito sositososito
cuma akşamından ben kızlar hihoyyyt
aslıcım bluzun güzelmiş bebeğim sana ne giysen yakışıyor Şeniz

gnydn'cım, ne kadar şeker bir gülüş, maşallah :) kıyafetlerin de yakışmış tatlım. :lepi:

Gnydn canim cok uyumlusun, cok hos olmussun
Tatil havasini ve senin o güzel gülüsünü görünce icim acildi resmenalkisalkisalkis

gunaydın gülümsemene bayıldım cok cici olmuşun

gnydn64 renkler çok uyumlu olmuş canımcım opuyorumnanaktan

gnyd cok begendimm kombinini cnmm..

[
gnydn çok uyumlu görünüyorsun çantanı çok beğendim

çok teşekkür ederim kızlar
o sizin güzel bakan gözleriniz opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

canım bi ayda 12 kg alınca fena takıntı yaptım
neyseki 6 kg kaldı.
güzel sözlerin için teşekkür ederim.
tospam çok güzel olmuşsun içim açıldı görünce Şeniz

benimde seni görüp içim açılsın istiyorum nikonumcanım :2:

hantürks canim öylede denerim sagol
askitom bence giyinmeyi simdiden dene canim kötü duracagini düsünmüyorum
ochcanimadegsin tskler

nikonum nikonum aslan nikonum beni sevmeyen ölsünmü diyorsun tövbe dee kiz :roflol:

aslihasan fizigin düzgün ve kiyafetlerinde cok hos sedefonura katilip kahve tonlarinda taytla dene diyorum canim

begenmenize sevindim kizlarr.. cok tesekkür ederimm güzel sözleriniz icin..

selayim denedim canim..
annemin var ayni model..
üst kisim yapisiyor alt taraf bol oluyor. kötü duruyor. sisman duruyorum.(sanki zayifmisim gibi sempatiksalakcinni)
benim basenlerim cok kalin..
neise kismetse bi gün giyerim elbet :)

seyhan canim cok hos görünüyorsun renkler uyumlu cok severim toprak tonlarini yakistirik giymisin

sonundaaa bende üşengeçliğimi üstümden atıp en son dışarı çıkarken giydiklerimin fotosunu çekmiş bulunmaktayım bayanssulusmile uzun zamandır takip ediyodum kızlar kısmet bugüneymiş kaydirigubbakcemile5

budaa bileziğim onu takmayı unutmuşum ayrı çektm kusura bakmayın ..takısız olmaz demi:icecream:

ozaman sanada hosgeldin diyelim terra , tek olmasin bekleriz herzaman, birde resimlerinin bir büyük olan boyutunu secersen daha net gözükür , direk olarak ekranda tiklayip bakmak zorunda kalmayiz
pastel renkleri ile cokta uyumlusun

ozaman sanada hosgeldin diyelim terra , tek olmasin bekleriz herzaman, birde resimlerinin bir büyük olan boyutunu secersen daha net gözükür , direk olarak ekranda tiklayip bakmak zorunda kalmayiz
pastel renkleri ile cokta uyumlusun

teşekkür ederim tatlım resme gelince çok uğraştım ama beceremedim yahu bilmiyorumkismile

hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim kızlaropuyorumnanaktan..askito saol cnm bundan sonra öle yüklerim resimlerimizemuszemus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…