Bugün ne giydin? Çek görelim..

Barbi ve twety çok hoş olmuşsunuz.
Ayrıca denmur yazdığın şeylerin yanına kar kalmadığına çok sevindim.Denmur&Emdev belki bir şeyler anımsatır bazılarına ...........

barbi eteğin ve çiçekli badinin renkleri çok uyumlu ve çok yakışmış
tiviti seninde mor badin çok yakışmış maşallah sizee
sizleri görünce biran önce tatile çıkasım geldi ama daha 5 gün var geçmek bilmiyor günler -tatlicadiarzu-

Barbi ve twety çok hoş olmuşsunuz.
Ayrıca denmur yazdığın şeylerin yanına kar kalmadığına çok sevindim.Denmur&Emdev belki bir şeyler anımsatır bazılarına ...........

Denmur emdevmiymiş:1closedeyes:
Şaşırmadım yani hiçte sevmezdim kendisini :1closedeyes:
Bi yerde yazmıştım psikolojik sorunları var burda takılacağına psikologa gitsin diye bu sefer de kkdan gittiğine göre artık psikologa ayırcak vakti kendinde bulur

tiviti yunanlardamisin kizz..
cok güzel... kiyafetini begendimm..

speedy o ne seker öyle yhaa.. simdi kac kilo? :)))

selayim cool takiliosun :) yakismisss

tezer seni unutmusum güzelim..kiyafet güzel de.. sacindaki balyajlari boyatmayacakmiydi sen.. SIKILMADINMI?

barbieveken saçlarına bayıldım upuzun rengide çok yakışmış eteğin buluzun de çok hoş uyum içinde çiçek sevmeme rağmen buluzun hoşuma gittii...

türk sineması havasında bi yorum olmuş: o sizin annenizdi yavrum kaydirigubbakcemile3

kızlar ayrıca harikasınız

tezer seni unutmusum güzelim..kiyafet güzel de.. sacindaki balyajlari boyatmayacakmiydi sen.. SIKILMADINMI?

askito gecen fotomda siyahti saclarim farkettiysen, siyaha geri dönmüstüm ama ölee de sKILDIM ya beni herkes bu kirmizimla tanioya vazgecemiyorum ne bilimm. .

anam speedy o ne sirin bisey öyle hem bende istemistim kocaman bir köpek benden agir benden büyük :) cok sevimli

askitom tom cok mersi canim

11111
[/url][/IMG]

2222
[/url][/IMG]

sizce bir mi iki mi arkadaşlar bi yardım edermisiniz acaba ?? bana göre kahveyle daha ii oldu sanki. aslında beyaz badi en uygunu olurdu ama almadım işte ahhh.

Son düzenleyen: Moderatör:
sakarkedi 2. daha uyumlu olmuş canım.
ama çorap olmasa dahamı iyi olurdu diyede düşünmeden edemedim opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…