Bugün ne giydin? Çek görelim..

beni gören zaten öyle saniyor ama degilim iste :1rolleyes:
zaten cikardim gene resimleri fazla anlamiyom siteyi tam cözemedim
kendi yazdigim msj nasil gene sile biliyorum diyede bilmiyorum

beni gören zaten öyle saniyor ama degilim iste :1rolleyes:
zaten cikardim gene resimleri fazla anlamiyom siteyi tam cözemedim
kendi yazdigim msj nasil gene sile biliyorum diyede bilmiyorum

speedy canım cok uyumlusun ayrıca ayakkabıların gercekten cok hoşmuş güzel günlerde giymen dilegiyleeesengözlerimebaksanab

canım takma kafana,kilon gayet iyi,çokta şeker olmuşsun..hiç uğraşma....

DENMUR yanlış topictesin bence piskoloji de takıl biraz sempatiksalakcinni

yeşilgözlükkelek doğru yerdeyim burasıda farksız hinem sen giyindinmi nü konuşma öyle giyineenlere sözüm nihayetinde

Son düzenleme:
yeşilgözlükkelek doğru yerdeyim burasıda farksız hinem sen giyindinmi nü konuşma öyle giyineenlere sözüm nihayetinde

burda giyinenlere olabilir ama hepimiz burda olduğumuza göre hepimizi ilgilendirir başkasınada söyleme rahatsız oluyoruz

SENİ BU TOPİKTE İSTEMİYORUZZ

burda giyinenlere olabilir ama hepimiz burda olduğumuza göre hepimizi ilgilendirir başkasınada söyleme rahatsız oluyoruz

SENİ BU TOPİKTE İSTEMİYORUZZ
hergün geleyim ben bayanssulusmile netmişim ben sana babetlerini beğenmedim diye kovuyor babasının yeri delikafadulden

lilyum85 aşkito twetty barbiveken vee barçman harikasınız kızlar :lepi:

acaba ne eklenildi neye yorum yapildi?? neden ekleyip neden siliyorsunuz anlamis degilim, madem tereddüt icindesiniz lütfen ama lütfen eklemeyin:umursamaz:

zaten yasak diye bangır bangır bağırıyoruz burada yine aynı hareketler. arkadaşım ceza almamak istiyorsan koy ve silme yada koymasempatiksalakcinni
seçim senin.kaydirigubbakcemile2..

Son düzenleyen: Moderatör:
hergün geleyim ben bayanssulusmile netmişim ben sana babetlerini beğenmedim diye kovuyor babasının yeri delikafadulden

babetlerimi senin beğenip beğenmemen umrumda bile değil benim için sözlerinin hiçbi önemi yok canım merak etme şakkıdı

ayrıca bana kellek yazcana kendine bak mendebur pardon dennur du diymii kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…