Bugün ne giydin? Çek görelim..

beste ya sacının masası kaç numara kuaförmü yaptı yoksa ayy maşa alcam ama büyük düser diolar küçükte war naapsam yaw seninki gibi istiom ama böleeeeeeeeeeeeeeeeeeee

kendim yapıyorum maşamı canım... numara bilmiyorum ama rowentanın maşa setini almıştım.. setin içinde en ince olan aparatıyla yapıyorum... 1 saatimi alıyor...

ceketin rengi çok hoş canım... bencede zinciri çıkar... harley havası vermiş sankimbilmiyorumkismile

sabah sabah güldürdün beni barbiekaydirigubbakcemile3 banu alkan heee... kocişimde bana kokoş der, ona sölüyüm kokoş değil banu alkanım diyesempatiksalakcinni

gülçin; saçının rengi çok güzel.. doğal mı... örgüne ve dövmene bittim..

selayhus canım, kotun dar paça olsa daha mı iyi olurdu , yada boru paça...bilmiyorumkismile

sabah sabah güldürdün beni barbiekaydirigubbakcemile3 banu alkan heee... kocişimde bana kokoş der, ona sölüyüm kokoş değil banu alkanım diyesempatiksalakcinni

ha kokoş ha banu alkan ikiside aynı kapıya çıkar kuşum zatiiiiii sempatiksalakcinni:lepi:

herkes hoş guselkaydirigubbakcemile3 barbie siyah etekli halin cok guseldi
beste kot ve botlar cok uyumlu olmus cok gusel durmus

beste nasıl ya en incesi mi alla alla yasakkelime yasakkelime bende de war rowenta mor renkli ince ama böle köy düğünlerinde gelin başının yanına iki tane ayırıp kıwırırlarya aynen o incelikte oluyo benimki -tatlicadiarzu- ya bi kalını war oda öyle duruyo ay yada bende sac cok die karısıomu akannehir zaten saçım kıwırcık yada masamı begenmiorum resimin üstünden cektim kötü oldu aama görünüoo azcık

Son düzenleme:
efetubik resimde bisi gözükmüyor canim...

cennetkokulum cok tatlisin seni kuzenime benzetiyorum cnm :)) üstündeki kahve tonlari cok hos cizme ne renk tam anliyamadim ama ??ß

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…