Bugün ne giydin? Çek görelim..

dün kuzenimle :)
37388_1284322202060_1650282424_657774_6717659_n.jpg

37388_1284322242061_1650282424_657775_1398689_n.jpg

hangisi sen?? yesill olansan eger üzerindeki yelegi cok begendim baya hosuma gitii, öbürüysen kiii eger bady nin rengi cok hos=)

askito tü tü tü tü masallah hic inanmam senin cocuk dogurduguna derdim ama inanirim cünkim benim ablam daha zayif dogurmus olmasina ragmen=)) seninde zayiiff olmann gayeet normal, ilk kombinini cok begendimaklinialirimsmile

merhaba arkdaslar kullanmadıgınız kıyafetlerınıze dolabın bır kösesıne attıgıınz kıyafetlerınıze 2 tane genc kızımızın ıhtıyacı var ıkızler ve babaları ölmuş annelerı ıle yasıyorlar ve üstlerınde baslarında gıyecek hıc bırseylerı yok ben elımden geldıgınce yardım edıyorum ama ben tek basıma yetmıyorum arkdaslar lutfen kullanmadıgınız eskımıs kıyafetlerınız varsa lutfen genç kızlarımıza sızde bır yardım elı uzatın herkez kullanmadıgı kıyafetlerını gönderse genç kızlarımızı sewındırıp sewaba gırerız şimdiden cok teşekkur edıyorum

merhaba arkdaslar kullanmadıgınız kıyafetlerınıze dolabın bır kösesıne attıgıınz kıyafetlerınıze 2 tane genc kızımızın ıhtıyacı var ıkızler ve babaları ölmuş annelerı ıle yasıyorlar ve üstlerınde baslarında gıyecek hıc bırseylerı yok ben elımden geldıgınce yardım edıyorum ama ben tek basıma yetmıyorum arkdaslar lutfen kullanmadıgınız eskımıs kıyafetlerınız varsa lutfen genç kızlarımıza sızde bır yardım elı uzatın herkez kullanmadıgı kıyafetlerını gönderse genç kızlarımızı sewındırıp sewaba gırerız şimdiden cok teşekkur edıyorum

üff ya daha önceleri toplamıştım giymediklerimi, daha dün bi yakınımıza verdik. keşke yarısını ayırsaydım da gönderseydim size. eğer yine giymediklerim olursa elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.
askitocum elbisene bayıldım yaa, peri kızı gibi olmuşsun maşallah :nazar:
hcrt canım çok sempatiksin, kıyafetinin de renkleri çok uyumlu olmuş boshayallersmile

başka bırkaç başlıga daha konu açtım ama en çok bu topikten yardım alabılecegımı duşundum özellıkle buraya yazdım inşallah kızlarımızı mutlu edersınız arkadaslar kızlardan bırı 38 beden gıyınıyo dieri 40 42 arası aslında beden o kadarda önmlı degıl ne bulsa gıynıyo kızlar ayakkabı düşünürsenızde 38 39 numara gıyınıyorlar eğer gercekten yardım etmek ıstersenız kızların çok ıhtıyacı war yardıma mubarek gunlerde bır yardım elıde sızler uzatın

okadar çok vardı ki qiymeyip bi köşeye attığım ama bende dolabımda kalabalığı hiç sevmem baharda hepsini çıkarıp bir ihtiyaç sahibine vermiştim canım yoksa mutlaka yardım ederdim .. allah yardımcıları olsun..

askito canim elbiseli halin cook hosuma gitti beyaz sandaletlerin daha uyumlu olmus isabetli karar ince annem git gide kopma maratonuna katilacaksin...

ilk kiyafetinde cok karistirmisin boncuk moncuk onu cok sevmedim :KK1: (samimiyetimize dayanaraktan)

moon icim gitti sempatiksalakcinni , benim hic öyle seyim olmadi ya :KK1: masallah sana masallah sana

sedefonur sende spor hos olmusun canim takilar disinda hosuma gitti

Dünden resmim...Calistigim sirketin yaz eglencesi vardi..Bogaz´da tekne turu yaptik..Havada öyle böyleydi zaten dün gece...! Manzarali bir resim gönderiyorum size hanimlar...kaydirigubbakcemile2

222sp.jpg

:nazar:

rocker tarzin benlik degil biraz üst üste giymis gibi durmus ayrica legginsi fazla yakistiramadim o bluzun altina ama zevk meselesi tabiki. .

barcman ayy yelegin cok güzel tam benlik renk ve uyum baya harika duruyo

mavi26 elbisen cok tatli ama bana biraz boyu kisaymis gibi geldi, topuklu giysen ayaklar görünecek sempatiksalakcinni

sedefonur sen sanki biraz kirmizi delisiymissin gibi geldi bana, ne kadan zayifsin öle yaw özendim desem yalan olur amazemuszemus

tweety pantolon aynisi bende de var o yüzden kiskanasim gelmedi pembis pembis cok tatli olmussunopuyorumnanaktan

unuttuklariim? ?CADIARZU

haaa ewt duygu bu arada pembisli halini mavisli halinden daha cok begendiim:lepi:

inci ablamm:asigim: çok zarifsin laci ve beyaz muhteşem duruyor bronz teninde fakat içine giydiğin body keşke daha farklı bişi olsaydı
çok teşekkürler kızlarŞeniz
ASKİTOCUĞUM
Beyaz elbiseli halini çook beğendim Süper olmuşsun:nazar:Şeniz

anaa gece yazılanlar hep silinmiş o kadar yorum yaptıydım ya :sinifsinif:
barçman abla çok zarif ve şıksın yeleğin çok yakışmış :nazar:
aşkito iki kombini de beğendim şapkayla gözlüğünü ayrıca beğendim :nazar:, günde kaç kıyafet değiştiriyosun ya sen daha önce de böyle koymuştun galiba hiç üşenmiyosun maşallah ben bütün gün pijamayla duruyorum evde kaydirigubbakcemile3
moon badin çok güzelmiş, ikinci resim de çok seksüü olmuş sengözlerimebaksanab

anaa gece yazılanlar hep silinmiş o kadar yorum yaptıydım ya :sinifsinif:
barçman abla çok zarif ve şıksın yeleğin çok yakışmış :nazar:
aşkito iki kombini de beğendim şapkayla gözlüğünü ayrıca beğendim :nazar:, günde kaç kıyafet değiştiriyosun ya sen daha önce de böyle koymuştun galiba hiç üşenmiyosun maşallah ben bütün gün pijamayla duruyorum evde kaydirigubbakcemile3
moon badin çok güzelmiş, ikinci resim de çok seksüü olmuş sengözlerimebaksanab
Sağol ablacığımŞeniz

canım. bluzuna bayıldım. en sevdiğim renklerden biridir. çok şıksın yine. şık olmadığın gün dişimi kırcam vallla. ama olmayacağına göre dişi kurtardık.:))..

aman sakın haakaydirigubbakcemile3
kıyamam senin dişine
güzel görüşlerin için çok teşekkürler canımŞeniz
DUYGU yine çok cicisin
saçlarınada bayıldım:nazar:

dsc06495rwnp89uz.jpg

uzun bi aradan sonra ben geldimmm barçman abla hala harikasın maşallah mavinin tonu çok hoş zaten senin gözlerine yakışan renk zemuszemus

Herkese günaydın...

alan11022m4suyfy.jpg

Selam arkadaşlar.
Hazır fotoğraf makinam yanımdayken bende bir resim ekleyeyim dedim...

alan11022m4kk.jpg

ikisinede bayıldım opuyorumnanaktan

birde skinnyli tivitiyi gördüm onuda çok beğendim :asigim:

uzun zamandır uğrayamıorum buraya o yüzden geçmişe dönüp beyin şerbetlemesi geçirmek istemiorum şuan :KK1: :KK1:

HcRt------- Çok tatlı gözüküyorsunuz. Manzara süper

moon------ Süper gözüküyorsun canım :lepi:

Barçman-----Zevkinize hayranım...
gülsu------ Elbise çok şık. O ceketlerden bende istiyorumguclubacismile

X