Bugün ne giydin? Çek görelim..

xzgim pantolonunun modelini çok beğendim
akkabılarında çok güzel
tişörtün uyumlu maşşallah sana:nazar:

tiviticim çok hoş olmuşsun
ezgitom bugün aynı pantolun kotunu ben aldım.. mangomu????.. çok beğendim tepeden dırnağa senide boshayallersmile
aşkito nez giibisin aLLAhıma :lepi:

tiviticim çok hoş olmuşsun
ezgitom bugün aynı pantolun kotunu ben aldım.. mangomu????.. çok beğendim tepeden dırnağa senide boshayallersmile
aşkito nez giibisin aLLAhıma :lepi:

evet askım mangonun gomlegıde var takım ama ben alalı 3 yıl oldu
burcunun dugunu gecsınde taksım pasajlara gıdelım bebegım

xzgim cok hos olmusun renkleri cok severim zaten zaten ... :) cok tarz durmus üzerinde daha 2 gün önce görmüstüm böyle bir pantalon birisinin üzerinde aklimdan almak gecti sendede görünce cok hosuma gitti canim

twettycim cok hos olmusun havali havali :KK1: yakismis elbisen

kizlar üzerimdekiler elbise degil body ve etek body yi iceriye sokusturmustum etek kendinden islemeli oldugu icin kemer gibi duran yer , güzel yorimumlarinizdan dolayi hepinize tesekkür ederim

ayrica repler icinde tesekkür ederim

Son düzenleme:
twettyimm elbisene bayıldım.tam benim rengim ya mor :asigim: sana da öyle bi yakışmış ki fıstık gibi olmuşsun maşallah zemuszemus :nazar:
rica etsem nerden aldığını öğrenebilir miyim?ama sanırım yurtdışı bilmiyorumkismile
hcrt canım hoş olmuşsun,ayrıca da çok sempatik, çok tatlı bi yüzün var maşallah :nazar: opuyorumnanaktan

maix canim elbisen cok hos olmus, birde sana düz sac daha cok yakisiyor gibime geldi daha bakimli duruyorsun

ayyy kizlarr cok ama cok tesekkür ederim..
diyet döneminde acayip moral kaynagim oluyorsunuzz...

evet git gide belim inceliyor.. ama zaten göbek ve bel kismimda sorun yoktu :))
basen ve popi$i eritmeye ugrasirken belim kopacak galiba sanirsam :))

barbicim nez ' i kiskaniodum ben kücükkene bilionmu ahahaha.. herüfümün arabasinda bolcana albümleri oluyodu da.. ama baska hic albüm yoktu :roflol: o yüzden sorun oldu :))

bu da bu aksam ben.
bluzüm ve küpeleri yeni aldimm..

Uploaded with ImageShack.us

gecmise pek bakamadim ama
xzgimi gördüm.. pantolon süper..
saclarinda uzamis sanki hi?

askito sen diyet mi yapıyosun gerek bile yok bence, göbeğin hiç yok ki :1closedeyes: her giydiğin de çok yakışıyo maşallah :nazar:
yeni cicilerini güle güle kullan boshayallersmile
her zamanki gibi çok uyumlusun,badi,küpeler ve babetlerin harika opuyorumnanaktan.
ben pek bolero tarzı kısa hırka ve ceketleri sevmiyorum; ama sana kotunla çok yakışmış boshayallersmile

askitom fizigin artik pek bir güzel olmus yeni badinde yakismis ceketinin aynini takkoda gördüm kendime yakistiramadim biraz kalindi kotu üzerinde güzel durmus birde babetlerin cok cücell

tsk ederim canlarim..
sedefcim ihtiyacim var canim.. henüz hedefime ulasamadim..

kizkende ben bu kilolardaydim.. hic bir zaman citi piti olmadim..
vücudum kilo almaya cok elverisli..
o yüzden biraz daha inceleyimde bir kac kilo alsam bile tipim kaymasin :)

selayim takko'nun kiyafetleri hic iyi olmuyor zaten..
insallah bulursun..
ben bu kot boleroyu , walla yalan söylemiyim 4.99 a mi ne almistim. 2,99 da olabilir :))
Kik ten almistim.. ama cok güzel rahat ve ince.
bir kac hafta sonra uzun kollular cikar yine heryerde ,,, bakinirsin bakalim.
denk gelirsem ben alirim sana ku$um.. nolcak yanii

X