Bugün ne giydin? Çek görelim..

maıx anaam o bacaklar ne olee kıyafetten cok onlar ılgımı cektııakannehir
sana ozendım bende tatıle kadar dayanamıcam bugun solaryuma baslıyorumsempatiksalakcinni

haftasonundan ben

dsc01156l.jpg

dsc01179uu.jpg
Çok hosun canım ..Bu sitede Aslıyla seni çok benzetiyorum birbirinize :1hug:
Tarzlarınız bile aynı
2d2c0v4.jpg

2dh74ox.jpg

buyrun kızlaarr
Elbisen gerçekten çok güzel çok cici canım sanada çok yakışmışş harikaaa :nazar:

masallah yine $IKir $ikir fikir fikirsinizi kizlar yeni yeni resim ekleyen arkadaslar olmus hepiniz hos olmusunuz en cok begendiklerim
rocketx elbisen
alyaduaninannesi tümün :) öyle bir eldiven hayatta takmazdim :KK1: ne kadar yakismis sana ne kadar zarif olmusun alyaduayada masallah ,sende git gide zayifliyorsun sanirim

twettyim pozlarin yine olaymi olmus :KK1: kahve $ortun cok güzel yakismis üstündekiyle uyumlu bulmadimda aman uymasin sanki hergün uyumlumu olmamiz gerek :KK1:

askitom elbisen cok hos durmus azimli hatun öptüm senide
mersi Şeniz ben bu fotoyu az önce gördüm onun pembeyle boyanmış suratını yerim yaa çok fena kanım kaynıyo kız senin şu oğluna (maşallah maşallah :nazar: )
T-shirt`ünde qayfe olduguna göre sortun qayfe olabilir tatlim, izin verdimsempatiksalakcinni
Senin pozunu yirizzz biz yerimseniben

Görebildigim kadariyla cok hos görünüyorsun maixcim; saclarini düzlestirmissin sanirim: cok güzel görünüyorlar:nazar:
Şeniz Şeniz :1hug:a.s.:1rolleyes:bayanssulusmile

buda benden olsun kizlar , italya tatilinden $Iklikla uzaktan yakindan alakam yok en rahat kiyafetleri giydim 3 gün boyunca , oglumun pesinde kosturmakla gecti günüm zaten
walla benim şıklık tanımımı karşılıyorsun selayhusum
çok sade ve şık olmussun

2d2c0v4.jpg

2dh74ox.jpg

buyrun kızlaarr

bayıldım bayıldım elbısene bayıldımmm
fızıgıne bayıldımm kaydirigubbakcemile2 kaydirigubbakcemile2

Siportmenn a$kittt sempatiksalakcinni

selayim cok cicisiniz ana ogul..

maix son günlerde bek bi bigeniom seni :)

roza sende ne kadar sekermissin..

selayhus senin oğlun gözlerimi kör ediyor sana yorum yapmamışım ezgimin yorumun görünce aklıma geldi sırnaşık şey çok hoş bir elbise canım çok yakışmış opuyorumnanaktan

maix elbisen çok hoş yakışmış fizik muazzam ama ayakkabı ve çantan offside :sinifsinif: bide makyaj yapsaydın gülüm acık:kedi:

buda benden olsun kizlar , italya tatilinden $Iklikla uzaktan yakindan alakam yok en rahat kiyafetleri giydim 3 gün boyunca , oglumun pesinde kosturmakla gecti günüm zaten
demek italyalara tatillere gittiğin halde bi de şık değilim diyorsun haalsanaalsanasmile
gayet de şık ve zarifsin çiçeğim:1hug: Şeniz
Kızlar buda benim ofis halim :)
çok güzel olmuşsun, özellikle bluzun kol detayını çok beğendima.s.
arkadaşımın nişanından
maix küpen çok hoşuma gitti, elbise de yakışmış:KK3: aklinialirimsmile kaydirigubbakcemile3

Çok hosun canım ..Bu sitede Aslıyla seni çok benzetiyorum birbirinize :1hug:
Tarzlarınız bile aynı

teşekkürler canım yanlız alakamız bile yok emin olabilirsin sadece saçlarımız benziyo okadar guclubacismile
giyimimizde benzemiyo ya kafamçokkarıştıCADIARZU

Gülen suratıma dokunamadığım için ağlayıp dövünmek istiyorum yanaklarını koparasım var delikafadulden

selayhusum gayet hoşsunn :icecream:

X