Bugün ne giydin? Çek görelim..

yok qayfe şortum bebeim ama t-shirt imde kahveler var sizde menim pozuma taktınız amasenağlama
rockers bebeim boydan çekseydin eminimki çok yakışmıştır boshayallersmile

daha dün mangodaydım yaw önceden mi aldın balım yoktu öyle bişykaydirigubbakcemile

maix fake fotolar koyma rica ediciym çok ayıp :umursamaz: (.....ruktan nem kapan üye smili )kaydirigubbakcemile3
kız bacaklarını kapa üşüten allamasempatiksalakcinni

kızlar alıntı yapaamadım tek tek bana yorum yapan hırkeessslere çok tskkur ediyorummm

kirpikleri kuaför taktı tabikii ben okadar becerikli değilim hacerin güzel bi videosu var ama bu konuda izlemekte fayda varbayanssulusmile
katuja canım ben 1800 lü yılllarda takılı kalmışım,kabarık elbiseler,tarlatan,topuz,şapka,eldiven fln filan
gelinliğimi de o yıllardan esinlenerek tasarlamıştım
eldiven olayı ordan yani:roflol:

[COLOR="red" .!.:
twetty84[/COLOR];14099997]yok qayfe şortum bebeim ama t-shirt imde kahveler var sizde menim pozuma taktınız amasenağlama

T-shirt`ünde qayfe olduguna göre sortun qayfe olabilir tatlim, izin verdimsempatiksalakcinni
Senin pozunu yirizzz biz yerimseniben

[COLOR="Red" .!.:
Maix[/COLOR];14100134]

tarot falı bakarkenkaydirigubbakcemile3

Görebildigim kadariyla cok hos görünüyorsun maixcim; saclarini düzlestirmissin sanirim: cok güzel görünüyorlar

günaydın 3 gündür yoktum bütün fotolara bakamadım ama

ROCKERX=Elbiseni çok beğendim çok yakışmış
ALYADUANINANNESİ=Kaş göz gerisi söz lafı senin için söylenmiş adeta
AŞKİTOM=Elbisen çok güzelmiş Çook yakışmış

masallah yine $IKir $ikir fikir fikirsinizi kizlar yeni yeni resim ekleyen arkadaslar olmus hepiniz hos olmusunuz en cok begendiklerim
rocketx elbisen
alyaduaninannesi tümün :) öyle bir eldiven hayatta takmazdim ne kadar yakismis sana ne kadar zarif olmusun alyaduayada masallah ,sende git gide zayifliyorsun sanirim

twettyim pozlarin yine olaymi olmus kahve $ortun cok güzel yakismis üstündekiyle uyumlu bulmadimda aman uymasin sanki hergün uyumlumu olmamiz gerek

askitom elbisen cok hos durmus azimli hatun öptüm senide

buda benden olsun kizlar , italya tatilinden $Iklikla uzaktan yakindan alakam yok en rahat kiyafetleri giydim 3 gün boyunca , oglumun pesinde kosturmakla gecti günüm zaten

Oyy kurban olayım onu verenee...
Maşallahh çokk tatlıı yarabbimmm...
Sende çok zarif ve kibarsın canım ana-oğull şeker gibisinizz... a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…