Bugün ne giydin? Çek görelim..

barbim şortunla bluzun çok uyumlu kolundaki aksesuarın süper olumunekankayizsmile ama çantan olmamış be bebek ya çok abiye kaçmış .. ama tek başına çantanın rengine bayıldımm ..

ya geçmişe daldım ama resimleri göremiyorum bilmiyorumkismile
çarpı işareti hepsi offfffff :umursamaz:

heh maixi gördüm sonunda altındaki eşofmana bayıldımm. hem beyaz hemde turanj gibi bir renk var orda daha ne olsun .. adidasmı şeker??

ezgim sanırım dünkü siyah elbiseyi ekledin .. ben içine hiçbişey giymemeni en makul çözüm olaraqk öneriyorum o müthiş elbiseyi topla straplesle dantelle falan hiç etme lmaz:

hanturkusum verdiğin sayfa benim mesaj gösterimim 40 tane falan olduğu için olmuyor .. aramalara devam bulucamm ya da bulan bi hayırsever altıntılasın sevaptır

aşkito - kuru kafa hariç her halin güzel
mo siyah babetlerini ve beyaz ayakkabılarını çok beğendim
sen zaten uyum konusunda mükemmelsin
detayları çok iyi ayarlıyosun

barbimmm - çok ciic olmuşsun kuzum yaw
bileziğini çok beğendim
üstündeki de çok cücel
tam benlik cıvıl cıvıl :)

hayır tatlım nike :)) turuncuyu seviyormusun yoksa sen de delikafadulden

opuyorumnanaktan
Barbiecim cok begendim seni bugün gene; cok hos olmussun
Bluzun, sortun, cantan, bilekligin hepsi cok güzel...
Ayakkabi olarak ne giymistin?

Maix canim ceryanda mi kaldin acabaCADIARZU
Dikkat et kendine...

tşkler canım.. altımda çantamın renginde spor akkabı gibi bişi vardı a.s

teşekkürle. gnydn64
bu arada söylemeden geçemeyeceğim. en güzel avatara sen sahipsin.
barbie her zaman ki gibi süpersin.

beğenmene sevindim okipit

cok guzel wallaha acik olsaydim senin giydigin gibi giynirdim herhaldeee renk falan cok hoss

bluzun altına badi, şort yerine uzun kot eetek giyerek sende böyle giyinebilirsin ki tatlım, tşk ederim opuyorumnanaktan

barbim şortunla bluzun çok uyumlu kolundaki aksesuarın süper olumunekankayizsmile ama çantan olmamış be bebek ya çok abiye kaçmış .. ama tek başına çantanın rengine bayıldımm ..

ama ama çantam çok ıspor sen resimde abiye kuzu gördün heral tşk ederim tivitim opuyorumnanaktan

barbim komplecene çok beğendim seni bluzunun deseni çok cici:1hug:

sende çok cicikosun balım opuyorumnanaktan

tşkler kuşum

hayır tatlım nike :)) turuncuyu seviyormusun yoksa sen de delikafadulden

hayır maixcim turuncuyu sevmem.. mercan rengi yada turuncupembe severim .. fekat turuncuya olan antipatim saç rengime ve ten rengime yakıştığını fark ettiğim turunu şeyleri giymemle yok oluyor gibi :uhm:

hehe ben çok severim turuncu ve fıstık yeşili opuyorumnanaktan saçına yakışıyor canım hemdeçoookopuyorumnanaktan

maix'cim üzerindekinin renk uyumuna bayıldımm geçmiş olsun bu arada a.s.
barbicim bluzunü at bana , havada yakalıcam sös :kedi:

ben de bugün doğum günü kızçesi olarak güzel bi foto sunmak isterdim sizlere ama ne yazık ki hasta oldum ve tüm gün yataktaydımm senağlama

sağol tatlım sen de mi hastasın bu havalarda hasta olduk yaa

hehe ben çok severim turuncu ve fıstık yeşili opuyorumnanaktan saçına yakışıyor canım hemdeçoookopuyorumnanaktan

tşkler maixcim geçen gün picama altı sanılan pembe şortunda hoşmuş kaydirigubbakcemile3

iyiki doğdun kontesss
iyiki doğdun kontesss,iyiki doğdun iyiki doğdun geçmiş olsun sanaaa :teytey: a.s.
hm yoliim kuşum sana doğum günü hedayesi olsun :icecream: tşk ederimmm

heheheh :roflol: süper olmuş bu şarkıı
yeni cover :roflol:
tişekkür ederim hayatımm çok incesinn opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…