Bugün ne giydin? Çek görelim..

[B]kar canım ne güzel görünüyon yerinde olmak isterdim
okypete bluzunuz ve kolyenize bayıldım
aşkito mor yeleğin çok güzel akkabıların yine çok hoş elbiseli kombininde çok yakışmış[/B]

Okypete; Üstndekilerin uyumu çok güzel renklerde sana yakışmış tabi sende güzel taşımışsın a.s.
Aşkito; Seninde yeşilli elbiseni ve siyah elbiseni beğendim ama keşke altına beyaz taytı giymeseymişsin daha hoş olurmuş ayrıca babetlerinde çok güzel a.s.

Dü$üm resimde cikmamis ama siyah elbisenin üzerindeki cicekler beyaz mor ve gri..
yani beyaz tayt uyuyordu aslinda :kedi:

kızlar bu elbısenın gogus dekoltesını nasıl kapatabılırım?
ıcıne bustıyer gıysem anlamı kalırmı?
bıde elbıse utusuz ondan bıraz kırısık

ezgicim bence kapama:1shok: mükemmel duruyorr,ayrıca cuk oturmuşş:asigim:
illa ki kapatcam diyorsan üstüne ince bir şal uydurabilirsin,onun dışında yapılacak uygulamalar elbisenin güzelliğini gölgeleyecek gibi :kedi:

xzgikapatırsan bir anlamı kalmaz elbisenin çünkü dekolten sınırında ve çok zarif olmuşsun.
çok şık bir akşam yemeği elbisesi bana göre.

Teveccühünüz.opuyorumnanaktan
Ben de takıyorum Kabala bilekliği ,hemen gözüme çarptı .kaydirigubbakcemile3
takan hemen fark ediyor,bak..yerimseniben
[B]kar canım ne güzel görünüyon yerinde olmak isterdim
okypete bluzunuz ve kolyenize bayıldım
aşkito mor yeleğin çok güzel akkabıların yine çok hoş elbiseli kombininde çok yakışmış[/B]
teşekkürler aybur34

sağol düş. sende çok hoş taşırsın kıyafetlerini.

Son düzenleme:
askitocum her zamanki gibi çok uyumlusun boshayallersmile en sondaki yeşilli elbisene bayıldımmm kaydirigubbakcemile2
okypete çok şık olmuşsun söylicek kelime bulamıyorum tek kelimeyle harika olmuşsun boshayallersmile
xzgi canım elbisen çok şıkmış ayrıca kapama bence.dekoltesi o kadar da açık değil,sana da cuk oturmuş, belki tül gibi ince bi şal alabilirsin canımcım boshayallersmile
kızlar bugün ben opuyorumnanaktan terliklerimi görmezden gelin :kedi: altına krem rengi babet giydim boshayallersmile

Uploaded with ImageShack.us

gecenki olay icin tekrar uzgunum keske olmasaydi.ama silmicem bu resmi:)
dayanamadim guya resim eklemicektim ama ekledim bende bugun kahvaltiya disari gittik gezmeye bunu giydim silmicem ama alinti olmasin lutfen.resimide iyi cekemedim boyum ufacik cikti

ayy NE güzel dümdüz bir karın 0 göbek çok yakışmış

okypete sade ve hoş görünüyorsun canım

aşkitoş siyahlı dışında diğerlerini çok beğendim canımmm
elbisen çok tatlı

sedefonur çok sevdim beğendimm canımm

reyhan elbisen çok güzelmişş pembe olan eşarbınmı canımm
o biraz bozmuş ön tarafı

saoll canimmmolumunekankayizsmile evet onu baska turlu dekolte gibi duruyor mecbur kapatmaliydimm

xzgim elbiseni çok beğendim
aşırı dekoltede durmamış gibi
sedefonur ne hoş giyinmişsin öyle eteğin çok hoş
reyhan61 elbisenin deseni güzelmiş keşke içine badi giymiş olsaydında eşarbınla boyun kısmını kapatmak zorunda kalmasaydın

var zaten badi altimda ama boyle hosuma gidiyor bilmem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…