Bugün ne giydin? Çek görelim..

valla en çok dikkatimi fizikler çekti
hepinizmi mankensiniz kardeşim....
yada gerçekten kendine güvenenler resim koyuyor..onlarda düzgün fizikliler oluyor
çok beğeniyorum sizleri,fikir ediniyorum sayenizde..

Tweety cim :nazar: Eteğe bakar mısın?
aklinialirimsmile
Çok yakışmış...
Çok güzel...
Saçlarını mı boyadın bu arada?
Bu renk sana çok güzel olmuş...
boshayallersmile
Halka küpeye zaten bayılırım... a.s
Onlar 10 numara :lepi:
Ama çanta ı-ıh sevmedim...
:eek:lmaz:
ne güzel bir yorum çok teşekkür ederim hayyalcim opuyorumnanaktan
twetty'cim, eteğin çok tatlı, komple beğendim kuzum, saçların küpelerin herşey çok güzel...kaydirigubbakcemile5 opuyorumnanaktan
Burcucum, pantolonun çok güzel yavru kuşum, pek yaraşmış
kaydirigubbakcemile5
aprilim çok teşekkür ederim canım
twety eteğin çok tatlı

kötükedihüso

etegin cok guzel leopar desene hastayimm nirdn aldinn canim :KK70:
beğenmene sevindim , babam dikti hayatım malesef yardımcı olamayacağım :2:
valla en çok dikkatimi fizikler çekti
hepinizmi mankensiniz kardeşim....
yada gerçekten kendine güvenenler resim koyuyor..onlarda düzgün fizikliler oluyor
çok beğeniyorum sizleri,fikir ediniyorum sayenizde..

kendi adıma teşekkür ediyorum en son resim koyduğum için üstüme alındım biraz :kedi: yardımcı olabiliyorsak ne mutlu , sizleride görmek isteriz:KK3:

twettycim etegin benimde hosuma gitti cok degisik biseymis hem benimde giyinebilecegim uzunlukta :KK1: icinde mavide var sanirim mavi badi ilede cok güzel durur canim böylede cok hos ama
kiz ilk resimde agzin bantlanmis gibi olmusun :KK1:

hayyalcim ; atlamışım saçlarımı enson 2 hafta önce boyadım bronz tene giden bir renk bu canım haklısın ilerde değiştiririm kaydirigubbakcemile2

insanları beğenmek zorunda değilsiniz bende bazı kişileri hiç beğenmiyorum burda biçok kişinin övgü yağdırdığı ? ama bakıp geçiyorum yorum yapmak zorunda değilim beğenirsem yorum yaparım yada rep atarım

beğenmediğiniz kişiye ben o kıyafeti evde bile giymem demek sizin terbiyesizliğinizi gösterir insanları rencide ederseniz rencide eden çok olur ona göre :nazar:
:icecream: :roflol: hıhı
burcucum son kıyafetinde pek şıksın :nazar:

baya gerilere gittim ama resimlerin birçoğu görünmedi bende (çarpı şeklinde görünüyor)
tutimi gördüm oyyy o ne güzellik Şeniz
burcucum çok şirin bir kız çocuğu gibi olmuşsun çok beğendim kotlu kombinini..
kontess seninde hırkan hoşmuş sıcaklamadın mı kız bugün öyle akannehir

twettycim etegin benimde hosuma gitti cok degisik biseymis hem benimde giyinebilecegim uzunlukta :KK1: icinde mavide var sanirim mavi badi ilede cok güzel durur canim böylede cok hos ama
kiz ilk resimde agzin bantlanmis gibi olmusun :KK1:
sağol aşkım ağzımı bantladım çok konuşmak iyi değil sempatiksalakcinni
helal olsun wallaha babanaa yakinda degilimki banada yapsa :KK70:
haha baya uzak sanırım duysa baya koltukları kabarırdı kaydirigubbakcemile3 ama eteğin dezavantajı popoyu gülazer gibi gösteriyo benimki ufak olduğu için çok belirgin değil ama kaydirigubbakcemile3

2a96yoj.jpg

im2kk3.jpg

selam kızlarr

tweety çok şık olmuşsun gerçi herkes söylemiş ben de söyliyim bişey çıkmaz sonuçta demi?eteğin çok hoş özellikle benim de buna benzer bi eteğim var ama altına ne tip bi ayakkabı giyeceğimi bilmiyorum,sen nasıl bi ayakkabı giydin altına?beyaz converse yada beyaz babet düşündüm ben kendi eteğimde...

tweety çok şık olmuşsun gerçi herkes söylemiş ben de söyliyim bişey çıkmaz sonuçta demi?eteğin çok hoş özellikle benim de buna benzer bi eteğim var ama altına ne tip bi ayakkabı giyeceğimi bilmiyorum,sen nasıl bi ayakkabı giydin altına?beyaz converse yada beyaz babet düşündüm ben kendi eteğimde...

teşekkürler öncelikle :kedi: hayatım converse kapatır eteği tabi benim fikrim ben boyunlu bir sandalet giydim altına hoş durdu :kedi:

Kkontess canim kombinini cok begendim; hirkana ise bayildim:nazar:
Renkler birbirine cok uyumlu...

Gnydn bluzunun rengi cok hos; en sevdigim renklerden.
Ama pantolonun basenine cok yapismis ve bu yüzden dikisi bacaginin icine dogru kaymis ve patliycak gibi duruyor; seni oldugundan kilolu gösteriyor (sol resimde en azindan).

HcRt
canim montun güzel; tam yazlik... hem beyaz, hem inceye benziyor.
Her renge uydurabilirsin; güle güle giy canim.

Twetty tatlim etegin cok yakismis; bugün de begendim seni:nazar:

Burcucum kotun t-shirt`ün cok yakismis; saclarin da cok tatli olmus, ama
makyajini yasina göre agir buldum ben; daha dogrusu rujunu.

Rockerx bluzun hos, ama pantolunun rengi uymamis; bogmuslar birbirini bence.

tweety84 cnm eteğin çok tatlıymış ya serin yaz akşamlarında püfür püfür baban çok güzel dikmiş eteğini...
bu arada teşekkür ederim cnm yorumun için...

kontes pantolonunun rengi çok güzelmişş griyle çok yakışmışş
yüzük ne güzel değişik birşey

kkontess renk uyumu süper...

kontescim çok güzel olmuşsun tatlım kaydirigubbakcemile5

Kontesin yüzüğü çok güzel kaydirigubbakcemile3 bi yerde daha görmüştüm nette ama bulamadım :sinifsinif:

teşekkür ederim canlarımm
Kontes cim seni atlamışım :kedi:
Hırkan çok hoşuma gitti.
Gri hırkanla içindeki body uyumu güzel ama pantolon rengini beğenmedim :1no2:
Keşke gri ya da beyaz bir pantolon giyseydin a.s
beyaz pantolon + beyaz üst hiç sevmiyorumeyvahedigeldismile
gri aklıma bile gelmedi kaydirigubbakcemile3 pembeye aşığımdır da ben :kedi:boshayallersmile

Kontess, sen super, fizik super, uyum super, daha ne deyim, saclarina da laf yok cok guzeller, vok begendim :)
çookk merci burcucumm :kedi:

kkontes pudra pembesi gri uyumu güzel olmuş küpelerini çok beğendim
teşekkürlerrr,küpelerime ben de aşığım :kedi:

kontes renklerin güzel olmus ama pantalonun keske gri olsaymis annem :) bu arada senin totoda iii duruyor :KK1: sapik degilim heee karismasin buralar sempatiksalakcinni
aa sapık :kızgın: :roflol: yok bebişim çok duyduğum bir laf bu dediğin,ben de beğenirim kendisini.o yüzden pek mütavazi olamıcam :kedi: bu pantolonla kötü bile çıkmış

kontes cim kombinin çok güzel olmuşşşşık ve sade:)

tişekkürleerr:teselli:

kontess seninde hırkan hoşmuş sıcaklamadın mı kız bugün öyle akannehir
saolasın tiviticimmmopuyorumnanaktan yok hava çok sıcak değildi,hatta onu sonradan ekledim kombine hava bozdu diyeboshayallersmile

bu arada ben de senin eteğe bittim haa delikafadulden pek bi havalı ayol bayanssulusmile

X