Bugün ne giydin? Çek görelim..

tezer olmamış kıyafetin.o aksesuarlarla baştan aşağıya beyaz giyinmen lazım.beyaz askısız tunik,beyaz pantolon.seviyorsan 2.alternatif komple siyahta olabilir.tavsiyem bu kadar şık kemer ve ayakkabıyla beyaz giyinmen.

Kontess, sen super, fizik super, uyum super, daha ne deyim, saclarina da laf yok cok guzeller, vok begendim :)

teZER: Ayakkabilarini begendim canim, bu gunluk halin degil sanirim?

Fazla geriye gidemiyorum kizlar takiliyo cunku :S
Bana yorum yapanlara tesekkurler :)

Bugunki ikinci resmim olacak ama herneyse, birazdan arkadaslarla disari cikacam, ve son halim boyle :)
yanimda kucuk yigenim var, basimin belasi Şeniz

gnydn64 pantolonun gayet güzel duruşu umarım lekesi çıkar yerimseniben
Bunun dışında body rengin bu pantolon rengiyle gayet uyumlu a.s
Burcucum sabah giyindiğinden daha güzel olmuşsun, bodyinle küçük kız çocukları gibisin çok şeker
Pantolonun da güzel duruyor bu renk kotları seviyorum...
Saçların da böyle güzel olmuş. Gerçek hali düz mü acaba?

alıntı yapıp sayfayı ilerletmek istemedim
güzel yorumlarınız için teşekkürler
ilk fırsatta beyaz bir çanta alıcam
günaydınım pantolonun nazara gelmiş hemen yıka çıkar lekesi mor çok yakışmış
sen yine zayıflamışsın
ece çantanı hırkanı akkbını beğendim
burcucum pantolonlu kombinin çok tatlı olmuş tam yaşına göre giyinmişsin
kkontes pudra pembesi gri uyumu güzel olmuş küpelerini çok beğendim

burcucum son kiyafetlerin güzel durmus
gnyd64 ben renkleri tam uyduramadim canim pantalonun hangi renk ?? ama tsörtün güzel bende mor cok seviyorum bilindigi üzre ayrica yorumuna tesekkür ederim, o kermeri zaten ilerleyen saatlerde cikardim hem kemeri hem kolyeyi

ece canim seninde ayakkabi ve cantan cok hosuma gitti ..

kontes renklerin güzel olmus ama pantalonun keske gri olsaymis annem :) bu arada senin totoda iii duruyor sapik degilim heee karismasin buralar sempatiksalakcinni

Son düzenleme:

beni beğenmişş ne kaaaa sevindirik oldum sempatiksalakcinni

yoksa cemil ipekçiyide siz mi giydiriyosunuz

Tweety cim Eteğe bakar mısın?
aklinialirimsmile
Çok yakışmış...
Çok güzel...
Saçlarını mı boyadın bu arada?
Bu renk sana çok güzel olmuş...
boshayallersmile
Halka küpeye zaten bayılırım... a.s
Onlar 10 numara :lepi:
Ama çanta ı-ıh sevmedim...
lmaz:

tsk ederiiim cnm bende öyleyim ne biliim $ikir $ikir olmayi cok severima.s

insanları beğenmek zorunda değilsiniz bende bazı kişileri hiç beğenmiyorum burda biçok kişinin övgü yağdırdığı ? ama bakıp geçiyorum yorum yapmak zorunda değilim beğenirsem yorum yaparım yada rep atarım

beğenmediğiniz kişiye ben o kıyafeti evde bile giymem demek sizin terbiyesizliğinizi gösterir insanları rencide ederseniz rencide eden çok olur ona göre

denmur beyaz giymeyi(pantalon) pek sevdigim söylenemez, sanirsam siyahi daha cok seviyorum , ama dedigin kombineleri cok yaptim daha yapasim yok ben leopard hastasi oldugum icin böyle giydim, normalde bu blusun üstüne siyah kemer takardim hep bööle degisiklik yapiim dedim===)))

Bence beğenilmeyen yanlar da belirtilmeli a.s
Neyi neden beğenmediğimizi 'uygun ve seviyeli, karşımızdakini kırmayacak şekilde' yaparsak hem onun giyimini geliştirmesi açısından ona olumlu yönde yardım ederiz, hem de topik daha zevkli olur.
Herkese harika demek değil olay, sadece düşüncemizi belirtmek...
Amacından sapmasa aslında bu topik çok yararlı...opuyorumnanaktan

COLOR="Red"]tezer [/COLOR]ayakkabıların aksesuarların çok çok güzel...[
kontes cim kombinin çok güzel olmuşşşşık ve sade:)

twetty'cim, eteğin çok tatlı, komple beğendim kuzum, saçların küpelerin herşey çok güzel...kaydirigubbakcemile5 opuyorumnanaktan
Burcucum, pantolonun çok güzel yavru kuşum, pek yaraşmış
kaydirigubbakcemile5

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…