Bugün ne giydin? Çek görelim..

Bugünkü kıyafetimi beğenen beğenmeyen herkese çok teşekkür ederim bakıp zaman ayırdıkları için a.s.
Kendinize iyi bakın...
Herkese tartışmasız bir topik dilerim Şeniz

yesa, canim elbiseni keske giyipte koysaydin. Elbisenin yakasi hos ama etegi biraz cok sade gibi geldi.

rockerx salini cok begendim, guzelde dengellemisin kiyafetlerinle :)

hayyal, badin cok tatli yahu! Kotunda super durmus, rengide cok hos, uyumun cok guzel, fiziginde super masallah :)
Cantan pek hosuma gitmedi ama

Tutiii yine harikasin, saclarina bitiyorum ztn

Bu arada, benim taki cilginligim var, farkinada varmisinizdir zaten. Hosuma gidiyor duz badiyi takilarla suslemek. Bazileri basit kaciyor ama herneyse :)
Dobra yorumlariniz icin tesekkurlerr kizlaar (K)

Tutiii cok süpersin vallaha.. sac desen, fizik desen, giyinme tarzi desen..
10 numara opuyorumnanaktan

yesa elbisen çok güzelmiş hakkaten giyseydin de görseydik, bence de daha şık aykkabı daha hoş olurdu ama onlarda kotla çok hoş durmuş
tutim nikonun dediği gibi pime şeker kaydirigubbakcemile3 tişörtünün güzel olduğunu hissettim tatlım saçlarını çekseydin keşke accık daha rahat göreydik kız
rockerx elbiseli kıyafetini çok beğendim
gnydncım tişörtün çok güzelmiş canım
hayyal senin de köpekli tişörtün çok şekermiş

arkadaşlar lütfen özelde tartışılması gereken konuları burda tartışmayın yeter artık çok sıkıldık hergün tartışma ortamından

teşekkür ederim cnm

Tutiii cok süpersin vallaha.. sac desen, fizik desen, giyinme tarzi desen..
10 numara opuyorumnanaktan

çok mersi tatlım saolasın utanıyorum vallahi...ohaoldumsmile

hanturks yavrum çok mersiii...saçlarımı bizim topiğe eklerim tatlım yarın yakından çekip...

@hansturk ve de @burcucum cok tesekkurler canlar yorumlariniz icin aslinda ustumde giyilmis hali de var da buraya eklemeyim dedim:)) sade gercekten burcucum ama iyi duruyor gibi uste:) kendimi ovmus gibi olmayim da:)) idare eder diyelim:) ayakkabi isine de bakacagiz umarim bu elbiseye gidecek bi sey bulabilirm :)

@tuti ben de cok begendim bugun zaten burcucuma da soylemistim fizik guzel olunca bi cok sey hatta hersey yakisiyor

@rockerx
ustundeki siyah bluz cok hosmus cnm ben de seviyorum bu tip bluzleri ama hamile gibi gorunuyorumm hatta hatirliyorum buraya da eklemistim barbivekencimdi sanirim ayy ne guzel bi hamile diyecekmis tam ben duruma mudahale ettim:)

kontes hayal tivitim yesa rocker tutim hcrt hanturkcum
çok tesekkür ederim kızlarr tatlı yorumlarınızaa

rocker bluzun yakışmış canımm
bencede bazen şişman gösteriyor bu tarz ama sen zaten maşallah dal gibisin
çok hoş durmuş

tutim fiziğine saçlarına diyecek yokk
ayrıca çokta tatlısın canımm

ya ne kadar çok çene yapıyonuz ya kafamı şişirdiniz söyleyeceğiniz 2 kelimeyi 10 cümlede nasıl laflar bulup süslüyosunuz ya kk kasıyor bi susun hey :2:

yesa cnm çok teşekkür ederim güzel iltifatların için o sizin güzel gözlerinizin görüşleriopuyorumnanaktan

canım benim çoook teşekkürlerimi sunuyorum sana o senin tatlılığın...opuyorumnanaktan

değil yada değildir canım
bana göre değildir
ama tangaymış bilmemneymiş bunlara ne gerek var dimi
bunun yerimi burası
yeterince gerilmedimi bu topik
haksızmıyım !
haklısın ya ne bu kızı bağladılar garibim reyhanmı ne sabahtan beri topikte hakkımda ne yazmışlar diye bakıp duruyor illa kapalıya etek giydircekler ya eteği rüzgar çıktı uçuştu diyelimm ee bu sefer niye etek giydin rüzgar çıksında uçsun diye mi derler alsanaalsanasmilealsanaalsanasmile

kavga hala bitmedimi..reyhan hala resim koymadın mı fala çatlayacam..bi koy güzelim şu resmini....

bu arada niçin kıyafet...fizik için not verilmiyor..belki o zaman bu tartışmalarda olmaz

ayyy canimm hahaha dikkatini cekmis
he wallaha yaa ben yanlis anladim onlar yanlis anlatti nebilim boyle bise istee ben tartismayi sevmem ama benim bildigim kiyafete gore yorumdur neysee tekrar tartisma baslatmiyim

selam kızlar
burcucum cok tatlı olmussun o takıları asla ben cesaret edıp takamam yakısmaz dıye.
ama sana kokosluk cok yakısıo yaa:)
nıkoncan resım nekedar dogal sende cok hossun...
şeyyy hangi resimse bana ait değil heralde bilmiyorumkismile benimki çoook eskilerde kalmıştı :sm_confused: CADIARZU yerimseniben
Bugün ben böyleydim :kedi:
hayal seni gördüm çok sevindim ne kadar tatlısın maşşşallah Şeniz
bodynin deseni çok şirin opuyorumnanaktan
alıntı olmasın lutfen
rockerx çok hoşsun yine
karışık görüntü ama kusura bakmayın ayağımda beyaz converse vardı...
tutim bir içimlik limonata gibi olmuşsun delikafadulden Şeniz
pantolonunu özellikle çok beğendim olumunekankayizsmile

güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederim,yeni geline göre giyindim
yazdıklarınızı alıntılayıp ayrı ayrı tesekkur etmek ısterdım ama zaten tartısmalardan sayfalar almıs basını gıtmıs,resımler dahada arkada kalsın ıstemedım..onceden bu topık boyle degıldı artık yorum yapamıyorum,anlamayanlar çok.sizde boşverin gitsin sempatiksalakcinni

aklımda kalan
Tiryandafila
tutim
rockers
burcum
hayal
yesa
çok beğendim kızlar sizi teker teker gelinde nazar boncugunuzu takayım
kontesım sen resım eklemedın mı bugun

nikom mersi yawrum limonatan kurban olsun sana =) pazar güzeli =)))
xzgim bestem güftem çok mersi cnm nazar boncuğumu elinden alırım artıkın =)))
kkontess harbi resim eklemedin bugün neyseki evdeymişsin artık yarınaaaaa bekliyoruz resmini neyse ben yatıyorum yurdumun güzel insanları iyi geceler hepinize...

tartışmasız hava sahası lütfen =)))

çıkarsam çekerim tabi bebeğimmopuyorumnanaktan
cici rüyalarrr zemuszemus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…