Bugün ne giydin? Çek görelim..

susu kontes aybur tivitim tuti lilyum nektar hanturks barbimm selayımm çok teşekkürler kızlar opuyorumnanaktan

gnyd canim ben pozunuza yorum yapayim cok sevimli olmusunuz sevgi fiskiriyor masallah yüzünden

mutfakrobotumuyum neyim sebebi su diye tahminediyorum simdi anlik degilde sonradan buraya bakan arkadaslar icin birsürü yorum yapiliyor o kiyafet hakkinda ama resim ortada olmuyor buda tuhaf oluyor , eskiden ben burayi sadece takip ederken kendimden biliyorum yorum yapiliyordu ama resmi bulamiyordum insan ister istemez acaba neydiki diyor :KK1:
ilk resimdeki tuniginin altina siyah bir pantalon veya gri bir pantalon ve topuklu bir ayakkabinin iyi duracagini düsünüyorum..ilk resimde senin orta yaslarda oldugunu düsünmüstüm ama ikinci resimde 18lik duruyorsun acaba hangisi olduguna karar veremedim ama ikinci kiyafetlerin seni daha fit ve dinamik yapmis

sağolasın selayhus ...anladım resim sebebini :)) topuklu ayakkabı hayatımda hiç giymedim giyemiyorum bana göre değil ..hızlı yürüyen biriym malum topukluyla yürüyemiyorum ..rahatlık çok önemli benim için ve de düz ayakkabı olması :)) çok uğraştım beceremedim topuklu giymeyi ..ne bileyim bir de ben hep 2.resimdeki gibiyim spor yani ..topuklu halimi bir düşünsene :))
ilk fotomda geziye çıkmıştık rahat olsun diye bol giyindim ..evet yaşlı ve kilolu duruyorum haklısın :)) ama yüzümden kurtarıyorum ..normalde hep 2. fotodaki gibiyim ...devlet dairesine bile böyle kotlarla gidiyorum iimi :)) bi türlü klasik giyinmeyi sevemedim nedense bilmiyorum ..bu arada yaşım 28 :))

burcu sana da teşekkür ederim sağolasın ...

peperuhi çok hoşsun yine

mutfakrobotumuyumneyim ilk fotodaki ayakkabın dışıda beğendim canımm

reyhan birinci fotoda kıyafetleri tam anlayamadım 2. kıyafetlerin yakışmış canımm

reyhan61 yeşil bluzlü resmini çok beğendim ben, eşarbın ve bluzün çok uyumlu duruyor, kemerinde yakışmış bunda daha bir ince göründün bana sanki ötekilerde kilolu gibi duruyorsun

mutfakrobotumuyum neyim,ilk foton minik olmuş,tam seçemiyorum ama değişik ve orjinal bir şeyler var sankim ordaa.s
2. fotodaki paça durumunu tarzına yakıştırmadım.
sanki o paça görüntüsü punk tarzında kalmış...

reyhan61 yeşil bluzlü resmini çok beğendim ben, eşarbın ve bluzün çok uyumlu duruyor, kemerinde yakışmış bunda daha bir ince göründün bana sanki ötekilerde kilolu gibi duruyorsun

sagol canim genis seyleri severim daracak daracak rahat edemem dizime kadar etek giynersem uzerine genis hirkalar giyerim

kontes fotonun üzerine tıklarsan görebilirsin büyük halini :))
paçamı mecburen öyle yaptım çünkü tırnağım çıktı sorun var baş tırnağımda doktor ayakkabıları bir süre sıkmadan giy rahat giy baskı yapmasın dedi :)) bir de ben 10 kilo verdim ...pantolonlarım hep belimden düşüyor paçaları da uzadı dolaysı ile :) uzayınca da böyle taşar oldu ..bu haftasonu hepsini yaptıracağım inş :))

kontes fotonun üzerine tıklarsan görebilirsin büyük halini :))
paçamı mecburen öyle yaptım çünkü tırnağım çıktı sorun var baş tırnağımda doktor ayakkabıları bir süre sıkmadan giy rahat giy baskı yapmasın dedi :)) bir de ben 10 kilo verdim ...pantolonlarım hep belimden düşüyor paçaları da uzadı dolaysı ile :) uzayınca da böyle taşar oldu ..bu haftasonu hepsini yaptıracağım inş :))

tıkladım ,gördüm.
tahmin ettiğim gibi değişik bir şeymiş üzerindeki,beğendimbayanssulusmile
geçmiş olsun madem,acil şifalar dilerima.s.

tıkladım ,gördüm.
tahmin ettiğim gibi değişik bir şeymiş üzerindeki,beğendimbayanssulusmile
geçmiş olsun madem,acil şifalar dilerima.s.

sağolasın ..opuyorumnanaktan tırnağım kendiliğinden çıktı biliyormusun koptu kendiliğinden kaydirigubbakcemile3 delikafadulden...
resimleri kaldırsak olmuyor mu şimdi ...illa durması mı gerek sempatiksalakcinni

mutfakk robotu ikini resimdeki mavili halini çok uyumlu ve hoş buldum ben boshayallersmile

sağolasın ...bir mavi bir kırmızı bir de beyaz ..muhteşem üçlüye aşığım nedense :KK1: herdefasında bir daha bu renklerden almayacağım başka renkler alacağım diyorum ama olmuyor bağımlı oldum galiba kaydirigubbakcemile3
ben daha yeni olduğum için herkese yorum yapamadım bilmiyorumkismile

kaldırmak yokkkksempatiksalakcinni
zaten yüzün görünmüyor.neden endişeleniyorsun ki?

yok endişelnmiyorum da resim durması ilginç geliyor akannehir isteyen istediği zaman koyup kaldırabilir ..kuralları pek sevmem de kaydirigubbakcemile3 herkesin özgür iradesi olmalı bu konuda aslında sositososito

X