Bugün ne giydin? Çek görelim..

yorum yapan herkese teşekkür ediyorum canlarımm a.s
dediğiniz gibi azıcık göz yoran bir kombin oldu bugünkü halim ama napalım oldu bi kere kaydirigubbakcemile3

o kıyafeti taşıyan burcucum değil mi?niye yersiz..ilginç bir zenci fiziği incecik bel kocaman arkada çıkıklık.kendisimi yapıyor onu hoş buldum dedim ben ona.fırlatmak derken çıkık kelimesi aklıma gelmemişti.siz habire beli meli hakkında yorum yapıyosunda ben duruşu hakkında sormucak mıyım

bu topıkte soylenılen şeylerr nekadar abartılıyor...
söyleyen ve söylenen kişi aralarında halledebilir.araya giren x kişiler daha çok uzamasına neden oluyorbilmiyorumkismile

TIRYANDAFILA böyleydi sanirim cok uyumlu olmusun yaz renkleri kombinin böyle giyinen kapalilar cok hosuma gidiyor yakismis ayrica ayakkabilarin cok güzel

tuticim ve susu çok tatlı görünüyorsunuz

thejackal caketin çok hoş sanada yakışmış canımm

burcu yine fıstık gibisinn

kuzum çok hoş görünüyorsun zarif narin çok beğendimm

kontescim az karmaşık geldi bana ama tarzını seviyorum canım

barbim bomba gibisin parça tesirlii

seçilcim siyah beyaz şıklığıı ve ohhh döktürrr :))

tiryandafila bayıldım valla çok hoş olmuşsun

rocker biraz değişik geldi kombin ama baktıkça beğendimmm

buda bugün bizz misafirliğe giderken

burcucum , kolyeni çok beğendim canım
tuti'cim pembe & beyaz uyumunu çok beğenirim,saçlar da sarı olunca barbi bebek gibi olmuşsun kuşum maşallah bence şal mutlaka yakışıyordur sana,boyun uzun görünüyor,kendilerine bi şans ver derim :asigim:
barbie'cim saçlarını çok kıskanıyorum yaww :a015:
seçil'im seni böyle somurtuk görmeye alışık değilizz :teselli: ama kombin çok şık olmuş
susu'cum kombininden bi şey anlamadım ne yazık ki ama küçük sıpan çok asil duruyorr...
Tiryandafila,kombinin çok şık canım.renk olarak hardal sarısı görüyorum üzerindekini,çok beğendiğim ve ağır durduğuna inandığım bir renktir a.s
rockerx 'cım,tarzım değil ama hoş.
günaydın'ımmm badinle emziğinizin uyumu muhteşemmm :dance: çok şirinsiniz maşallahh
bebişinin o tombiş kollarına kurban olayımm

günaydınım o sımsıcak güşünle yine içimi ısıttın :asigim:
anne kız pek uyumluyuz çok hoş görünüyosunuz

Haklısın Denmur. İlk mesajında deseymişsin kalça kıvrımı diye, yanlış anlamazdım ben de sanırsam.
Bence de çok güzel fiziği.

bu topıkte soylenılen şeylerr nekadar abartılıyor...
söyleyen ve söylenen kişi aralarında halledebilir.araya giren x kişiler daha çok uzamasına neden oluyorbilmiyorumkismile

Canım, Burcucum'un, Denmur'a cevaben ilk yazdığı mesajında, rahatsız olduğu apaçık belliydi. Ben hatta yumuşatıp açıklamak çabası içerisinde anladığım şeklini yazdım.
Ama yanlış anlamışım.
Hoş, yanlış anlamaya gayet müsait bir soruydu.:1ninca:
Ama doğrudur, zaten konunun benimle bir ilgisi yok.

tuti şimdi tekrar karşıma çıktı foton tatlım ikinci resimde selayın selimi gibi poz vermişsin kız onu anımsattın bana ayy koptumm kaydirigubbakcemile3 çok şeker ama sakın yalnış anlama bebeğimm

sayın belinay,tarzını değiş ya da benzeri şeyler söylemiyorum
tarzın beni ilgilendirmiyor
ama en azından 'FARKLI' kombinler yaptığında foto koy buraya.
ha diyeceksin ki sana ne vs vs vs
bakan göz benim,giden zaman benim.
ve ben göz zevkimi-zamanımı senin aynı kombinlerine harcamak istemiyorum.
lütfen biraz daha saygılı olmayı dene

nerdeyse 2seenedir kkdayım hala belınay tartısmaları suruyorkaydirigubbakcemile3vede bitmicek gibi bu gidişle

reyhancım cidden değişik bir elbiseymiş:1shok:
leopar desenine takığım bu ara,o yüzden beğendim:kedi:
lakin kol altları daha farklı olsakmış keşke
bunda birazcık ruhsar havası var :kedi:

opuyorumnanaktangnydn cım gri ve kırmızıyı birbirine uygun bulmadım tatlım , ama anne ve bebiş çok tatlısınız yaaopuyorumnanaktan

reyhan61 elbiseni günlük giydiysen pek gündeliğe uygun değil, ama özel günler için ideal bir elbise ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…