Bugün ne giydin? Çek görelim..

Bonny lovely'e ne kadar cok benziyosun sen öyleee boshayallersmile
yurtdisinda yasaman, yorumlarda tek tük almanca kelimeler yazman, saclarin, giyim tarzin
felaket bi benzerlikk
Selayhus anammmmo ne öyle bayilazaaam vallaaa
acayip tatli olmussuuuuuuuuun:asigim:
lilyum cnm harikasin yaaa bide anne misin sennnnn:asigim:
B&M siyah beyaz kombinine bayildim, cok hos olmussunopuyorumnanaktan

Son düzenleme:
Lilum 85 elbisen çok şık ...Beyazla maviyi hep yakıştırırım zati boshayallersmile

Sana da çok yakışmış,fiziğine zaten diyecek yok :dilcikar:

Secl seni de çok beğendim yüzün çok şeker boshayallersmile

şimdi görünce aklıma geldi seçilin mavili eteği ve beyaz bluz kominini de çok beğenmiştim
etek çok tatlı görünüyor nerden aldınız aceba?
canım mango outletden almmıştım hemde 6,90 gibi düşük bir fiyatla

selayhuscum üçdeki poza bak allahıım, mor ve beyaz uyumu zaten harika, beyaz pantolonun kesimi değişikmiş canım ve sana da çok yakışmış

ayy sagolun kizlar yorumlarinizi bugun hediye olarak kabul ediyorum cok mutlu ettiniz beni :kedi:
barbim bu tsörtü tally weijl isimli bir magazadan aldim bogazli mavi ve kahverengi badilerde ordan bazen cok hosuma giden seyler buluyorum

teşekkür ederim canım benim

sağol canım, pantolonum kahverengi ama gri durmuş heralde ışıktan, sen de çok şık olmuşsun siyah beyaz asaleti süper
aslıcım çok teşekkür ederim canım, beğenmene sevindima.s.
a.s.

B]hantürksüm güzel örtmenim pembiş badinin kol kesimi çok hoş
pantolonunda güzelmiş bide tombişim diyon yaaaaa klava:
selayım doğum günü kızımız bu ne güzel artistik fotolar öyle mor çok yakışmış,
yaa benim hiç beyaz pantolonum olmadı giymeye cesaret edemeyenlerdenim ama sana çok yakışmış
modeli harika lycralı kumaşmı
[/B]

Sizden cok var ama benden birtane daha yokzemuszemus

durduk yere neden ortamı germeye başlıyosunuz anlayamadım gitti
sizede zaten bir türlü anlam veremedim buraya her uğrayışınız ayrı bi proplem oluyo
kimseyede yorum yaptığınızı görmedim zaten

bu neydi simdi ?? ne demek biz amipmiyiz bölünerekmi cogaliyoruz
ne kadar ayippp!!

ayburum kumas kalin kot gibi likrasi yok canim ama kendinden cizgisi var ortada ütü izi gibi degilde böyle cizgi seklinde iste nasil anlatsam bilemedim

ne demek bu yanii sizden bi tane var bizden milyonlarcamı var yaa ayıp bu yaptığınız burayı karıştırmaya çalışıyorsunuz resmen amacınız ne çok merak ettim...

B]hantürksüm güzel örtmenim pembiş badinin kol kesimi çok hoş
pantolonunda güzelmiş bide tombişim diyon yaaaaa klava:
[/B]
çok sağol canım benim a.s., ama toparlamaya başladım yaz gelince spor da yapıyorum kışın baya pörtlemişti her yer kaydirigubbakcemile3

:roflol: çıkardınız içindeki canavarı tekrar, şimdi bu isim gider hop başkasıyla tekrar gelir,
arkadaşlar noolur cevap verip muhattap olmayın ya biz kaldığımız yerden devam edelim kompleksi olmayan insanlar böyle şeyler yapmazlar biliyorsunuz

çok iyi ya amip ha. sempatiksalakcinni
yarıldım:roflol:
sen çok yaşa emi.

görünen köy hiç bi zaman kılavuz istemez rockers
eğer başka bi anlamı varsa buyur sen anladığını anlat bizde farklı bi bakış açısı yakalayalım
hayret bişi yaa valla çok alemsiniz :bbo:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…