Bugün ne giydin? Çek görelim..

herkeslere selaaam, bu da bugünkü ben
2478.jpg

çakma olsun yahuu ne yanii gerçeğii ötüyomu sankiii?? valla bende hiiiç gocunmmam pazardanda giyerim mağzadanda giyerimm :) ama olmuş bu yaa ben beğendimm.. yusuf paşacık iyi uyuyo bu sıcakta maşallah prense :)

bişi söliimi bn normalde türbanı pek kimselre yakıştıramam ama b&m canım çok yakışmış sana maşallah bu arada eşarbında ayrı bi hoşmuş canım :nazar: :nazar: :nazar:

b&m siyah ve beyaz cok asil durmus sıksın uzerindekileri yaskıstırmıssın kendine
çok teşekkürederim canıma.s. siyah ve beyaz sade ama şık duruyo evet ikir engi sade olarak çok yakıştırıyorum bende :KK1:

çakma olsun yahuu ne yanii gerçeğii ötüyomu sankiii?? valla bende hiiiç gocunmmam pazardanda giyerim mağzadanda giyerimm :) ama olmuş bu yaa ben beğendimm.. yusuf paşacık iyi uyuyo bu sıcakta maşallah prense :)
yok kız ne ötücek :roflol: orjinaline para vericek kadar müsrif değilim çok şükür :1closedeyes:.öğle uykusunda yusuf kaydirigubbakcemile3

bişi söliimi bn normalde türbanı pek kimselre yakıştıramam ama b&m canım çok yakışmış sana maşallah bu arada eşarbında ayrı bi hoşmuş canım :nazar: :nazar: :nazar:

çok teşekkürederim canım.a.s.sevindirik oldum yaff:dance:

hanturks--- pembe göynüm sende :KK1: pembeyi gördümmü mest oluyorum ya
nasıl bi renktir bu beni çekiyo kendine akannehir
pantolonunla çok uyumlu olmuş alkisalkisalkis
gri ve pembe süper uyum sağlıyolar a.s

merhaba kızlar işte benn :kedi:

canım on numarasın yaaaa çok şeker bi hatunsun elbise aşırı yakışmış opuyorumnanaktan

herkeslere selaaam, bu da bugünkü ben

pembe bluzun çok hoşmuş üstünede tam oturmuş canım beyendim valla maşalalh zemuszemus

bi gün kapanmaya karar verırsem senı kendıme ornek alabılırım bu kdr ıddıalıyım
bu halınle o kadar bayıldımkı sana
muhtesem olmussun

hanturks--- pembe göynüm sende :KK1: pembeyi gördümmü mest oluyorum ya
nasıl bi renktir bu beni çekiyo kendine akannehir
pantolonunla çok uyumlu olmuş alkisalkisalkis
gri ve pembe süper uyum sağlıyolar a.s[/B][/COLOR]
sağol canım, pantolonum kahverengi ama gri durmuş heralde ışıktan, sen de çok şık olmuşsun siyah beyaz asaleti süper
aslıcım çok teşekkür ederim canım, beğenmene sevindima.s.

Son düzenleme:
sağol canım, pantolonum kahverengi ama gri durmuş heralde ışıktan, sen de çok şık olmuşsun siyah beyaz asaleti süper

hımmm...koyu gri gibi göründü bana
ama evet kahve pembede süper olur
ben de kullanıyorum ikisini bi arada :KK1:

bu arada çok teşekkrüederim a.s.

bi gün kapanmaya karar verırsem senı kendıme ornek alabılırım bu kdr ıddıalıyım
bu halınle o kadar bayıldımkı sana
muhtesem olmussun

EstafurullAllah canım örnek ne demek. ama yardımcı olurum yerimseniben
çok teşekkürederim a.s.

biem canim kibar annecik cok uyumlu olmusun güzelim
:kedi: canım benim senin kibarlığın oo yerimseniben teşekkrüederim a.s.

Son düzenleme:
hanturksum badinin modeli gerçekten çok hoşmuşş çok beğendim zemuszemus
pu pimbelerin içine beyazı sevemiorum ben bi türlü toz pembe bişi giyseydin daa ii olurdu kanımca :kedi:

topigin sıkı takipcisi olarak sizden bir şey rica edicem lütfen daha az yorum yazın çünkü resim görebilmek için onlarca sayfa geziyorum.ha birde en cok fizigi ve tarzıyla begendiklerimide söylemeden edemiycem barbieveken maix belinaymerve kontes tiviti aşkito kontes harikasınız.güzel paylaşımlar dilerima.s.

ay buqün çok güzel yorumlar aldım sinir bozukluğuma iyi geldi çok teşekkür ederim opuyorumnanaktan BM siyah beyaz beşiktaşk :lepi: çok hoş ve uyumlusun
hantürks pembiş pembiş cicili bicili olmuşsun canım

kafam dağılsın diye gireyim dedim "ne giydine" kalpler kırılmış burdada:KK43:
bende seçilin yüzünü görmekten mutlu olanlardanım,aşkitohun yakım çekim makyajlarını,barbinin saçlarını..
bennce bütünlük oluşuyor..
bonny nin ayakkabıları aklımda kaldı en çok çok beğendimm siyahlı olan güle güle kullan bu arada bende doğma büyüme isviçreliyim :)selam olaralara
dingilterenin beyaz elbisesi çok şirin severim kendisini ama sankim kilolu göstermiş kuzumu?
ayburcum şalını zaten çok beğenmiştim başında gördüğüne memnun oldum çokta yakışmış meleğim..
jade eteğinin modeli çok hoşuma gitti ve inanılmaz güzel taşımışsın ayrıca saçlarınıı çok beğendiğimi tekrar belirtmek istiyorum..
aklımda bikaç isim daha vardı ama unuttum kusuruma bakılmasın
selametle..

hanturksum badinin modeli gerçekten çok hoşmuşş çok beğendim zemuszemus
pu pimbelerin içine beyazı sevemiorum ben bi türlü toz pembe bişi giyseydin daa ii olurdu kanımca :kedi:
çok sağol barbim, içime giymeye pembe bişeyim yok canım ama tavsiyen üzerine alıyım canım bi tane aslında içteki dantel güzel duruyo ama burda belli olmamış, yoksa düz beyaz badi ben de sevmiyorum içte.

hanturks senide yeni gördüm canim kiyafetin cok yakismis acmis seni pembe
teşekkür ederim selayhusum opuyorumnanaktan

hantürks pembiş pembiş cicili bicili olmuşsun canım
bayanssulusmile sağol tiwiticimopuyorumnanaktan

uyşşş :1shok:
morr anacım yapmayın etmeyin baylazağım şimdi akannehir
biri pembe giyer biri mor delikafadulden şaka yapıyorum tabe sempatiksalakcinni
selayhusum
süpersin fıstığım kaydirigubbakcemile5 bu pantolon sana çok yakışmış kesimi felan muntazam (terzi olaraktan sempatiksalakcinni)
pozlarında da çok yaramazsın hani :roflol:

Son düzenleme:

seloşum bayıldım pozlara tam artis gibi poz vermişsin
üstündeki badi çok güzelmiş meraklısıyım neerden aldın söylermisin kuşum
tr de varmıdır, değişik bir kısa kollu kapşonlu tasarımı yakası falan?

X