Bugün ne giydin? Çek görelim..

[B]mavi elbiseni çantanı ve gözlüğünü çok beğendim
secl ben senin yüzünü görmekten hiç rahatsızık duymuyom çok sempatik geliyosun bana
moon tayt giymemişsin alışmıştık seni taytla görmeye ama pantolonkesimin güzelmiş eee bacaklar fit olunca
lilyum elbisen çok yakışmış saçların çok güzel
nurilk kırmızı yakışmış gönleğinin yaka kısmı çok hoş
kontes geçmiş olsun kapri pantolonun cuk oturmuş tişörtün enine çizgili olduğundan biraz toplu göstermiş ama renkleri çok güzel

bana yorum yapan herkese çok teşekkürler[/B]

mavicanım çok beğendim seni gözlüğünle ve eşarbının bağlama tarzıyla çok şeker durmuşsun
lilyumelbisen çok güzelmiş canım ya nerden aldın acaba

seçil etek seni kilolu göstermiş 9/8 lik roman havası oynucakmışsın gibi durmuş üstündeki güzel :1no2:

kontes sade ve hoşsun. kaprini beğendim. geçmiş olsunnn canım opuyorumnanaktan

lilyum wauww elbisen çok hoşmuş gerçekten fizikte güzel olunca muazzam durmuş :lepi:
nur ilk pantolonun çok iddalı bende severim kırmızı pantolonu ama kombin etmesi güç :hulya:

lilyum elbisen çok yakışmış saçların çok güzel
mavicanım çok beğendim seni gözlüğünle ve eşarbının bağlama tarzıyla çok şeker durmuşsun
lilyumelbisen çok güzelmiş canım ya nerden aldın acaba

hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum ve kocaman öpüyorum ŞenizŞeniz
hanturks canım burdaki bi mağazadan aldım. ankarada mutlaka benzerleri vardır ama aynısı için bişey diyemiyorum kuzumm bilmiyorumkismile

Son düzenleme:
seçil yakışmış canım beğendimm

mavi elbisen çok güzel

moon bluzun pantolonun çok yakışmış
ayakkabı olarak rahat spor bişey dahada güzel olurdu bence canım

lilyum çok beğendim yine seni canım

kontes rahat spor ve hoş görünüyorsun canım beğendimm

ne etiketmis beni etiketleyin benikaydirigubbakcemile3 yamuk cıktım zaten son resimde kızmam yanesempatiksalakcinni

seçil yakışmış canım beğendimm

mavi elbisen çok güzel

moon bluzun pantolonun çok yakışmış
ayakkabı olarak rahat spor bişey dahada güzel olurdu bence canım

lilyum çok beğendim yine seni canım

kontes rahat spor ve hoş görünüyorsun canım beğendimm

topuklu ama yok gibi birsey cok rahat:) aslında senin dediigin gibide denerim canım nolcakopuyorumnanaktan

merhabalar kızlarrrrr bugünde böyleyim eteğim pek belli olmasada gri füme siyah ve mor rengi karışımı saten eteğim bayanssulusmile
1187.jpg

1189.jpg

tatlım bence saçlarına uzatmana gerek yok çünkü bu kısalık seni şirin gösteriyor, gelelim kıyafete etek güzel rengi badinde rengi güzelde sanki badin biraz fazlamı bol yoksa foto çekerken elini kaldırdığın içinmi oldukça bol çıkmış?? sanırım yarasa kol tipi badin öye değilmi??
Bu da geçen hafta Efesten bir görüntü bayanssulusmile
[
bişi diyimmi hani güzel hatunlar olurda köylü güzeli deriz ya nedense böyle demek geldi içimden ( alınma sakın olurmu ben güzel manada dedim çünkü)
alıntı olmazsa sevinirimopuyorumnanaktan
bu tipinin kayık haliyse kayık olmayan halini istiyorum kaydirigubbakcemile3
merhaba kızlar işte benn :kedi:

alim00404.jpg
çoooook çooook çooook bayıldımmm hatta bugünün fotosu diyorum şiddetleeeee MAŞALLAHH
kontes yine dişçi yollarında bugün :a015: hepinize iyi günler bayanlar a.s.

opuyorumnanaktan yeterli oldumu :KK1:

kızlar bana verdiğiniz destekten dolayı hepsinizi çok seviorummmm ve hepinizi kocaman Şeniz

dip not olarak belırtmek ısterım cunku ben yazdıgım ıcın
ben yuzun cırkın demedım hıc bır zaman hatta cok sırın bır suratında var dedım
yuzunu gormek ıstıyorum anlamında soylemedım sadece 1 tane koy 3 tane koyma dedım canım bunu bıl de..tekrar tekrar konularını acmak ıstemıyorum sadece bu dusuncemı bıl dıye soyledım

lilyumcum canım cok cok guzel olmussun yaklas nazar boncugunu takayım

mavıcım cantan harıc herseyın guzel olmus,gozluklerınde cok yakısmıs tatlımm sengözlerimebaksanab

canim etiketlerde fark ettiysen "secl" arkadasimizin adi cok anilmis ve benim kendisiyle bir sorunum yok, veede fark edebildysen secl yüzünü yamultma gibisinden etiketler hep vardi hatirlatirim, benim etiketlerim zaten böyle ucuz olamaz hatta hic yazmam zaten etiket=ucuzluk. . öpüyorum yanaktan opuyorumnanaktan

he tatlım he öyle :icecream:

vaayy B&M uyum ve tarz olmuşssun, eşarpta GUCCı konuşuyo yaaa :) sanırsam günlükte okudum ( hanımlar gününe gidiyorsun) yakışmışş...

topigin sıkı takipcisi olarak sizden bir şey rica edicem lütfen daha az yorum yazın çünkü resim görebilmek için onlarca sayfa geziyorum.ha birde en cok fizigi ve tarzıyla begendiklerimide söylemeden edemiycem barbieveken maix belinaymerve kontes tiviti aşkito kontes harikasınız.güzel paylaşımlar dilerima.s.

topigin sıkı takipcisi olarak sizden bir şey rica edicem lütfen daha az yorum yazın çünkü resim görebilmek için onlarca sayfa geziyorum.ha birde en cok fizigi ve tarzıyla begendiklerimide söylemeden edemiycem barbieveken maix belinaymerve kontes tiviti aşkito kontes harikasınız.güzel paylaşımlar dilerima.s.

teşekkür ederiz bitterçikolata ama gerginlikler haricindeki diğer yorumlar olmadanda olmuyo be güzelim
iki kelam etmeden fikir alışverişinde bulunmadan öyle kuru kuru resim eklenmiyor
mazur görün gamyoncuiremsu

bemecim beşiktaşlı olmamın bu kombini beğenmemle hiç alakası yok onu baştan söylimm
harika kesinlikle :lepi:

Kendi adıma teşekkür etim çikolatammm opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan bu arada nck'im değişti artık Gamze_belinay'ım tatlım öpüyorum senii zemuszemus

bm cım gomlegın kemerın esarpın cok cok uyumlu olmus
zewklı hatunsun vesselamm

:kedi:çok teşekkürederim canım a.s. biraz uyum takıntım var sempatiksalakcinni

vaayy B&M uyum ve tarz olmuşssun, eşarpta GUCCİ konuşuyo yaaa :) sanırsam günlükte okudum ( hanımlar gününe gidiyorsun) yakışmışş...

:kedi: utandırıyosunuz kızlar beni yaw :eek: çok teşekkürederim a.s.
çaktırma gamze çakma gucci (hiçte gocunmam sempatiksalakcinni ) yerimseniben
evet hatınların yanına gidcem kıyafet deniyodum ne giysem diye :KK1: buna karar verdim
son anda vaz geçip gitmeyedebilirim halen benim paşa uyanmadı. mirmirmirmir

X