Bugün ne giydin? Çek görelim..

bu da dün yine kursa giderken ben aceleden ekleyememiştim yine, akkablarımın altına da gazete koydum yerler kirlenmesin diye kaydirigubbakcemile3

ımmmmmm beyaz pantalonnnnnnnn ve üstündekii renk çok şeker olmuşssunnn, bayılıyorum beyaz pantalonlara yaaaa ohh bende aldımmmmmmm ve çooook hoş her renkle uyuyor valllaaaa sendede süper durmuşşş tatlımopuyorumnanaktan

tweetyfb 0 mesajla sürekli izleyici olarak katılma buralara sende resmini koy görelim

CADIARZU

yeni halim , yeni saçlarımla huzurlarınızdayım :kedi:
seçilciğimin gazıyla boyatıverdim saçlarımı ohh çokta iyi oldu değişiklik oldu valla :)
çok hoş olmuşsun balım, bir istenbul tişörtüde ben edinmeyi düşünüorum bayadır bi kısmet olmadı sositososito

bırak kotu çotu nerdesin sen bakiymm feys de de yoksun :mymeka:
facee bi bak hele nerde olduğum yazıo ballışım yerimseniben

piyenses badin ve kolyen hariklaaa
ayıca epey bi kilo vermişsin topraam :lepi:

ya siz ne demeye çalışıyorsunuz bana anlmıyorum ben
valla ben kendimin yeterince güzel olduğunun fakındayım ayrıca suratımıda
beni tanıyan insanların % 90 ı beğenir bir tek siz beğenmiyorsunuz beni buda sizin gözlerinizde bir problem olduğunu gösterir....
ayrıca foto çekinirkende kaç tane çekeceğimi ve ayrıca yakından veya uzaktan çekeceğimi sizede soracak değilim...

Bismilllahhhhh canım bunu sadece ben sölemiyorumki bak diğer geri sayfalara bi uğra ordada belirtmişler sana yüzünü 3 yerden çekmene gerek yok burası ne giydin topiği diye, ve ayrıca ben sadece uzaktan çekki vücudun kalın gözüküyo sonra kilolusun dediklerinde alınıyorsun bundan dolayı sana biraz uzaktan çekil diyorum,, yüzün çirkin dediğimi hatırlamıyorum ayrıca eğer yüzün çirkin diye yazdığım bi yazı varsa lütfen altı çizili olarak buraya kopyala.. ben sadece yüzünü çekiceksen makyajını göstericeksen yamultma yüzünü dedimm.. ( bu sadece benim fikrim düşüncem değil diğer geride yazılanları okursan ordada görürsün aynı şeylerin yazıldığını) Ayrıca Allaha Şükür Gözlerim Keskindir iyi görür iyi duyar iyide koku alırım tatlım... Bu arada evet bana soracak değilsin fakat çirkin bir görüntü ortaya çıkıtığı için ve düşüncemide söylemekte özgür olduğum için yazdım tercih senin ister koy ister koyma ister yakından çek ister uzaktan istersen yamult yüzünü Ben sadece Nacizane Fikrimi Belirttim Herkes Gibi...aklinialirimsmile

valla burada bana kilolu diyen bir kişi olmadı şu zamana kadar onun bunun lafına alnacak kadar ne çocuğum nede seviyesizdirim ben... ayrıca burası bugun ne gıydın topıgıyse acı olcme topıgıde degıl o zaman ıster 90 derece dururum ıster 360 derece sanda soracak değilim....

çok sağol tatlım evet sana da çok yakışmıştı beyaz pantolonun opuyorumnanaktan
yazın en çok beğendiğim kombin rengi mor-beyaz
yürü be hantürksüm kim tutar seni pörfekto :lepi:
çok teşekkürler barbim ben bu gazla hiç durmam artık

teşekkür ederim tatlım beğenmene sevindim a.s.
sürmeli çok tatlısın canım, allah sağlıkla :ecrin_bebek::ecrin_bebek:kucağına almayı nasip etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…