Bugün ne giydin? Çek görelim..

balperisi tesekkür ederim canim
deniz cok güzel olmusun etegin cok tatli duruyor uyum icinde tsörtünle spor spor
twettycim cok tatli gözüküyorsun straplezinde cok hosmus, ayak tirnaklarina oje surseydin cok daha hos olurdu canim.
askitom kombinin yeleksiz daha hos dururdu canim gibime geldi yinede hos

can ım herşeyinle çok hoşsun ayakkabında süper bneim tarsım ama benim ayaklar 35 numero yazlık ayakkabılarda gözüm kalıyor ama artık 35 num ayakkabı yapmıyorlar bende 36 almak zorunda kalıyorum onda da yürüdükçe ayaklarım önce kaydığından arkada topuk kısmında boşluk kalıyo sankim annesinin ayakkabısını giyen kızlar bigisırnaşık şey

aşkitom
kkontess
twetty
maix
mercan.a
xzgi
seyhan
su perisi
miha
deniz285
son kıyafetlerde sizleri gördüm ve hepiniz ayrı ayrı çok güzelsiniz. her daim girip sizi takip ediyorum bazen yorum yapıyorum bazende sadece bakıyorum ve sizlerden çok güzel fikirler ediniyorum. teşekkürler kızlar tam gaz devam edin. nikleri aklıma gelenleri yazdım nolur unuttuğum varsa kusura bakmayın arkadaşlar:kedi:

35 mi abowww akannehir

çok tşk ederim tatLıma.s.

lilyum_85 cok hos ve sadesin ten renginde güzel solaryumami girdin ??

çok teşekkür ederim canım.:asigim: ben sadeliği çok seviyorum. içimde bi yerlerde takıp takıştıran bir kadın ruhu var ama ben onu hala çıkarabilmiş değilim kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 ten rengim solaryum değil kendi rengi. esmer bir hatunum boshayallersmile:kedi:

lilyum_85 çok güzel çıkmışsın

canım benim çok teşekkür ederimmmm :asigim::asigim:

deniz ve jade beendim sizleri
denizcim özellikle bluzunu çok beğendim senin:kedi:
jadecim senin de hırkanı ve papilerinii :kedi:

lilyum etek çok yakışmış, ayakkabıların da çok şeker canım ama ben o kapalı yakayla o kolyeyi yakıştıramadım
denizcim çok hoşsun spor rahat badin çok şeker durmuş ama denizin önünde resim çekilip çekilip bizi çatlatma yav
jade çok tatlı olmuşsun canım

Teşekkürler kızlarrr opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

teşekkür ederim tatLımopuyorumnanaktan

çok tşkler bitanem opuyorumnanaktan evet hep denizin önünde denk geldi adımdan dolayımıdır nedir çekiyorsengözlerimebaksanab

deniz0285 manzara ve sen süpersiniz. o tarz üstlere bayılıyorum sanada çok yakışmış

jadeçok beğendim. kıyafet süper olmuş ayakkabılarını da çok beğendim

lilyumm bayıldımmm

canım benim çok teşekkür ederim. ne güzel ve ne içten bir mesaj. :kedi::kedi::asigim::asigim:

teşekkür ederim canım.a.s.

Son düzenleme:
yeşilgöslü melek harikasın tatlışşş özledimm bu bölümü ayakkabıların saçların çok güzel...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…