Bugün ne giydin? Çek görelim..

sempatiksalakcinnibende bugün böyleyim dışarı çıkıcam bikini bakmaya çıkabilirsem aşkitom çok hoşsun siyahın asaleti ortada yine boshayallersmile

owwwwwww selam kızlar :KK3:çok şıksınız xzgim,aşkitom,tweetyim,yesilgozlumelek ve rabarba
selayhusum seni dün yorumlamıştım yinede söliyim çok şıksınız....
tweety cnm kaç seans girdin tatlım solaryuma birde krem sürüyormusun hani şu solaryum salonunda satılanlardan yoksa bişey sürmeden direk giriyormusun makinaya???

Son düzenleme:
AŞKıTO çok şık olmuşsun takı manyağı biri oalrak bileziklerine bayıldımmmbayanssulusmile

owwwwwww kızlar çok şıksınız xzgim,aşkitom,tweetyim
selayhusum seni dün yorumlamıştım yinede söliyim çok şıksınız....
tweety cnm kaç seans girdin tatlım solaryuma birde krem sürüyormusun hani şu solaryum salonunda satılanlardan yoksa bişey sürmeden direk giriyormusun makinaya???

bir aydır her hafta girdm 4 seans oldu toplam tutiş boshayallersmile bişey sürmüyorum sorduğun şey koruyucu tarzda bişey mi yoksa bronzlaştırıcı anlamında mı anlamadm tatlım bilmiyorumkismile çıkınca yüz ve boynuma sürüyorum sadece

belki çok sıradan gelir...boshayallersmile
__aman tayt işte,üstünede çekmiş bi bluz!dersin:nazar:ama ilk defa seni bu kadar şık ve cici buldum tiviti:nazar:
vereliniortak

belki çok sıradan gelir...boshayallersmile
__aman tayt işte,üstünede çekmiş bi bluz!dersin:nazar:ama ilk defa seni bu kadar şık ve cici buldum tiviti:nazar:
vereliniortak

ay yirim danrıçam Şeniz teşekkür ederim güzel sözlerine sevindirik oldum sositososito
bu smile da bayıldım ya :KK3:

bilmiyorumkismileselayhus çek şu çocuğu kadrajdan yaaaa çek yaaaaaaaaaa kendimi sıkıyorum dişim kırılcak yaw dişçi parasını senden alırım valla alsanaalsanasmile
annesi sende kuğu gibisin maşallah etek çok yakışmış canım

sempatiksalakcinnibende bugün böyleyim dışarı çıkıcam bikini bakmaya çıkabilirsem aşkitom çok hoşsun siyahın asaleti ortada yine boshayallersmile

Tivitim nasıl mayo alıcan aklinialirimsmile Mayolu resmini de koy buraya da gözümüz gönlümün açılsın yavrum aklinialirimsmile

Buara yukaraki resimde çok hoşsun herzaman olduğu gibi..

O gölgeli resimden ben de istiyom sempatiksalakcinni

bugün ben..resim çekme işi akşama kalınca elbisem biraz kırışık haliyle sempatiksalakcinni
222.jpg

231.jpg

373.jpg

Sandaletlerin ve elbisen çok uyumlu olmuş canım..

Elbisendeki renkleri de çok beğendim.opuyorumnanaktan

Selayhusum kuzum seni gören doğum yapmış çocuğu var der mi acaba ...

Maşallah fizik süper opuyorumnanaktan

Tivitim nasıl mayo alıcan aklinialirimsmile Mayolu resmini de koy buraya da gözümüz gönlümün açılsın yavrum aklinialirimsmile

Buara yukaraki resimde çok hoşsun herzaman olduğu gibi..

O gölgeli resimden ben de istiyom sempatiksalakcinni

Sandaletlerin ve elbisen çok uyumlu olmuş canım..

Elbisendeki renkleri de çok beğendim.opuyorumnanaktan

Selayhusum kuzum seni gören doğum yapmış çocuğu var der mi acaba ...

Maşallah fizik süper opuyorumnanaktan

şu gögüsten askılı pikinilerden istiyorum :kedi: sana özelden atarım ben ajkumm buraya olmaz topic kapanıyo sonna sempatiksalakcinni teşekkür ederim nartanem güzel suratlım bal böceğim Şeniz

şu gögüsten askılı pikinilerden istiyorum :kedi: sana özelden atarım ben ajkumm buraya olmaz topic kapanıyo sonna sempatiksalakcinni teşekkür ederim nartanem güzel suratlım bal böceğim Şeniz

Tamam kuzum...Şimdiden hayırlı olsun alacağın pikini boshayallersmile

bir aydır her hafta girdm 4 seans oldu toplam tutiş boshayallersmile bişey sürmüyorum sorduğun şey koruyucu tarzda bişey mi yoksa bronzlaştırıcı anlamında mı anlamadm tatlım bilmiyorumkismile çıkınca yüz ve boynuma sürüyorum sadece

bronzlaştırıcı cnm böyle hindistan cevizli falan oluyor genelde ...
güzel yanmışsında o yüzden dedim bende başlasam diyorum haftada 2 kere falan girsem şimdi plaj sezonunu açıcam direk peynir gibi gitmeyeyim diye solaryuma gireyim dedim hafif bronzluk olsun zaten gerisini güneş yakar beni...
bayanssulusmile

askito cok SIK olmussun, özellikle ayakkabilarini begendim :CüvCüv:

twetty bayildim boshayallersmile simdiye kadar en cok begendigim kiyafetin

tutim tesekkur ederım canımınıcı
selayhusum cok balsınız ıkınızde hep guzelsınız
tıvımmm renk uyumun kıyafetın cok ama cok guzel olmus bebegımm ayaklarımı begenmene sevındım ama ben hıc begenmıyorum:))
mavım canım cok tesekkur ederım guzel yorumun ıcın

X