Bugün ne giydin? Çek görelim..

bende katilcam topigeeee bi zaman bulabilsem :)

sirf sizin gibi zayiflara inat siskolara cesaret olsun icin hihihi

muhtesem görünüyorsunuz

kesinlikle katılıyorum barçman ablacığım...bende snowboarda merak sardım bu sene...
ben adrenalini seviyorum en çokta bungee jumpingi tüm strestimi atıyordum en son antalya 'da falezden denize atlamıştım annem resmen ağlıyordu yapma etme diye bekle beni anacığım geleceğim dedim şaplak yedim yüzüme seviyorum hayatı dolu dolu yaşamayı ...

allah uzun ömürler versin hepinize...
:Saruboceq:

barbie yine süpersin
zaten kıyafet kötü bile olsa ki zevklisinde
duruşunla yetersin maşaallah:))

barbicim eteğin çok güzel bayıldım valla sen söle nerden aldığını hemen kıskançlık yapıyım :)))
bugün bende böyleydim ama okul çok soğuktu resmen dondummmmmmmm ((

barbieveken smdı ben sna ne dıyım kı sahanesınn
selayhus bıtanemm ayakkabılar harıc cok guzel gorunuyosun masallahh masallahhhhhh :1hug:
mirmir sende cok guzel olmussun canım tam ogretmen gibi..arkadakiler öğrencin galiba?bende cok ozledım ogrencılerımı senağlama

tesekkur ederım canmmm opuyorumnanaktan
meslektaş mıyız :sm_cool: inş sende en kısa zamanda öğrencilerinle olursun tatlım :Saruboceq:
arkadaki çocuklar benmkılerın yanın accık ufak kalıyolar , sosyal kulup vardı bugun o saatte çektik yoksa fenciyim ben ikinci kademe veletleri kafamçokkarıştı

barbicim eteğin çok güzel bayıldım valla sen söle nerden aldığını hemen kıskançlık yapıyım :)))
bugün bende böyleydim ama okul çok soğuktu resmen dondummmmmmmm ((

mırmırcım seni görememiştim alıntılayınca gördüm, siyah beyazın asaleti konuşmuş
benimde favori kombinasyon rengimdir
türkan şoray gibi olmuşsun çok beğendim
eteğim lcw ama kaç senelik var yaa 3 vardır kesin eski yani , kıskançlık ne demek paylaşım yapıyoruz burda vereliniortak

barbie yine süpersin
zaten kıyafet kötü bile olsa ki zevklisinde
duruşunla yetersin maşaallah:))

çok utandırdın beni, çok teşekkür ederim :kedi:

ya ben sana ne diyim sempatiksalakcinni çok mersiiii xzgiimm sempatiksalakcinni

a.s.sempatiksalakcinnibarbişkom evet bu kombinini koymuştun ama olsun model güzel olunca sorun olmuyor çok hoşsun yine
selayhus genç anne fizik çok güzel kotunu bende beğenmedim ayakkabıda kahve olursa güzel bir kombin yaratılabilir yerimseniben
mırmır çok hoşsun canım beşiktaşlı mısın sürekli siyah beyaz görüyorum seni kaydirigubbakcemile3 ama yakışıyor

slmm kizlarr buda bugunki ben

buda cikarken, topuklu siyah hcizmelerimide giymistim ama

kusura bakmayin flas yuzunden karanlik cikmis biraz =(

ayy barbiiie cok tatli olmussun cok yakisiyor kirmizilar sana saclarin ne cabuk uzamis oyle?
mirmirr cok sik olmussun sade ama sik ve saclarina bayildiimm masallahh

barbicim türkan şoray yorumun için çok teşekkür ederim , çok severim kendisini opuyorumnanaktan
twettyyyy ya aslında gs ama cok sevıorum sıyah beyaz uyumunu ondan tatlım yarın baska renk giyeyim de ööle ekleyim :sm_cool:
niilcim tesekkr ederimmm beğenmene sevindim , saçlarıma maşa yaptırdım bunalımdayım saçlarımla uğrasayım dedim zemuszemus bu arada montunu çok beğendim çok yakışmış sana canmopuyorumnanaktan

Nill gömleğinin çok benzeri bendede var, trençkotununda aynı şekilde
kendi zevkime çok yakın şeyler olduğu için beğendim gülüm opuyorumnanaktan

ayy barbiiie cok tatli olmussun cok yakisiyor kirmizilar sana saclarin ne cabuk uzamis oyle?

evet bebeim 250 tl verince böyle anında uzuyor rapunzel gibi :roflol: sempatiksalakcinni
çıtçıt hayatım kendi saçlarım kısacık
sağolllll ayrıcada kıyafetimi beğendiğin için hihoyyyt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…