Bugün ne giydin? Çek görelim..

hahahah spor bile olsam sıklıgımdan odun vermem dıyorsun yanıı kaydirigubbakcemile3
geceleri görüselim be kusum :lepi:

hahahah spor bile olsam sıklıgımdan odun vermem dıyorsun yanıı kaydirigubbakcemile3
geceleri görüselim be kusum :lepi:

hahahahhhah ne iyi ettinde geldin bizde selayhusumla takılıyoruz çek görelimde
walla kuşum pazar günleri genelde makyaj yapmam paspalımdır o güne yeşiller denk geldi kurbağ gibi çıktım dışarı...
geceleri görüşelim anammmmmmmmmmmm ayıpsın....

ku wak wak wak ku wak wak wak ku wak wak wak wak waaaaaaaaaaaaaak

ayyy valla özelden saniye dolsun diye beklerken afakanlar basiyor ....burdanda topic sulaniyor ne etsem ki ama hergünde resim koyuyorum topigin hakkini vermeyede calisiyorum valla

ayyy valla özelden saniye dolsun diye beklerken afakanlar basiyor ....burdanda topic sulaniyor ne etsem ki ama hergünde resim koyuyorum topigin hakkini vermeyede calisiyorum valla

hahahah çıldırma kuzum sakin ollll tahmin ettim ben saniyenin dolmasını beklediğini...
kaydirigubbakcemile3

muhabbetımız ıcın bır topıc acacagım bu gıdısle burdan kovucaklar bızı kaydirigubbakcemile3

gencler ben yatiyorum uykum geldi vallahi, dosta doyum olmazmis ama uykuda baldan tatli yarin döncem size yeni resimlerimle öpüyorum ikinizide

muhabbetımız ıcın bır topıc acacagım bu gıdısle burdan kovucaklar bızı kaydirigubbakcemile3

aç valla canım orda takılırz muhabbet için sabah bizim muhabbeti görünce saymasınlar bize içlerinden =)))
tuti,xzgi,selayhus diye
kaydirigubbakcemile3

iyi geceler selayhus'cum....
xzgiiii kuzum yarın açarız bir topic kaynatırız ora burda ol heeeeeeee gece...
bende gidemde şu lanet saçıma bir şekil vereyim sanki sabaha bozulmayacak ama olsun üstünden geçerim artık...

hayatım aynen küçüklüğümde anaokulunda noktaları birleştirip ortaya şekiller çıkardı aynen öyle oldu herşein üstünden geçiyorum şekle sokmak için ....

ben geldimm bayadır uzak kaldımm seminerler falan uğraşıyorumm geçen günlerdenn kalma benn...........

Haftasonu Uludağ kaçamağımız oldu bolbol kayak ve jetsky yaptım
Bir sürü fotom var ama PCye aktaramadım hata vs diyor
Bu şişko ve maymun gibi çıktığımla idare edin diğerlerini yükleyince koyarım

sevgılı barcman cok hoş cıkmıssınız ..
tabı guzellıgınız manzarayı kapatmıs ama kar ın ustunde turuncularla cok tatlı durmussunuz saclarınızda cok hoş :)..

oyy.
barçmanım. karizma tam.
hollywood starları gibisin canım ya. bu ne güzellik. bayıldım.

lugesya sadece ayakkabılarını beğenmedim genel anlamda hoşsun
barçman abla idolümsün valla şu resmi boydan koysaydın bakıcam diye boynum eğik kaldı sempatiksalakcinni ama harika göründüğün bir gerçek çok eğlendiğinize eminimopuyorumnanaktan

veee barbie fıstık gıbısın masallahh canımm ustundekı hırkayı nerden aldın cok guzel ılkbaharda falan elbıselerımın ustune gıyerım :asigim:

teşekkürler canım :kedi:
üzerimdeki boleroyu bakırkmöyde bir mağazadan aldım adını tam oalrak hatırlayamıyorum, ama alalı baya oldu eylül falan gibiydi

ayy çok utandım gerçekten, çok teşekkür ederim hayatım ya..
ne kadar güzel sözler bunlar :kedi:
Allah hepimizi nazarlardan kırusun
çok çok sağol opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…