Bugün ne giydin? Çek görelim..

çoraplar çok seksüüü aklinialirimsmile aklinialirimsmile

wamp demi aklinialirimsmile

yok kız özel bi davet neyim hiçbişey yok
ben genelde salar giderim kendimi işe ama arasıra klasik giyenerek göz boyuyorum
çünkü işyerimde spor giyinmek yassah esasında sempatiksalakcinni
çok tşk ederim balımmmm :asigim:

Barbi, bugün tepeden tırnağa çok beğendim seni. boshayallersmile

aha kuzum apla beğenmiş beni :dance:
tşkler efenim:asigim:

arzum 3 kilonun derdine düştüm inan pazartesi gününden beri aç geziom yeminle
sen beni gördün var yani 3 kilo vermem gerekiyi -tatlicadiarzu-
o 3 kiloyuda verip 50 kilo olduğum yakdirde kınanda düğününde herbişeyinde senin olsun la tüm benliğim senindir :sm_cool:

ben de tepeden tırnağaa şeetmek istiyom onuŞeniz
sapukilarsusimili: aklinialirimsmile

hött hött la :roflol:
ay bunuda ibo bi filmde adamın tekine söylüo facemde kayıtlı ordan geldi aklıma
arzumm zapıklık etme kı :roflol:

jeydim bebişimmm o senin ballı lokmalılığın
çoyaplayımı sevmediysen bigün senin için çoyapsız giyerim seni anarım aşkitom a.s
sanada çuval giysen yakışıyor inan :asigim:

o nasıl güzel kemer öyle hep istemişimdir öyle bir kemer takabilmeyi ama acep banada yakışırmı

kızlar buda ben ve kardeşim bugunki halim değil doğal olarak kuzenimin kınasında giymiştik ayakkabımı cok eleştirmişlerdi bakalım siz neler söyliceksiniz

you know benimde önceliklee ayakkabılarına gözüm takıldı ... kaydirigubbakcemile3
O elbisenin altına daha zarif ve taşlı açık bir ayakkabı giderdi tatlım.
Abiye elbiseyle gitmemiş gerçekten.
Bu arada çok tatlı yüzleriniz var kardeşinle gülüşünüz solmasın hiç :1hug:

Hayırrrrr!!!! Olamazzz!!!!!!

bayılazağımmm akannehirakannehirakannehir

you_know
klava: kötükedihüso :1closedeyes:

pembe ve mor yanyana delikafadulden

gözlerim kamaştıı
Allahım ne güzel renkelrdir bunlar böyleee bayanssulusmile
ikinizinde elbisesi bi harika

ama evet ayakkabılarını bende beğenmedim :umursamaz: hiç olmamış onun altına canım ya lmaz:

barbiiişimm bizim boğaziçindede sölediğimiz gibi vondurfullll :)))

harikasın canımmm herzamanki gibiii

boğaziçimi annamadım kıs -tatlicadiarzu-

ama vondurfulu annadım hemen üstüme alındım tşk ederim kuşumm sempatiksalakcinni :asigim:

o nasıl güzel kemer öyle hep istemişimdir öyle bir kemer takabilmeyi ama acep banada yakışırmı

ndn yakışmasın ki canım, sıradan bi kemer sositososito

ulan barbi ulan barbi sen beni öldürcenmi süper olmusun bayildim sana gel ayilt beni...
you know seninde elbisen cok güzelmis cnm ayakkabinda kendi basina süper kombin cixxx

nikonum yorumunu gördüm simdi pantalonuma oldu oldu :))) giydim giydim gezdim kiz ne kadar uyumlu olmusun sende esarbinla üstündeki elbise birde coook bebek gibisin masallah

Son düzenleme:
kızlar buda ben ve kardeşim bugunki halim değil doğal olarak kuzenimin kınasında giymiştik ayakkabımı cok eleştirmişlerdi bakalım siz neler söyliceksiniz

tek kelimeyle mükemmelsinn canım
zarefetin ayakkabılarının uyumsuzluğunu kapatmış merak etmeŞeniz
ayrıca ayakkabıların da şahaneee sölemeden geçemicem

ama vondurfulu annadım hemen üstüme alındım tşk ederim kuşumm sempatiksalakcinni :asigim:

abiye kuzu repliki yaptımmm sempatiksalakcinni
Şeniz

Son düzenleme:
you_know bebem ne güzel olmuşsun çiçekim ya

elbisene bayıldımmm bayıldımm tenine çok gitmiş.

yalınız ayakkabını beğendim ama o da mor olaydı çok hoş farklı duracaktı sevgülüm.
sanki böyle sonrada uydurma yada gerçek ayakkabıları evde unutma vaakası gibi olmuş ceylanım.

amma elbise saç makyaj şahhaneee sadece ayakabıların rengi ya mor olacaktı ya da gri parlak.

kuziş de çok dadlu maşallah şeker kız kendi

ben hayatta topuklu ayakkabı giyemem o ayakkabı cok rahattı bende onu giydim cok istedim taslı ince bantlı bişi giyim ama ayakta bile duramazdım o derece

kız o kuziş deeel kardeşim kaydirigubbakcemile3

süpersin KANKİMMM.ayrıca ayakkabıların en son trend.farkını fantazi bir gecedede göstermişsin.çok beğendim.....olumunekankayizsmile

ndn yakışmasın ki canım, sıradan bi kemer sositososito
boyum kısada oyüzden acep yakışırmı bir denemek lazımsempatiksalakcinni

Ayakkabıların çok güzel hatta baıldım, tam benim tarzım zemuszemus. Kıyafetine uymayan tek şey rengi bence. O ayakkabıların üstüne siyah bi elbise muhteşem olur. Nerden aldın kız pabuçlarını gözüm kaldı sempatiksalakcinni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…