Bugün ne giydin? Çek görelim..

you know elbisen güzelmiş ayakkabılarda güzel :lepi:
ama o elbisenin altında olmamış sankibilmiyorumkismile

barbieveken kıyafetin çok güzel olmuşhihoyyyt
ama corapları hiç beğenmedim:1no2:

kızlarrrrrrrrrrrrr hepinize bayıldımmmmm. çooooooooooook güzelsiniz. ama barbiiiiiii barbiiiiiiiiiiii tarzın beni bitirdi, harikasın. hele kemerine bayıldım.offfffffffff bende o kemerden istiyorum. acaba nerde bulabilirim kızlar o kemerden??????*

you know bence de ayakkabı ve elbise ayrı ayrı çok güzeller ama renkler tutmamış aynı ayakkabının gümüş rengi mesela çok hoş olabilirmiş

ayburcuğum söz verdiğim üzre senin için resim çekildim bugün.. çorabımı da gör diyede accuk eteğimi kaldırdım şiit çaktırma kaydirigubbakcemile3 aklinialirimsmile aklinialirimsmilenormalde daha uzun

Topraaaaaammmmmmm bitirdin beni şuanda...akannehir
Bu nasıl güzellik, endamdır yarebbim maşallah!:lepi:
İki renk çok yakışmış, senin gücelliğinle de birleşince süpersonik olmuş kuzucum...
hihoyyyt :nazar:

kızlar buda ben ve kardeşim bugunki halim değil doğal olarak kuzenimin kınasında giymiştik ayakkabımı cok eleştirmişlerdi bakalım siz neler söyliceksiniz

Tatlım, elbisen ve ayakkabı ayrı ayrı çok hoş hatta ayakkabına bayıldım sadece rengi uymamış o kadar, yoksa o tarz kafes ayakkabı da olur o elbisenin altına...Sedefli parlak bir rengi olsaydı olurdu canparem...:lepi: opuyorumnanaktan

dsc00757if.jpg

bende bugün böyleyim dün elbiseyle bugün daha spor.akşam çok oynadım yorulmuşum rahat olayım dedim kaydirigubbakcemile3
ayakkabılarımda bide lacivert bant vardı foto da görünmemiş

dsc00757if.jpg

bende bugün böyleyim dün elbiseyle bugün daha spor.akşam çok oynadım yorulmuşum rahat olayım dedim kaydirigubbakcemile3

Canım gayet uyumlu güzel olmuş sadece pantolon paçaları ayakkabıyla hoş bi detay yakalayamamış.

seloşumm yorumunu yeni gördümm yerim ule seniii mucxxxxxx saolll :))

you know elbisen güzelmiş ayakkabılarda güzel :lepi:
ama o elbisenin altında olmamış sankibilmiyorumkismile

barbieveken kıyafetin çok güzel olmuşhihoyyyt
ama corapları hiç beğenmedim:1no2:

Barbii bayıldım harika olmuşsunboshayallersmile

tşk ederim kızlar aklinialirimsmile

kızlarrrrrrrrrrrrr hepinize bayıldımmmmm. çooooooooooook güzelsiniz. ama barbiiiiiii barbiiiiiiiiiiii tarzın beni bitirdi, harikasın. hele kemerine bayıldım.offfffffffff bende o kemerden istiyorum. acaba nerde bulabilirim kızlar o kemerden??????*

canım ben alışverişimi hep bakırköyden yaparım
artık burdakiler beni tanımıştır, bilindik mağazadan bile alsam bakkırköydeki alışveriş merkezlerinden alırım
bilinmedik mağazadan aldıklarımda bakırköydedir
iş çıkışı yada haftasonu bana uyan tek yer orası!!
bu kemeride ordan aldım tren istasyonunun karşısında, dersaneler sokağında bir mağazadan
ayrıca tşk ederim a.s

Topraaaaaammmmmmm bitirdin beni şuanda...akannehir
Bu nasıl güzellik, endamdır yarebbim maşallah!:lepi:
ıki renk çok yakışmış, senin gücelliğinle de birleşince süpersonik olmuş kuzucum...
hihoyyyt :nazar:

Tatlım, elbisen ve ayakkabı ayrı ayrı çok hoş hatta ayakkabına bayıldım sadece rengi uymamış o kadar, yoksa o tarz kafes ayakkabı da olur o elbisenin altına...Sedefli parlak bir rengi olsaydı olurdu canparem...:lepi: opuyorumnanaktan

eprılımmmm çok sevindirik ettin beni kızz topraam
nasıl utandımmm :kedi:
canım bnm çok sağol
ayrıca youknow yorumunuda katılıorum hislerime tercüman olmuşsun balım :icecream:

hanturks ocelerini french yada açık renk kullansaydın çok daha asil dururdu canım bayanssulusmile
kıyafetlerin ve çantan uyumlu, kotunu pek sefmedim ama bilmiyorumkismile

zoia kotun daha sivri ve dar gelseydi on numara olucakmış valla arkadaşında dediği gibi uyumu bozan tek şey paça

akkabılarında çook şeker opuyorumnanaktan

Canım gayet uyumlu güzel olmuş sadece pantolon paçaları ayakkabıyla hoş bi detay yakalayamamış.

hanturks ocelerini french yada açık renk kullansaydın çok daha asil dururdu canım bayanssulusmile

zoia kotun daha sivri ve dar gelseydi on numara olucakmış valla arkadaşında dediği gibi uyumu bozan tek şey paça

akkabılarında çook şeker opuyorumnanaktan

tşkrler kızlar opuyorumnanaktan dar paça olduğu için sanırım acuk açıkta kalmış ayakkabılarumm kaydirigubbakcemile3

evet canım ojeler uyumsuz oldu biliyorum ya :kedi: dünden kaldı onlar ve kırmızı ojeyi çıkarmaya çok üşeniyorum, amaan dedim bende pembeyle uyar az buçuk :asigim:

GüzeLLer sizin kadar $Ik oLamasamda buda benim bugünkü ev haLim :kedi:

Sizin gibi Manken FizikLi degiLim aklinialirimsmile ama genede koyam dedim kaydirigubbakcemile3

hanturks cantayida kapmisin nereye gidiyorsun kizzz :)
her ne kadar önde foto makinasi olsada güzel bir yüze sahip oldugunu tahmin ediyorum canim

ildem sen hamilemisin canim eger ögleyse daha 5 aydan fazla degildir bebek sanirim , karnin hic yok ... tunigin cok tatli altinda kot dar pacayla daha güzel duracaktir canim

Son düzenleme:
kanka fıstık gibisin len en basit t-shirt ü bile en şıka çevirebilen nadir hatunlanrdansın sen ajjkımm Şeniz Şeniz sadece çorapların gözümü tırmaladı onun haricinde number one :lepi:

ayburum kankam çok tatlı olmuşsun
trençin rengi tam benlik
çanan da üllee
maşallah sana taşım benim
bu arada nikoncanım da foto eklemiş pek mutlu oldum görünce şirine gibi giyinmiş hehe farklı bi tarzla karşımızda ayakkabılarıda göreydik elbise çok şeker nerden aldığını hemen söle banaa
moda ikonu alyamın annesi hoşgelmişinn zemuszemus heee ekledim yaa turşu mu buolumunekankayizsmile
teşekkür ederim kaşına gözüne kurban olduğum Şeniz

ayburcuğum söz verdiğim üzre senin için resim çekildim bugün.. çorabımı da gör diyede accuk eteğimi kaldırdım şiit çaktırma kaydirigubbakcemile3 aklinialirimsmile aklinialirimsmilenormalde daha uzun

yok böyle poz ya :asigim: kızaam çorabını gösterirkenki sunumuna kurban olurum aklinialirimsmile
obi mobi kemerin olayım çok yakışmış kayısı reçelim Şeniz (reçel ilarzumdan pelesenk kaydirigubbakcemile3)

kızlar buda ben ve kardeşim bugunki halim değil doğal olarak kuzenimin kınasında giymiştik ayakkabımı cok eleştirmişlerdi bakalım siz neler söyliceksiniz
şimdi sen, inanmıcaksın ama ben çok çok beğendim sositososito
aynı holuvud yıldızları gibi olmuşsun zemuszemus asi, tarz, ikon misali delikafadulden
kardeşin de çok tatlı, ikinizi de çok beğendim a.s.

ulan barbi ulan barbi sen beni öldürcenmi :KK70::KK70: süper olmusun bayildim sana gel ayilt beni...
you know seninde elbisen cok güzelmis cnm ayakkabinda kendi basina süper kombin cixxx

nikonum yorumunu gördüm simdi pantalonuma oldu oldu :))) giydim giydim gezdim kiz ne kadar uyumlu olmusun sende esarbinla üstündeki elbise birde coook bebek gibisin masallah
:kedi: tekrar teşekkür ederim Şeniz oooh sorun yok, tatil yarasın kuzuma zemuszemus

ayakkabılarını ve yeleğini çok beğendim canım vereliniortak çok tatlısın opuyorumnanaktan

ben de bugün böyleyim kızlar hava serin yine ankarada
senin de bluzunu çok beğendim kız delikafadulden sana da çok yakışmış a.s.

zoia
çok kibar ayakkabıların var yaw
tam benlik :)
ben çok beğendim kıyafetlerini
kotunun paçasının darlığı bana göre iyi ama sadece çok az uzunluk var o yüzden katlanma olmuş

X