Bugün ne giydin? Çek görelim..

tuti tuti tutiiii işte budur yaa bayılıyorum sanaaa yaaaaaaa saç baş fizik endam boy posss işte budur yaaaaaaaa

tutiiii
tam bi barbie bebek gibisin
saçın, sandaletin ,badin ,pantolonun,fiziğin,tenin

pembe renk mor renk gördüğümde hipnoz oluyorum yaw mükemmel gözüküyo gözüme kafamçokkarıştı

tuti sandaletlerinin vede badinin rengi çok güsel saçlarında öle

çok teşkkür ederim tatlım mersi...opuyorumnanaktan

tuti tuti tutiiii işte budur yaa bayılıyorum sanaaa yaaaaaaa saç baş fizik endam boy posss işte budur yaaaaaaaa

:kedi:
utandım wallahi ama yaaa teşekkür ederim cnmmm

tutiiii
tam bi barbie bebek gibisin
saçın, sandaletin ,badin ,pantolonun,fiziğin,tenin

pembe renk mor renk gördüğümde hipnoz oluyorum yaw mükemmel gözüküyo gözüme kafamçokkarıştı

çooook mersi canım sana resim sözüm wardı bugüne ekleyebildim ancak teşekkür ederim canım senin kadar olamasamda uyduruyorum kendimce bişeyler opuyorumnanaktan

çooook mersi canım sana resim sözüm wardı bugüne ekleyebildim ancak teşekkür ederim canım senin kadar olamasamda uyduruyorum kendimce bişeyler opuyorumnanaktan

o nasıl söz canım ya "senin kadar olamasamda" benim neyim varki
bende uyduruyorum işte sempatiksalakcinni

resim için teşekkürederim ayrıca a.s.

illa herkese içten gelmeye gelmeye, yapay kelimelerle ; '' ayyy canımm ne kadar tatlı olmuşsuun ! sen zaten her halinle güzelsin fıstığım beniiim ! '' mi yazmalıyım ? güzel bulduğum şeyleri söylediğim gibi kusurları da söyledim. arkadaş da kendince verdi cevabını. yapmacık yorum yapmak istemedim, gerçekleri söyledim.

Tuçemmm çok tatlısın bebikim herzamnki gibi :jeyyar:
Yanlız bişi sorcam zayıfladınmı sen kuzum ohaoldumsmile

lilyum
kırmızııı beyazzzz türkiyeeee ::)
saçlarının modeli çok hoş
kısa saçta sevdiğim tek model bu sanırım :)

maix ne güzel olmuşsun nan alkisalkisalkis sırt dekoltesi mikemmelllllll ahh bi de şu saçlarına şekil versen bilmiyorumkismile
tutiiiiiiiiii pembe bi insana ancak bu kadannn yakışabilr diyorum :lepi:

kimse canım cicim harika olmuşsun yazsaydın demedi sana, sadece biraz daha üsturuplu konuşman konusunda onlarda tıpkı senin gibi yampacık olmayıp gerçekleri yazdılar sana cevap olarak... Bu arada bendende cevabını aldığına göre sorun yok demektir hee eğer gözünle görmek istiyorsan senin deyimince çarpıkmıyım değilmiyim diye hala soru işareti varsa ve cevabım seni tatmin etmediyse buyur birde şunlara bak

http://www.kadinlarkulubu.com/kadinlar-hamami/352802-bugun-giydin-cek-gorelim-585.html#post13347545

http://www.kadinlarkulubu.com/kadinlar-hamami/352802-bugun-giydin-cek-gorelim-554.html#post13293266

http://www.kadinlarkulubu.com/kadinlar-hamami/352802-bugun-giydin-cek-gorelim-519.html#post13254773

http://www.kadinlarkulubu.com/kadinlar-hamami/352802-bugun-giydin-cek-gorelim-492.html#post13204989

http://www.kadinlarkulubu.com/kadinlar-hamami/352802-bugun-giydin-cek-gorelim-476.html#post13183038

http://www.kadinlarkulubu.com/kadinlar-hamami/352802-bugun-giydin-cek-gorelim-457.html#post13163728

uzatmayalım istersen!!!!!! umarım tatmin olmuştursun....

Not: Arkadaşlar sayfayı işgal edip konuyu dağıttığım için herbirinizden özür diliyorum ama sus sus bi yere kadar yaniii arkadaş gerçekleri söylemiş çarpıkmışım buyursun görsün bakalım belki tatmin olur böylelikle..

buyrun size resim madem canınız sıkılıyordu hehehe alıntı yapmayınız lütfen...ana millere sansür yapmayı unutmuşum kusura bakmayınız...
tutim limonatam
pime pamuk şeker gibi olmuşsun bebeğim zemuszemus Şeniz

lilyum çok şeker olmuşsun olumunekankayizsmile
oğluşun da çok tatlıı maşallah ona :asigim:
burdaki herkesciklerin bebeleri çok datlu zemuszemus

joey hayırlı olsun rejiminn
bende 3 haftadır spor salonuna gidiyorum sıkılaşıyor insan
farkı gördükçe moral oluyor
gerçi sen zaten incesin
iki kıyafette çok hoşş

maix elbisen güzelmişş yakışmış sanada canımm
yalınız nişan ya keşke saçlarını filanda güzelce toplasaydın şeker
tabi bu benim fikrim zaten sen herzaman hoşsunn

tuti sandaletlerin çok değişikk
sende çok tatlı olmuşsunn pembelerle

lilyum elbisen yakışmış canikom
inceciksin ne güzell
elbise ile gömlek birleşik sanırım öyle geldi sanki bana

lilyum çok şeker olmuşsun olumunekankayizsmile
oğluşun da çok tatlıı maşallah ona :asigim:
burdaki herkesciklerin bebeleri çok datlu zemuszemus

canım benim çok teşekkür ederim içten ve güzel yorumun için opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

lilyum elbisen yakışmış canikom
inceciksin ne güzell
elbise ile gömlek birleşik sanırım öyle geldi sanki bana

günaydıncım çok teşekkür ederim. Şeniz elbise ve gömlek birleşik canım gözünden kaçmamış. ne kadar dikkatlisin aklinialirimsmileaklinialirimsmile

o nasıl söz canım ya "senin kadar olamasamda" benim neyim varki
bende uyduruyorum işte sempatiksalakcinni

resim için teşekkürederim ayrıca a.s.

yakıştırıyorsun kendine tatlım sende tamam anlaştık sende bende güzel giyiniyoruz hehehekaydirigubbakcemile5

tuti pembeler çok yakışmış B&M ye katılıyorum barbi bebek gibisin maşallah :)
çoook mersi canım...
şimdi resmini gördüm sende çok şıksın cnm elbise çok güzel olmuşşş

tutii muhteşemsin kız boshayallersmile
saçlarına bayıldım

saol bebem bu arada bende sana bayıldım elbisen çok güzel ya canlı canlı yakışmış sanaa maaşallah

Tuçemmm çok tatlısın bebikim herzamnki gibi :jeyyar:
Yanlız bişi sorcam zayıfladınmı sen kuzum ohaoldumsmile

muju bebem saolllll...
bilmemki kuzum o kadar yememe rağmen belki kilo vermişimdir sabah spor yapıyoruz annemle ondandır belkim.

maix ne güzel olmuşsun nan alkisalkisalkis sırt dekoltesi mikemmelllllll ahh bi de şu saçlarına şekil versen bilmiyorumkismile
tutiiiiiiiiii pembe bi insana ancak bu kadannn yakışabilr diyorum :lepi:

teşekkür ederim balımmmmmmmmmmmmmmmmmmm...

nikommmmmmmmmmmmmmmmmmm pamuk şekerin sana kurban olsun saol tatlışım...

teşekkür ederim cnm sandaletlerimi geçen sene collezione'den almıştım bende görür görmez değişik bulmuştum hemen aldım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…