Bugün ne giydin? Çek görelim..

illa herkese içten gelmeye gelmeye, yapay kelimelerle ; '' ayyy canımm ne kadar tatlı olmuşsuun ! sen zaten her halinle güzelsin fıstığım beniiim ! '' mi yazmalıyım ? güzel bulduğum şeyleri söylediğim gibi kusurları da söyledim. arkadaş da kendince verdi cevabını. yapmacık yorum yapmak istemedim, gerçekleri söyledim. :kahve:

çarpık kelimesi ve "ayy canım nekadar tatlı olmuşsun" arasında uçurum kadar fark var...
Ne demek istediğimi anlamamışsınız sanırım.. :))) neyse uzamasın konu..

tuti harika görünüyorsun :)
tarzına bayıldım..

çarpık kelimesi ve "ayy canım nekadar tatlı olmuşsun" arasında uçurum kadar fark var...
Ne demek istediğimi anlamamışsınız sanırım.. :))) neyse uzamasın konu..

tuti harika görünüyorsun :)
tarzına bayıldım..

bence de uzanamsın.
uzatma.
herkes kendi yorumuna baksın. :nazar:

joey hayırlı olsun rejiminn
bende 3 haftadır spor salonuna gidiyorum sıkılaşıyor insan
farkı gördükçe moral oluyor
gerçi sen zaten incesin
iki kıyafette çok hoşş

teşekkür ederim canım.. inşallah devam ettirebilirim guclubacismile

naapsam meselaaabilmiyorumkismilebilmiyorumkismile

maşa yap tatlım zarar veriyor diyorsan sosisle sar saçlarını düzleştirip arasına bikaç sıra tost yapabilirsin , veya at kuyruğu topla saçını iki üç tutama ayırıp maşayla dalga yapabilirsin bunlar çok daha dinamik gösterir seni yaşın daha çok küçük çünki sakın yalnış anlama tatlım sadece birkaç öneri opuyorumnanaktan

ya hiç uğraşasım gelmiyo valla bu saçlarla...kırık dökük zaten iyice yıpratmak istemiyorum.mezuniyetten sonra kestiricem o zaman uğraşırım :)

maşa yap tatlım zarar veriyor diyorsan sosisle sar saçlarını düzleştirip arasına bikaç sıra tost yapabilirsin , veya at kuyruğu topla saçını iki üç tutama ayırıp maşayla dalga yapabilirsin bunlar çok daha dinamik gösterir seni yaşın daha çok küçük çünki sakın yalnış anlama tatlım sadece birkaç öneri opuyorumnanaktan
bu nasıl yorum ya karnımı acıktırdı delikafadulden
sosisi tost makinesinde ızgara yapar elimi yakmasın diye maşa ile tabama alır lüpletirimcokacimcoook sempatiksalakcinni

Kızlarr hepiniz harikasınızzz... :nazar:
Bi derlemede ben yapayım dedim maksat topik canlansın.
Eklemiştim bazılarını hatırlayanlar olabilir...

Geçen sene kızımın kreşteki doğum günü partisinden:

jade çok güzelsin canım ya

varya yüzünü tanımasam
işin de yönetici asistanı olmasa
fiziğine bakarak seni doğum doktorum zannederdim
onu hatırlatıyosun bana
çok severdim dktrumu :)

ya hiç uğraşasım gelmiyo valla bu saçlarla...kırık dökük zaten iyice yıpratmak istemiyorum.mezuniyetten sonra kestiricem o zaman uğraşırım :)
bu nası gençlik üşengeç sende benneyaptımki
bu nasıl yorum ya karnımı acıktırdı delikafadulden
sosisi tost makinesinde ızgara yapar elimi yakmasın diye maşa ile tabama alır lüpletirimcokacimcoook sempatiksalakcinni

niko elin değmişken bana da bi tabak yapsana kaydirigubbakcemile3

jade ilk fotonu görmemiştim ben elbisen çok yakışmış harikasın olumunekankayizsmile

jade çok güzelsin canım ya

varya yüzünü tanımasam
işin de yönetici asistanı olmasa
fiziğine bakarak seni doğum doktorum zannederdim
onu hatırlatıyosun bana
çok severdim dktrumu :)
Canım benimm teşekkürler... opuyorumnanaktan
Kimmiş drun bak merak ettim şimdi ...
Sanki nerden tanıycaksam
ama ist ya o bakımdan yanii.Bide çalışmışlığım var bi çok hastanede

bu nası gençlik üşengeç sende benneyaptımki

niko elin değmişken bana da bi tabak yapsana kaydirigubbakcemile3

jade ilk fotonu görmemiştim ben elbisen çok yakışmış harikasın olumunekankayizsmile

saol canım opuyorumnanaktan
İlk resim derken bluzu kastettin galiba

Canım benimm teşekkürler... opuyorumnanaktan
Kimmiş drun bak merak ettim şimdi ...
Sanki nerden tanıycaksam
ama ist ya o bakımdan yanii.Bide çalışmışlığım var bi çok hastanede

Avrupa şafak hastanesindeydi en son
"İNCİ ÖZ" " dü dktrumun adı
fiziğini çok benzettim ona
onunda fiziği çok güzeldi ve çok şık giyinirdi bayanssulusmile

kimse canım cicim harika olmuşsun yazsaydın demedi sana, sadece biraz daha üsturuplu konuşman konusunda onlarda tıpkı senin gibi yampacık olmayıp gerçekleri yazdılar sana cevap olarak... Bu arada bendende cevabını aldığına göre sorun yok demektir hee eğer gözünle görmek istiyorsan senin deyimince çarpıkmıyım değilmiyim diye hala soru işareti varsa ve cevabım seni tatmin etmediyse buyur birde şunlara bak

http://www.kadinlarkulubu.com/kadinlar-hamami/352802-bugun-giydin-cek-gorelim-585.html#post13347545

http://www.kadinlarkulubu.com/kadinlar-hamami/352802-bugun-giydin-cek-gorelim-554.html#post13293266

http://www.kadinlarkulubu.com/kadinlar-hamami/352802-bugun-giydin-cek-gorelim-519.html#post13254773

http://www.kadinlarkulubu.com/kadinlar-hamami/352802-bugun-giydin-cek-gorelim-492.html#post13204989

http://www.kadinlarkulubu.com/kadinlar-hamami/352802-bugun-giydin-cek-gorelim-476.html#post13183038

http://www.kadinlarkulubu.com/kadinlar-hamami/352802-bugun-giydin-cek-gorelim-457.html#post13163728

uzatmayalım istersen!!!!!! umarım tatmin olmuştursun....

Not: Arkadaşlar sayfayı işgal edip konuyu dağıttığım için herbirinizden özür diliyorum ama sus sus bi yere kadar yaniii arkadaş gerçekleri söylemiş çarpıkmışım buyursun görsün bakalım belki tatmin olur böylelikle..

sen ne kadar da kafaya taktın bunu böyle. :kahve:
nedir bu kendini ispatlama çabası :nazar:
bu fotoğrafları koyduğun iyi oldu a.s
gerçekten tatmin oldum bir kez daha gördüm gerçeği :roflol:

canın sıkılıyor ve eğlence arıyorsun sanırım ama yanlış adrestesin güzelim.. neyse gereken cevabı ilgililer sana vericektir ben sadece izlmedeyim seni.... şimdi dilediğince yazmaya devam et :)

sen ne kadar da kafaya taktın bunu böyle. :kahve:
nedir bu kendini ispatlama çabası :nazar:
bu fotoğrafları koyduğun iyi oldu a.s
gerçekten tatmin oldum bir kez daha gördüm gerçeği :roflol:

ilahi yani 6 mesajlık üyesin bula bula gamzenin çarpık bacağınımı buldun yorum yapacak :roflol:başka bişey dikkatini çekmedimi yada kasıtlımı yapıyosun acabaCADIARZU

gamze seni bende eleştirmiştim canım ama aynı resimleri koyduğun içindi yani yoksa senle bi alıp veremedğim yok fiziğin güzel bacakların çarpık falan değil gören görüyo zaten söylemeye gerek yok:kahve:

X