Bugün ne giydin? Çek görelim..

hakkını yememek lazım hatunun bacakları süper çarpık marpık değil sempatiksalakcinni
melikoş topic seni özlediii opuyorumnanaktan

melikecimmm hehhh şöyleee yaaa hoşgeldinnnnn kurabiyemmmmmmm :))))) ayrıcaa teşekkür ederimdeeeeee ('',)

Twety şekeriiiii mersiii diyorummmmm vee evet sen gördün bacım bacaklarımı çarpık olmadığımın belgesini biliyorsunnn :))))

işte böyle a.s.
aynen devam melikecim :lepi:

hakkını yememek lazım hatunun bacakları süper çarpık marpık değil sempatiksalakcinni
melikoş topic seni özlediii opuyorumnanaktan

melikecimmm hehhh şöyleee yaaa hoşgeldinnnnn kurabiyemmmmmmm :))))) ayrıcaa teşekkür ederimdeeeeee ('',)

Twety şekeriiiii mersiii diyorummmmm vee evet sen gördün bacım bacaklarımı çarpık olmadığımın belgesini biliyorsunnn :))))

olumunekankayizsmile Şeniz Şeniz Şeniz

hayırlı akşamlar güzel hatunlar....
basta songül ablama ;
B&M'cime
Tutici'me
nikoncu'ma
tweetyci'me
gnydıncı'ma
aslıcı'ma
gamzeci'me
melisci'me
ayburcu'ma ve diger özelden msj atan tüm canlarıma sonsuz tesekkür ederimmm iyiki varsınız ve iyiki tanımışım sizin gibi dostlarım oldugu için gurur duyuyorum canlarım allah bin kere razı olsun sizlerdena.s.a.s.a.s.a.s.a.s.
sendende kuzuzum benimmŞeniz

günaydın güzel hatunlar sositososito

sabahın ilk resmi benden olsun

945.jpg

bu da dün rejime başlayan bendenizin spor yaparkenki hali...

965.jpg

Son düzenleme:
joey sanırım sahildesin,bende çok yürürüm orada,spor yaparım,çok severim orayı...
ayrıca yeşil ve siyah uyumlu kıyafetin ve kolyen çok hoşuma gitti... boshayallersmile

joey sanırım sahildesin,bende çok yürürüm orada,spor yaparım,çok severim orayı...
ayrıca yeşil ve siyah uyumlu kıyafetin ve kolyen çok hoşuma gitti... boshayallersmile

teşekkür ederim canım a.s evet sahildeydim. mithatpaşa meslek lisesine kadar yürüdük arkadaşımla, orda aletleri kullandık, ordan gerisin geriye eve yürüdük. haftada 3 gün çıkmayı planlıyorum ama bakalım ne kadar istikrarlı olabileceğim kaydirigubbakcemile3

ya boyum var diye pek çaktırmıyorum ama 63 kiloyum arkadaşlar :sinifsinif: 59 olmam lazım...

joey bende senin gibi olmak istiyorum
bi 58-60 olsam :)))

bu arada yeşil badin güzelmiş :)

teşekkür ederim kızlar... 59 olayım bırakıcam valla, fazlasında gözüm yok bilmiyorumkismile

JOEY pek sporluk bi fizikgöremedim sende ama sölediğin gibi kot giyince yanlardan fırlıyor o sorun bendede var şuanda ne yapacam bilmiyorum spor yapmayada hiç vaktim yok. sen yapabiliyosun ne mutlu sana

aslında hiç sportif biri değilim. yorgun argın eve gelip, kanepeye yayılmak en büyük hobim kaydirigubbakcemile3 bu sefer çok gaza geldim diye başladım spora ama inşallah istikrarlı bir şekilde yapabilirim..

joey canim sen nerene rejim yapiyorsun..cok hos ficudun varaklinialirimsmile
ben senin kadar olsam varya yerimden bile kalkmamkaydirigubbakcemile3

X