Bugün ne giydin? Çek görelim..

gnydn64 ve aybur34
Canlarım ikinizede çok teşekkür ederim canlarım...kaydirigubbakcemile2

ayburum genellememi yaptin ?? yoksa sizli bizli olupta araya mesafemi koydun kizz dayanamam yapma böleee boshayallersmile
gnyd64 tesekkürler cnm

ayakkabı olayınımı diyosun canım ben o olayı en çok düşte merak ediyodum genellikle odasında foto çekildiği için
mesela bgn bende ayakkabılı çekildim koridorda sonrasında hemen siliverdim
ben seninle hiç araya mesafe koyarmıyım hastayım senin kombinlere bide oğluşuna:1hug:

ayburum yanlis anladik sanirim ayakkabi olayina degil fiziklerinizi nasil koruyorsunuz felan demisin galiba... ama birazcik karisik anlattim ben sana :)) sen en iyisi unut yazdiklarimi canimmm
cok spor ve tatli gözüküyorsun her zaman söylüyorum kapalilarda spor cok hosuma gidiyor, genclere cok yakisiyor bu tarz...

hihihiiiikaydirigubbakcemile3 şimdi anladım canım enim jeton biraz köşeli:uhm: valla sen ve senin gibi bi çok arkadaşımın fiziğine hayranım yeni anne olmalarına rağmen orda genelleme yaparak size yazdım a.s vereliniortakbende genelde spor giyinenlerdenim en çok onda kendimi rahat hissediyorum beğenmene sevindim:asigim:

teşekkür ederim canm sağol :lepi:

sağol cnm

ayy çok sağolun teşekkür ederim çok mtlu oldum bir an yaw kaydirigubbakcemile5opuyorumnanaktan

ipek mi bilmem ama ben elbiseni çok beğendim zemuszemus
rengi modeli havası çok güzel sana da çok yakışmış Şeniz

Ayakkabı ile gezdiğimi sanmayın yıkandıkça ayakkabılarım evde de giyiyorum bazen:)
atletin çok güzelmiş düş
ne giysen yakışıyo sana daolumunekankayizsmile
gelin makyajı yarışmasında seni tanıyamadım çok daha farklı geliyordun bana
güzel kızsınzemuszemus

buda benden olsun
[/url][/IMG]
yeni aldığın eşarbını mı taktın gülüm:asigim:
çok yakışmış bebeğime güle güle kullan Şeniz
çantan yine çok güzelmiş, trençkotunu çokbeğeniyorum canımm :jeyyar:

canim cok tsk ederim sende cok hos giymisin kombinin cok güzel fiziginde

lilyum maşşallah sana bide oğluşun varmış yeleğini çok beğendim:lepi:

lilyum fıstık gibisin maşallah

hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. çok tatlısınız ya. çok pozitifsiniz. öpüyorum topikteki herkesi opuyorumnanaktanopuyorumnanaktana.s.

düş çok güzel bir bayansın. ve ne giysen yakışıyor. bugün giydiklerinde çok uyumlu ve çok hoşaklinialirimsmile

aybur34 kıyafetin çok yakışmış. LV eşarp ayrı bir hava katmış sölemeden geçemedim bayanssulusmileopuyorumnanaktan

denizve mehtap elbise resimlerden çok güzel görünüyo yakışmışta. dışarda rahatlıkla giyilebilir bence.:içelim:

teşekkürler cnm hihoyyyt

teşekkürler :):)kaydirigubbakcemile2

bugün ben ve kızım ,okula giderken ....
ayrıntıları ile eklemek durumunda kaldım ,flaştan bişi görünmüyordu ,kapatınca da kapkara çıkıyordu sempatiksalakcinni

pandoracagim kizinda sende süpersiniz, ne kadar incesin sen yaa, basindaki ve ayakkabilarinda uyum icinde sade ama güzel

Ayakkabı ile gezdiğimi sanmayın yıkandıkça ayakkabılarım evde de giyiyorum bazen:)

Harikasın yine düşcüm.
Çok sade çok kibar çok çok çok güzel... alkisalkisalkis
Yine tebrik koydum sana kaydirigubbakcemile3
Kim beğenmiyormuşş seni hıhhh :umursamaz: onlar fesatlığındandır...
Birde badini nerden aldın canım bende bulurmuyum acep bağada olurmukii benneyaptımki

ayrıntıları ile eklemek durumunda kaldım ,flaştan bişi görünmüyordu ,kapatınca da kapkara çıkıyordu sempatiksalakcinni

Allahım ana-kızmı dersin abla-kardeşmi
Canım sende kilomu verdin benim gibi iyice zayıflamış gördüm seni...
Kızında çok tatlıı yerim o güleç yüzlü prensesi... Şeniz
Ayakkabı ve bant detayın çok hoşş

pandora detaylardaki uyum felan çok şık olmuşsun makyaş kralıçamopuyorumnanaktan
kızın da çok tatlı maşallahopuyorumnanaktan
onun ayakkabı çanta uyumunu yesinlerzemuszemus

ışte bennnn bayanssulusmile yeleğimin sırt detayı daha güzel ama onu çekmek aklıma gelmemiş kaydirigubbakcemile2

Son düzenleme:
selayhus -jade nikoncan ,çok tşk ederim kızlar olumunekankayizsmile
bantla dışarı çıkarken zorlandım ,ilk kez kullandım,tuhaf hissetim kendimi ....kaydirigubbakcemile
ama alıştım sonra...

jade canım aynı kilodayım uzak çekim ya belki ondan daha zayıf duruşum ...
bu arada geçmişe bakamdım acelem var ,,,dönücem...yerimseniben

şimdiden tşk ler herkese...

Ahanda benim tarzım ...converse üste atlet tarzı ürünler... Canım o üstündeki de koton dan sanırm düngördüm sanki kotonda onu. Ayrıca o güselim yüzüne ne gizledin cimcime

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…