Bugün ne giydin? Çek görelim..

b&m fiziğin güzelmiş cnm,alımlıda duruyosun yaniiboshayallersmile
susu çok sevimli çıkmışsın,fizikte süper
aşkito cnm yaa hiç çocuk doğurmuş gibi değilsin,maşallah diyorum sana
şebnemmm keşke görebilseydim resmini.mafoldumben..çok merak ettim yaa

............susu.............
canım çok tatlısın.üsütnü çok beğendim.şaçlarında çok güzel. nasıl uzatıyosunuz okadar yaw boshayallersmile

...............frosythia...............
çok hoş olmuşssunuz ama bende ayakkabıalrı pek beğenmedim bilmiyorumkismile

..............lilyum.................
çok rahat ama şıksın a.s

b&m senin bebişin mi var? manken gibisin kız nasıl ne zaman cocuk dogurdun selayhusta oyle bende cocuk dogurduktan sonra boyle sızın gıbı olamazsam kıyametı koparırımm:)moru cok severım:)

evet canım bebim 2 yaşında bi oğlum var
aslında bünyeme göre pek manken gibi bi hamilelik geçirmedim ama doğumdan sonra çok hızlı kilo verdim
yine bünyemlemle alakalı
senin fiziğini hiç görmedim ama zayıfsan öyle çok kilolu kalmazsın
ben biraz kilom kalsın diye yakınıyodum sempatiksalakcinni kalamdı sırnaşık şey

bu arada moru ben accayip severim aşığım mora ve pembeye sempatiksalakcinni

b&m fiziğin güzelmiş cnm,alımlıda duruyosun yaniiboshayallersmile
çok teşekkürederim canıma.s.

aslıcımmm cok şık çok seker olmuşsun canımcım çok begendim yine seni kuzusumopuyorumnanaktan

barbimmm yine çok güzel olmuşsun yaaaaa çok begeniyom seniiiiiiopuyorumnanaktan

yine herkes cok iyi giyinmis ama benim favorilerim:
dus mukemmel otesi
jade inceciksin giydiklerinde cok yakismis.
B&M sahanesin siyah takim harika gorunuyor uzerinde
aslihasan giydiklerin cok yakismis

teşekkür ederim canlarımmmmm benimmm beyenmenize sevindimmm opuyorumnanaktan

..............lilyum.................
çok rahat ama şıksın a.s

B&M canım çok teşekkür ederim. bu tarz giyinmeyi seviyorum.
seninde tarzın çok hoş giydiğin kıyafetleri çok güzel taşyosun.opuyorumnanaktan dün gece baya inceledim ben sizleri. hepiniz çok güzelsiniz ve şıkır şıkırsınız kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

fiziğinde çok güzel kot çok yakışmış
artık söylemeyede çekiniyorum babet gördümmü gözlerim :1shok: böyle oluyo kaydirigubbakcemile

ayrıca teşekkürederim ,ya ben de tam tersi ince olduğum için kıyafetlerin yakışmadığını düşürdüm sempatiksalakcinni moral oluyo
gerçi 4 kilo aldım keyfim yerinde şimdi sempatiksalakcinnisempatiksalakcinnisempatiksalakcinni
:roflol::roflol::roflol:

teşekkür ederim beğendiğine sevindim opuyorumnanaktan
sadece senin değil benimde öle oluyo gözlerim babet görünce. içimden fırlayıp o babetlere sahip olasım geliyo inan kaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

yakışmadığını hiç ama hiç düşünme kapalı olarak giyim tarzın çok güzel. kıyafetlere eşarplarını ve aksesuarlarını acayip güzel uydurmuşsun bütün resimlerde. gördüm yani kaçmadı gözümden zerafetin zemuszemusopuyorumnanaktan

bugun ben ben..güya göz makyajinida göstereyim dedim ama gözükmüyor
ilarzum egerki görürsen bugun eyelineri taaa ic tarafa bile sürdüm sana bakipta :)

Son düzenleme:
bugun ben ben..güya göz makyajinida göstereyim dedim ama gözükmüyor
ilarzum egerki görürsen bugun eyelineri taaa ic tarafa bile sürdüm sana bakipta :)

kahveçekirdeği gözüne hayrane canım

öncelikle yapa yapa elin alışacak daha amatörsün bilin. evet böyle içine doğru çekmen güzel olmuş. biraz daha düz çekmeye çalış ve kuyruğu da sevgilim kredi kartı ile çekmeyi dene benim öyle bir videom var yardımcı olabilir sana bu konuda. kirpiklerin kısa sanırsam ya da rimel sürmedin. kirpiklerine bir kat rimel sürdükten sonra koy renkli bir far veya oudra ile allık fırçası ile pohpohlama yap. sonra ikinci katı sür. daha gür uzun ve kolay sürüldüğünü göreceksin şekerparem.

bugün yine çok güzelsin çıtır annemmmboshayallersmile

merhaba kızlar bende bugün böyleydimmm bayanssulusmile

buda bugünkü yaptığım gömleğime uymlu göz makyajım bayanssulusmile

askito cok hos olmussun canim babetlerin deichmann danmi??sen almanyadasin galiba bir kac yerde rastlanmistim mesajlarina ordan aklimda kalmis :uhm:yada karistiriyormuyum bilmiyorumkismile

secilcim sende yine çok şeker olmuşsun bitanem ayrıca makyajında cok hoş olmuş kuzusumopuyorumnanaktan

teşekkür ederim kızlarrr , selayhus üstümdeki pembe ve mavili olan birleşik cnm gamyoncuiremsu

ahh ahhh işte ayakkabı konusu mecburıyet dün biraz sefilleri de oynayınca mecburen bulabilecegım en ucuz ayakkabılerdan birini almak zorunda kaldım topuklu facıasından sonra :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…