Bugün ne giydin? Çek görelim..

veyyyy
tivityyy
ilk pozun çok hoş :))
mor elbiseni çok beğendimm çok yakışmışşş

URL=http://img708.imageshack.us/i/dsc00450k.jpg/]
dsc00450k.jpg
[/URL]
bu da bugünkü ben :) epeydir eklemiyodum

selam yavrular napiyorsunuz bi bakiiim :)
aybur34 canim üzerindeki ceket cok hos sanirsam adil isiktandi... xzgidede görmüstüm ondada cok hosuma gitmisti, pozunda cok dinamik ...
tweetyhosum ilk pozun cok kiskirtici :))) hos sade kiyafetlerin ama cok hosuma gittiler..yakismisbebek
ama elbisen üzerine cok bol durmus canim ,bide gecenlerde fazlam var demisin sasirdim :KK70::KK70: nerde kiz senin fazlan:)
okypete sadece yüzünü görmüstüm simiye kadar gözlerin cok hosuma gitmisti, o yüz simdi vucutla ve kiyafetlerle cok hos olmus , ikinizde SIKIR SIKIR ve bir okadarda bakimlisiniz..

veyyyy
tivityyy
ilk pozun çok hoş :))
mor elbiseni çok beğendimm çok yakışmışşş

aybur34 canim üzerindeki ceket cok hos sanirsam adil isiktandi... xzgidede görmüstüm ondada cok hosuma gitmisti, pozunda cok dinamik ...
tweetyhosum ilk pozun cok kiskirtici :))) hos sade kiyafetlerin ama cok hosuma gittiler..yakismisbebek
ama elbisen üzerine cok bol durmus canim ,bide gecenlerde fazlam var demisin sasirdim :KK70::KK70: nerde kiz senin fazlan:)
okypete sadece yüzünü görmüstüm simiye kadar gözlerin cok hosuma gitmisti, o yüz simdi vucutla ve kiyafetlerle cok hos olmus , ikinizde SIKIR SIKIR ve bir okadarda bakimlisiniz..

BM mersi bayanssulusmile selayım elbisenin modeli öyle bebemmm bol kesim olumunekankayizsmile fazlalık birazcık göbüşte kız sinir ediyor beni bilmiyorumkismile yaz geliyo denize gircez peynir gibi olmamak için solaryuma gittim haftasonu hazırlıklara başladım yaz yaklaştıkça strese giriyorum eritmem gerek eyvahedigeldismile

kız gamze yine karıştırmışsın ortalığı kaydirigubbakcemile3 valla sayfa çok ilerlemiş görebildiklerim;
joey eteğinin rengi çok tatlı canım kombinini beğendim
zoia hoş olmuşsun yaz geldi artık renkli giyin kız yanmadın mı bugün hihoyyyt
okypete birbirimizden hoşlaşmasaktakaydirigubbakcemile3 yorum yapmadan geçmek istemedim tarzın çok hoş sanada yakışmış beğendim
neriman sende çok hoş çıkmışsın ayrıca resim enteresan çok hoşuma gitti kaydirigubbakcemile3

teşekkürler selayhus..
kız gamze yine karıştırmışsın ortalığı kaydirigubbakcemile3 valla sayfa çok ilerlemiş görebildiklerim;
joey eteğinin rengi çok tatlı canım kombinini beğendim
zoia hoş olmuşsun yaz geldi artık renkli giyin kız yanmadın mı bugün hihoyyyt
okypete birbirimizden hoşlaşmasaktakaydirigubbakcemile3 yorum yapmadan geçmek istemedim tarzın çok hoş sanada yakışmış beğendim neriman sende çok hoş çıkmışsın ayrıca resim enteresan çok hoşuma gitti kaydirigubbakcemile3

anam ne sevilmeyen hatunum ben. aslında pambuk gibiyim:)

güzel sözlerine teşekkür ederim
seninde bu son kıyafetlerin çok hoş...

[B]zoia çok hoş olmuşsun özlettin kendini
selayhusum ceketim xside nin o zaman tatildeydim yaa ondan dinamik görünüyom
twety ikinci kombinini daha çok beğendim
[/B]

iregiz canimin ici cok hos gözüküyorsun, bugunde söyledigim gibi üstündeki tsört hosuma gitti bakalim bulabilirsem bende alirim ayni renk veya farklisindan
neriman34 hala bulamadinmi kiz baska renk bonelerden vazgecememisin canim hala , yeni kapanmana ragmen yakistiriyorsun ama
twetty canim pilates yap mesela hundert hareketi pilateste birebir :)) hava atiim cok biliyor gibi 2 günden beri yapan birisi olaraktan hihoyyyt
zoia seninde kombinin hos duruyor cnm

Son düzenleme:
okypeteeeeeeeeeeeeeeeeee ba-yıl-dım Şeniz gizemli bi güzelliğin olduğunu biliyodum çok tatlı çıkmışsınız 41 kere maşallah :nazar:

bu da pazartesi sendromuna girmiş demonti modeli,kusura kalmayın yaka paça dağılmış mecalim yok :gitme:

5412.jpg

pantolon kahverengi bu arada

okypeteçok güzelsin saçlarına bayıldım
b&m eşarbın sen oğlun süpersiniz
aybur ceketinin pembesinden bende var annecim almış.sende çok güzelsin ve uyumlusun

Selayhus cnm ah keşke yakışsada renkli bıone taksam..ama yakışmıyokiakannehir
twetty84 cnm teşekkür ederim kk nın fıstıkıa.s.

kıslar iş çıkışı kardeşim ve annemle alışverişe giderkene..annemin eline tutuşturdum telefonu hemen çek akşam kk ya koymam lazım dedimkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
ama kardeşim saolsun sanki kaçıcakmışım gibi sımsıkı kolumdan tuttu:eek:lmaz::eek:lmaz:
velhasıl beğenmeniz dileğiylehihoyyyt

]"][/URL]

demothy canim renk uyumun sen süpersiniz , cok incecik cikmisin bu resimde

neriman34canim bu coook hosuma gitti, cok yakismis

Son düzenleme:
demothy canim renk uyumun sen süpersiniz , cok incecik cikmisin bu resimde

neriman34canim bu coook hosuma gitti, cok yakismis

selayhus beğendiğine sevindima.s.ama üzerimdeki o mavibeyaz tunik eve gelince yırtıldımafoldumbenmafoldumbenacayip moralim bozuldu.çokk seviyodum onumafoldumbensenağlama

X