Bugün ne giydin? Çek görelim..

bişey değil tatlım, nacizane fikrim, rengarenk hepsi bi arada değil ama renkli giyin derim, annen gibi konuştum ama dimi -tatlicadiarzu-

estağfurullah tatlım, benim bir ara siyah takıntım vardı burda herkes çıkar artık şu siyahı dedi ve kurtuldum siyahlıktan ee rengarenklilileğe girelim bakalım azcıkkk aslında iyi oluyor düşünceleriniz fikirleniz böylelikle daha güzel giyinmeye başlıyorumm e kiloda aldımm kaydirigubbakcemile3

siyah ve beyaz pek fark yok kaydirigubbakcemile3
hani renk renk sevmiyosan da yined düz renkler , cıvıl cıvıl sevmiyosanda pastel renkler deneyebilirsin
bebe mavisi ,açık tatlı yeşil,pudra pembesi vs vs ,

yok yok bi sen sevinmiyosun bende kilo alınca seviniyorum sempatiksalakcinni 4 kilo almışım :dance:

benim için yazdıklarına da teşekkürederimyerimseniben
bende sivri yüksek topuzlardan ve ucu sivri yapılmış bağlama şeklinden hiç hoşlanmıyorum lmaz: hoş durmuyo
napalım herkesin tarzı kaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
B&M cim çok güzel kombine etmişsin kolyende çok yakışmış maşallah diyeyim
çok teşekkürederim canım a.s. güzel yorumun için

Çok hoş ya Şeniz

Kolyene bayıldım eşarpla uyumu harika..

Buara eşarplarının markasını öğrenebilirmiyim :icecream:

çok saol canım a.s.
aslında kolye takma alışkanlığım yoktur ama arada kullanmak iyi oluyo renk katıyo

Kolyem kendi emeğim bilmiyorumkismile tığ ile zincir çekerek boncukları dizdim
kolay oluyo deneyin derim kızlar sempatiksalakcinni

eşarbım GUCCİ canım ama orjinal değil kaydirigubbakcemile3 sempatiksalakcinni

Anladım ne farkı var sanki orjinalinle çakma arasında dimi sempatiksalakcinni

Buara yüzüğünü şimdi farkettim...O da hoşmuş

Bu tip gömlekler çok klas duruyor kapalı bayanlarda bence kaydirigubbakcemile2

fiyat farkı var önce
orjinali sanırım 100 -200 dolar felan, değişiyo
böylesi 40 tl den başlıyo 80 e kadar var aklinialirimsmile

birde malında fark vardır orjinali daha bi kalın ve saf ipek
bende olan twil ipek mirmirmirmir

valla eşarpta öle takıntım yoktur, ki aksine orjinaline okadar para vermem .yazık günah

yüzüğümün her rengi var
meşur çarşamba pazarındna almıştım sempatiksalakcinni fatihten

teşekküreler canım :asigim:

Son düzenleme:
yaz geliyor ip askılılar çok rahat, çok kloş olmayan modeller çok zarif ve şık duruyor, size tavsiyem :asigim:

B&M kız sende pek güzel böle hanım hanımcık giyiniyorsun, ip askılı elbiseleri üzerine beyaz kısa ince astarsız bi ceket alarak giyinebilirsiniz çok şık olur :1rolleyes:

B&M kız sende pek güzel böle hanım hanımcık giyiniyorsun, ip askılı elbiseleri üzerine beyaz kısa ince astarsız bi ceket alarak giyinebilirsiniz çok şık olur :1rolleyes:

teşekkürederim canıma.s.
günlük olarak ceket giymek pek tarzım değil rahat olamııyorum elbisede aynı şekilde
dışarı çıkarken zaten pardesü giydiğim için içine badi yada gömlek daha rahat oluyo:smiley-cool:

B&M, çok şık olmuşsun gerçekten.
Başörtünü bende çok beğendim.
Kolyen de çok hoş.

teşekkürederim canım
aramızda aklinialirimsmile kalsın bende çok seviyorum bu eşarbımı baya kullanıyorum,eskiycek diyede korkuyorum kaydirigubbakcemile3
pembeyi çok sevdiğim için eşarplarımın yarısı pembe bilmiyorumkismile sempatiksalakcinni

[B]xzgi çok teşekkür ederim sende çok hoş giyiniyosun bu arada iyileşmene çok sevindim
selayhusum ben senin kadar gezemiyomki ben daha avrupaya açılmadan sen kıtalar arası gittin bu arada nihallerin balayı gemisi tatilin nasıl süper geçmiştir
aslıhasanım çok teşekkür ederim önceleri seni daha sık görürdük
[/B]

hım tabi tercih, tabi ki sen nasıl rahat ediyorsan öyle giy canım kaydirigubbakcemile3 herkes rahat ettiği şekilde giyinsin :asigim:

kızlar öncelikle meraba..farkettimki bayadır resim eklemiyorumkaydirigubbakcemile3 şöylebi sayfalara göz attım,maşallah gene çok güzelsiniz..ay ne giyseniz yakışıyo kızlaropuyorumnanaktanbende dün böyleydim..resim bulanık ama seçilmiycek gibi değil..umarım beğenirsiniz:asigim:

]"]http://
[/URL]

Fıstıklar çok tatlısınızzz, aybuş seni spor ve daha bi değişik gördüm nedense acaip güzel geldi bu kombin gözüme...

Buda Benden Olsun Nasılımmmmm kaydirigubbakcemile3

Eller Havayaaa Şapppyyyy -tatlicadiarzu-:sm_cool:

Kim Çekmişse Güzel Çekmiş Şekerim kaydirigubbakcemile3

maix kemerine taktığın şeyi ve manzaranı çook beğendimm

seloşum gizli asortiklerdenmişsinde haberimiz yokmuş laa, selimciğimle sen çok tatlısınız:))

eurodebeta makkajına özellikle bayıldım, kıyafetlerinde çok hoş..

belinaycımm artık manzaraya yorum yapcam, çünkü geçen kıyafetinin hemen hemen aynısını giymişsin, ordaki yorumumda çok hoş olduğunu söylemiştim zati...
bize kısa çaplı bir bodrum turu yaptırdığın için çook tşk ederim, yazın inşşallah bende ordayım ..

ezgimm tarzsın kızım ya tarz...

bm eşarpların çokkk hoş kuzummmm, süpersinnnnn

ayburcum bittim ciddi anlamda kıyafetine bittim çok asilllll

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…