Bugün ne giydin? Çek görelim..

yaz geliyor ip askılılar çok rahat, çok kloş olmayan modeller çok zarif ve şık duruyor, size tavsiyem :asigim:

bak tatlım bu geçen sene yazdan kalma cıvıl cıvıl renkli halim kaydirigubbakcemile3

2855.jpg

145b7712.bmp

61d8e96d.bmp

711750ed.bmp

untitledhghgfh.bmp.html

Son düzenleme:
barbivekenim moda ikoncanımız beni beğendi yuppi zemuszemus:kedi:
neriman34 fiziğinin maşşallahı var ne giysen yakışır çokta güzel yüz hatların var keşke eşarbın tek renk olsaymış
a.s

-------------------neriman34---------------
canım üsütndeki çok şık çok beğendim ama beyaz badi onu biraz basitleştirmiş
siyah badi daha uygun olurdu sanki içinde siyahta var çünki
altınada siyah bi pantolon
ayburun dediği gibi eşarbında daha düz olabilirdi bilmiyorumkismile

Son düzenleme:
barbivekenim moda ikoncanımız beni beğendi yuppi zemuszemus:kedi:
neriman34 fiziğinin maşşallahı var ne giysen yakışır çokta güzel yüz hatların var keşke eşarbın tek renk olsaymış
a.s

aybur34 çok naziksin,teşekkür ederim:asigim:eşarp konusunda bende tereddüt ettim..tek renkte takamıyorum..acaba şöyle cıvıl cıvıl az renkli bi eşarp taksam dahamı güzel olur diyed edüşündüm..bilmiyorumkismile

cnm teşekkür ederim:kedi:üstümdeki blero gibi çıkmış ama aslında badinin üstüne giydim buluzukaydirigubbakcemile3karar veremedim yalnız acaba içine grimi giysem beyazmı???gri çok boğar diye düşüdümkaydirigubbakcemile

a öyle görünüyor, e süper fikir böyle giymek, ben hiç akıl etmemiştin valla :)

neriman 34üm kıyafetlerin ayrı ayrı çok şık ama bir arada olmamış göz yoruyo senin daha şık kombinlerini gördüğüm için belirtiyorum canım
bende tek renk takamıyanlardandım ama takınca alışıyo insan

neriman 34üm kıyafetlerin ayrı ayrı çok şık ama bir arada olmamış göz yoruyo senin daha şık kombinlerini gördüğüm için belirtiyorum canım
bende tek renk takamıyanlardandım ama takınca alışıyo insan

cnm ya yakında erkek arkadaşım gelicek..onun için almıştım..ne bilim aslında gri pantolonla fena durmadıda,içine badi ve eşarp uyduramadım..zamanımda azkaldı..bu kıyafeti nası hareketlendirebilrim sencemafoldumben

cnm ya yakında erkek arkadaşım gelicek..onun için almıştım..ne bilim aslında gri pantolonla fena durmadıda,içine badi ve eşarp uyduramadım..zamanımda azkaldı..bu kıyafeti nası hareketlendirebilrim sencemafoldumben

benim önerimi bi dene bakalımbilmiyorumkismile

kankaa vermiyoo elini yahuuu kaydirigubbakcemile3 acaba kim çektiiiii sarışın bi dilber olabilirmikiiiiiii kaydirigubbakcemile3

Ayhhh Kanka Yaa :kedi:

bak tatlım bu geçen sene yazdan kalma cıvıl cıvıl renkli halim kaydirigubbakcemile3

2855.jpg

145b7712.bmp

61d8e96d.bmp

711750ed.bmp

untitledhghgfh.bmp.html

Anca oranı buranı aç zaten kötükedihüso

Yediğini inkar eden hatun seni -tatlicadiarzu-

Her Şekilde Harikasın kankaaa :lepi:

belinaycım sen ya kendini çok seven birisisin yada hiç sevmeyen biri...boshayallersmile

Ayhhh Kanka Yaa :kedi:

Anca oranı buranı aç zaten kötükedihüso

Yediğini inkar eden hatun seni -tatlicadiarzu-

Her Şekilde Harikasın kankaaa :lepi:

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 kanka sen biliyon gördün dün neler neler yediğimiiii senden sonrada hala devam ettim yemeyeee öküz oturdu böğrümee nerdeyseeee kaydirigubbakcemile3 kıskanma kızım fiziğimiiiiii kaydirigubbakcemile3 ben senin saçalrını gülüşünü gözlerini ses tonunu kıskanıyormuyumm heleki aşkınızı kıskanıyormuyummm naniknanik

bugüne dek kaçırmadılar be tatlişimmaklinialirimsmile​

sen beğenmemişsindir, öyle olunca korkarlar, senin de gönlün olunca olur, inan kısmet kim ne zaman olacağını bilemiyorsun, güzel kızsın evelallah, seni istemiycek erkeğin bilki bi zoru var, kendine iyi bak hep böyle canımcım bayanssulusmile

huhuu resim yokmu hatunlar başka yaa

BARBııBEBıŞ

DEMOTHY

PONUS

AŞKıTO

ıLARZU

DÜŞ

MOON

CENNETKOKULUM

JADE

TUTı

SELAYHUS