Bugün ne giydin? Çek görelim..

Allahım aşığım o gülen surata opuyorumnanaktan
anasını iregiz teyzesini görmüyor gözüm
büyük bir istekle o yumiyum yanaklarını ısırmak istiyorummm Şeniz Şeniz

aaşkitom çizmeli kolye küpe takımını ve ceketini çok beğendimmm
bencede kemersiz kullan bu kombinini

yorum yapmadan geçemedim çok şık olmuşsunuz ve ayakkabılarınız çok güzela.s

çook tşkler cnm

teşekkür ederiz aşkitoyla biz toprağız ztn, gözüne trakyalılar takılıyo o zaman aklinialirimsmile

ben buraya koymadım canım
bugün ne giydinin çotanak kızlarına birkaç akkabı eklemiştim
onlardanmı bahsediyorsun ??

ciddimisin?? bak eğer ciddiysen ben hemen sipariş verim

peki cnm a.s

barbi bayıldım sna a dan z ye mikemmelsin :))
kemerin nekadan güsell akkabılarında ölee herbişeyin çok hoşuma gittiii maşallahhh sana

belinayim üstündekinin aynisi bendede var gecen yil heves edip almistim beyaz pantalonla kombin ettim ben 2 sefer giyindim ama sonra kaldirdim .. isteyen olursa verebilirim

belinayim üstündekinin aynisi bendede var gecen yil heves edip almistim beyaz pantalonla kombin ettim ben 2 sefer giyindim ama sonra kaldirdim .. isteyen olursa verebilirim

beyaz pantalon deme aşkım yaaaa varyaa yana döne beyaz pantalon aradım buraya gelmeden önce ama hepsi içi gösteriyordu, kot beyaz pantalon aradım onunda bedenini bulamadım bu arada dün burda biraz hava kapalıydı bulutlu gibiydi sonra açtı ve bak sonrasında böyleydimm

o zaman bana özelden fiyat ve iletişim bilgisi verirsen çoook memnun olurum ben özel msj henüz atamıyrum...senağlama

AŞKİTOM ÇOK şıksın canım herzamanki gibi bayanssulusmile
sürekli bi başka kombinasyonla çıkıyosun gözüm gönlüm açılıyooo !!!!
badini kolyeni ve ceketini çok beğendim
kemer düz taba rengi olabilirdi

bugün böyleyim bende....

puantiyeli pabuçlarımmm bayanssulusmile

eyfer kuleli tshırtummm aklinialirimsmile

eteğim ve kemerimin modeli kaydirigubbakcemile2

bunlarda yüzüklerim :lepi:

bende çekerdimde arkadaşlar sizin gibi giyinemiyorum malesef ben sanayide bir işyerinde çalışıyorum öyle gönlümce giyinemiyorum boshayallersmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…