Bugün ne giydin? Çek görelim..

öncelikte yorumda bulunanlara coook tsk ederim..
xzgim bebegim kotunu bugun kargoya veriyorsun neyse yarinde olur farketmez .. tarzini seviyorum bebegim . bende iregiz var demin kareledik kendimizi ekliyorum.:)

seni beklıyorum bakıp cıkıcam ki gozum gonlum acılsınnn
kotuma bende asıgımm senden kıymetlı degıl amaaa:))
bu sefer bende yuzumu kapatmadım nede olsa sadece cenem,dudagım ve hafıf burnum gorundugu ıcın :lepi:

yeşil ve kahverenginin uyumunu çok beğenirim bebekkk
iregiz cok sade pembelık canlandırmıs cok hos olmuss
kose pozunuzu esırgemedınız ıcın tesekkurler
gulen suratımı yerım ben yerımmmmmmmmmmmmmmmmm
2 fıstık benıde alın yanınızaaaa

xzgim bebegim mersi , gel anacim gel herkes gelsin :)) el ele verelim daglar bizim diyelim :)
tutim görcem seni bebegim gece :) bekle beni

Bugün Spordum Şekerlerr ve işte bugünden bir kare opuyorumnanaktan

167.jpg

tskler kizlar..

xzgim kemerimi cok begeniyorum cnm :) aslinda resimde durdugu gibi cok sirt renkleri yok. uyuyordu yanii :))

Lena ah keske 65 olsam. 69 dum 2 kilo aldim ama sayaci degistirmedim :jeyyar:
evet cnm gercekten 90 tam olarak 90,7 kilodan bu kiloya düstüm kisa zaman icinde.

tskler kizlar..

xzgim kemerimi cok begeniyorum cnm :) aslinda resimde durdugu gibi cok sirt renkleri yok. uyuyordu yanii :))

Lena ah keske 65 olsam. 69 dum 2 kilo aldim ama sayaci degistirmedim :jeyyar:
evet cnm gercekten 90 tam olarak 90,7 kilodan bu kiloya düstüm kisa zaman icinde.

evet yanlış görmüşüm de yine de acayip müthiş bir değişim nasıl başardığın konusunda tüyo verebilirmisin ayrıca tebrik ediyorum seni.... (umarım kötü bir olay falan sebep olmamıştır)a.s.

SElay ne sekersiniz siz öylee. masallahh..:nazar:

Lena sekerli tuzlu yagli , ekmek yemedim. karbonhidarti yüksek besinler yemedim.
haftada 1 kere yüzme.hergün yürüyüs. hemen hemen her aksam 100 mekik cektim yatmadan.

canim cikti anlayacagin.. 8 -10 kilo gibi bir fazlalik kaldi. onu da veremiyorum bir yildir.
sanki 3 ay da 17 kiloyu baskasi verdi.
o kadar zor geliyorki anlatamam..
eger diyet yapiyorsan. saglikli zayiflamalar diliyorum.. cok zor cokk mafoldumben

bende hemen anlamistim belinaycim kilo aldigini ama gercekten güzel duruyor..
askitom sayac diyorsunuz yaa arkadas yazmis senin sayac gözüküyor diye gerisini okumadan yazinin hemen dedimki bu resmi yatakodasinda cekindi nesayaclarin orda isi ne (su ve elektrik sayaci sandim )
kemerin sade olsaymis krem tonlarinda daha iyi olurmus canim..

bende hemen anlamistim belinaycim kilo aldigini ama gercekten güzel duruyor..
askitom sayac diyorsunuz yaa arkadas yazmis senin sayac gözüküyor diye gerisini okumadan yazinin hemen dedimki bu resmi yatakodasinda cekindi nesayaclarin orda isi ne (su ve elektrik sayaci sandim )
kemerin sade olsaymis krem tonlarinda daha iyi olurmus canim..

kurban size yaaaa Şeniz

Kızlar süpersiniz, arada takip ediyorum sizi maşallah valla:nazar: Gözüme de en çok barbie ve askito takılıyor,sizlere de ayrıca maşallah demek istiyorum hanımlar:nazar:

opuyorumnanaktan

Bu arada geçenlerde yabancı bir sitedeki ayakkabıları koymustu bir arkadaşımız,sanırım barbie bilmiyorumkismile Canım o siteden alışveriş yaptın mı hiç? Ben birkaç şey beğendim ama nasıl alcam kiii?

gerçekten çektiğin herşeye değmiş diye düşünüyorum muhteşem bi azim seni tebrik ediyorum aşkito darısı başımıza...:eek:klava:

X