Bugün ne giydin? Çek görelim..

aşkito walla çok güzelmiş tacın arasam hayatta bulamam bulsamda kazığına denk gelirim 15 tl bulduğum taçlar hep =))
walla ayakkabı hastası olarak sana katılıyorum cnm ama ben veriyorum dünya beter para ayakkabılara ayakkabı hobisi vvar bende her renk model olması lazım illaki =))

hahah cennetkokulum çok şeker kızın ya maaşallah araba kullanıyormuş gibimi yapıyor banamı öyle geliyor =))) yerim onu ve tarzını...

aşkito walla çok güzelmiş tacın arasam hayatta bulamam bulsamda kazığına denk gelirim 15 tl bulduğum taçlar hep =))
walla ayakkabı hastası olarak sana katılıyorum cnm ama ben veriyorum dünya beter para ayakkabılara ayakkabı hobisi vvar bende her renk model olması lazım illaki =))

Allaskına nerede depoluyosunuz bu ayakkabıları benım toplasan 5 ı gecmez hıc takıntım yok ayakkanıya ama yınede vestıyere sıgmıyor benımkı esımınkı kızımınkı ev terlıklerı felan

Allaskına nerede depoluyosunuz bu ayakkabıları benım toplasan 5 ı gecmez hıc takıntım yok ayakkanıya ama yınede vestıyere sıgmıyor benımkı esımınkı kızımınkı ev terlıklerı felan

hemen cewap weriyim cennetkokulum bizim kullanılmayan bir küçük wc vardı babam saolsun o wc yi bana ayakkabı odası yaptı raf koyduk duvarlara kutularla beraber muhafaza ediyorum...
ayakkabı alırkende kutusuyla almaya özen gösteriyorum
sempatiksalakcinni

yok annem yok onun oyle yıldız tılbe tarzında tavırları dansı pozları varsengözlerimebaksanab

hamarat kız desene çok şirin ya allah bahtını güzel etsin...opuyorumnanaktan

aşkitoşşş çok güzelsin cnm yine
tubiko ikinci giydiğin bluzle daha hoş olmuşsun cnm
ihihi kızını nah yapıo sandım bensırnaşık şey

evler hep bir oda fazla olmalı bitanesinde raf sistemi olmalı bayanların ayakkabı ve giysileri için sempatiksalakcinni

evler hep bir oda fazla olmalı bitanesinde raf sistemi olmalı bayanların ayakkabı ve giysileri için sempatiksalakcinni

nler neler olmalı daha ama olmalı demekle olsa
1 oyun odası olmalı cocuklara sadece oyuncaklar eglence ıcın bır oda
1 gıyınme odası olmalı
:smiley-cool:

ara ara girip yorumlari okudum.
cok tesekkür ederimm cok güzel seyler yazmissinizz..
oglusumdan hepinize tocamaaan öpücüklerr opuyorumnanaktan

son sayfada tugba ve maix i gördüm.

tugba bence güzel duruyor. tutimin dedigi gibi. cok yakin görüsmüyorsaniz uygun. ama yakinsaniz biraz daha satafatli bisiler giyebilirsin.

bu da bugün benn

Maixx icim gitti yaff .. dün burda kar yagdi mafoldumben

çok güzel görünüyosun canımmm.. ama memişlerii göremiyimmmm kuuu komplemi aldırttın hahahhah:)))

maix cnm manzara da süper sende süpersin ne güzel sezonu açmışsın

cennet kokulum kızınla çok güzel çıkmışsınız ve çok şıksınız opuyorumnanaktan

askito cnm morlar çok yakışmış

citlenbik cnm çok güzel çıkmışsın

cok mersi kizlarr:emir_bebek:

citlembik ne güzel kamufle etmissin yüzünü :)

çok güzel görünüyosun canımmm.. ama memişlerii göremiyimmmm kuuu komplemi aldırttın hahahhah:)))

hahahahhahayykaydirigubbakcemile3

yah gercekten ne bicim duruyom bu fotoda dümdüz :)))
SIKILastirici ise yariyo galiba :roflol:

X